• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
@jacka ...som za ten jablkovo-pudingový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ..super, takže recenzia na top gal zo života!!.....už sa nenechám zneisťovať predavačkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning: hned mi je lepšie že nie som v tom sama :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
22. máj 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka há ale ten druhý vyzerá božsky sladko :grinning:
22. máj 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko..ja by som určite skombinovala jablká s čokoládou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ty si daj pekne dietu....moja pekná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka díky klubistka :grinning: ...ale dúfam,že netrpíš ako ja..teda v prvý deň...bez tabletky umieram...a že po deťoch sa to zmení...houby veliké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dáááávno nefúúúúúúúúkalo................... :angry: :angry: :angry: :angry:
22. máj 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko nie nie netrpím od prvého porodu ani neviem kedy ich dostanem.....od druhého každý 23den...............ale pred porodom bez tbl ani na krok :pensive:
22. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tu sa tvári,že prší :angry:
22. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko tu je krásne slnečno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .................chceš..... :slight_smile:
22. máj 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ako dobre,že to už nepoznáš....aspoň,že chodí presne,vždy 19teho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte pred 30minutami som sa opalovala,vyhrievala na lehátku a zrazu bum...tma a dáždik letný....chcem a chcem a chcem :sunglasses:
22. máj 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko vždy 19teho???? :confused: :confused:
22. máj 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko chytáááááááááj ...ale nie všetko.............budem asi prádlo nahánať po dvore :angry: :angry: :angry:
22. máj 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej tento rok vždy 19teho v každom mesiaci...iná haluz :grinning: ...
...balík nedoručený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tu už strašne leje
22. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko nevzdávaj to.......ešte príde............... :slight_smile: ..............trpezlivosť :wink:

veru iná haluz...........aspon vieš kedy príde nemusíš rátať :wink:
22. máj 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neuveríššššš...ako som si prečítala správu v tom sa obývačka celá rozsvietila,čo vykuklo slnko....svieti skutočne svieti slnko a je príšerne dusno...nedá sa dýchať a od blavy čierne mraky
22. máj 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko v blave nech si ich nechaju.........ale to dusno .....tiež nie je bohvie čo......

idem ich vyhodiť von........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám to tu všetko hore nohami..... :pensive:
22. máj 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vy máte aký domček? troška mi ho popíš alebo aj pofoť...som zvedavá :wink:
22. máj 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@zyko nebojte sa, necháme si aj čierňavu, aj dážď. Ale potpm neplačte, že je sucho :grinning: .
22. máj 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk.....

@utka pekný dáždik možeš poslať :slight_smile:
22. máj 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...
@jacka teraz sa tu taká búrka prehnala...fuuuu...
22. máj 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja mám rada búrky......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja...keď nie som sama doma... :grinning:
Však počkaj, za chvíľu ju tam máte
22. máj 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halo, halo.... :slight_smile: boli sme s Niskom plávať...nás ukecal, tak zas začal chodiť na plavecký.... :slight_smile: a Simčo to vobec nezvláda dobre, ešte len zbadá auto, hodí výraz najväčšieho úbožiatka v sedačke a vypúšťa bublinky celú cestu..... :frowning2: ..po kom to dieťa je???? :cry:

a kúúúúpili sme Niskovi tašku...nie je presne to, čo sme vybrali už doma, ale hlavne že mu pekne sedí na chrbatiku.... :wink:
22. máj 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. máj 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak super, že chodíte zase plávať...My asi až v septembri začneme...
Waw, taška super. Dobre vyzerá. To nejako skoro :wink:. A čo je to za značku? denisko si ju vybral sám?
22. máj 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Topgal.... :slight_smile: denisko povedal, že jemu je to vlastne jedno....ale je zelená,to je hlavné...a vraj niečo originál z NHL, tak kedže fandil hokeju...bol spokojný...aj som rada, že netrval na tom monstertrucku, ked ho to prejde, bude frflať, že chce inú tašku-....takto je to neutrálne..... :dizzy_face:
22. máj 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to na taške je symbol maskovaných káčerov z anahaimu :slight_smile: ...to viem od muža :grinning: ...je frajerská...proste chalanská :slight_smile:
22. máj 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka búrka tu nakoniec nedorazila...takže sa ide tráva a kvietky polievať :unamused:
22. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok