Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
23. máj 2012

Ahojte...
Odbery v pohode, trošku plač, ale dalo sa to zvládnuť. Viki sa trošku mykol, tak mu zle pichla a netiekla krvička. Tak mu museli z druhej rúčky ☹.
Výsledky budú zajtra...

utka
23. máj 2012

Môj malý fanúšik a šalátik, čo nám pripravil tatinko...

denisenko
23. máj 2012

@utka nerob mi chute na meloooooon.... 😀 😀 😀 😀 dala by som si.... 🙂 tatinko mi volal, že predávajú popri ceste, šiel na Oravu...ale tam zas budú iné ceny, tak som ho zrušila, lebo on je ochotný ho kúpiť aj drahý, len aby mi urobil radosť..... 😠 😠 😠 😠
@jacka...tie cvičky...to patrilo @zyko.....ospravedlnujem sa...už mi večer preskakovali riadky...... 😀 😀 😀 😀
tak @aninka žije?????...pozdravuj ju..... 😵 😵 😵 😵
@zyko ...jasné, že viem, čo sú cvičky...by si sa čudovala, ale Nisko ich má v školke..... 😵 ...dobrý obed....dala by
som si ten syr...ale ja diétujem...takže bude klobása...... 😀 😀 😀 😀 😀 ......pečenááááá..... 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2012

dneska som bola prefotiť polovičku potvrdení pre UPSVaR...a teta, čo tom kopírovala, sa ma pýtala, či robím diplomovku.......tolko papierov...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2012

@jacka Maťko je ešte doma???..nepýta sa do školky???? 😕

jacka
23. máj 2012

@denisenko pre vás by vám tatinko kúpil aj modré z neba 😵 😵 😵 😵 si vás rozmaznáva.........ale ved ten raz ste si ho mohli dať 😉 🙂
zatial sa nepýta..... 😕 tiež som v šoku...ale nudí sa statočne 😝 ........................................aj ja poterebujem na UPSVaR.......brr.......ešte som mohla mať čas ale tá koza dr. mi dala dátum tak to už musím začať vybavovať......................nechce sa mi 😔 ..............................................ty už máš všetko vybavené?

jacka
23. máj 2012

@utka Viki je statočný.......... 😉 som zvedavá na výsledky.................

jacka
23. máj 2012

@denisenko aninka písala že príde kuk................tak uvidíme.......

utka
23. máj 2012

@denisenko sú drahé pri ceste, ale povieme si, že však nefajčíme, tak si doprajeme...
@jacka veru, je to hrdina...dostal aj medailu od doktorky. Aj ja som zvedavá na výsledky...

denisenko
23. máj 2012

@utka
@jacka ved ja si to cením, že je taký zlatý.......som mu poradila, že nech mi kúpi v Tescu..... 😉

baby, kto sledujete dámsky magazín???.... mononukleoza..... 😝 😝 😝 😝 😝 práve som zistila, že ked pri mononukleoze, ktorá sa prejavuje ako angína ...sa podajú ATB penicilínoveo radu, tak vznikne toxická reakcia.....takú mal Denisko...tak dúfam, že to bola len náhoda..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
23. máj 2012

@utka akú medailu????? 😕 z papiera?

denisenko
23. máj 2012

@jacka nemám ešte vybavené nič...čakám ako trdlo na rozhodnutie, že ma vyradili z úradu práce ...a nechodííííí..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
23. máj 2012

@denisenko až mi zbehol mráz po chrbte...brrrrrrrrrrrr 😔 😔 ............................................aj moji dostali....z papiera 😉 ....................................to vieš na úrade maju vždy vela času............len ked ti niečo potrebuješ tak už "včera" bolo neskoro......

denisenko
23. máj 2012

....ale fučíííí.....plavky lietajú po balkone...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. máj 2012

@jacka ...aj u vás dávajú medaily???....Denisko vždy dostane len obrázok na vyfarbenie.....on strašne rád kreslí, ale vyfarbovať...to eeeeee......nemusí byť..... 😠

jacka
23. máj 2012

@denisenko už si ich pochytala?.......................😀
to dostali ked im brala krv..........ani neviem kde sú..... 😔

utka
23. máj 2012

@denisenko áno, papierovú...Sinupretko 😉.
Tak to nič moc tá mononukleóza ☹

jacka
23. máj 2012

pochybujem že dnes bude pršať ked tak fúka 😠

pojdeme ešte trochu von.... 🙂

jacka
23. máj 2012

@denisenko Maťko ich vystrihuje 😉

utka
23. máj 2012

U nás pršalo...trošku. Taká búrka sa prehnala zase.

jacka
23. máj 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀😀😀😀

https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/manzel-ma-mensi-penis-bude-problem-otehotniet/

jacka
23. máj 2012

musela som.,..........to nie je normálne čo tu dávaju za témy 😝 😝 😝

jacka
23. máj 2012

@utka tu nič a zas nič................. 😝 😝 ..................vy doma čo celé dno robíte?

utka
23. máj 2012

@jacka ani sa nepýtaj...
Buď DVD, alebo PC, alebo sa Viki pekne sám hrá...Keď bbol muž doma, hrával sa s ním. Ja sa s ním s tými jeho autami a gormitmi a hero fastorami neviem hrať... 😝

utka
23. máj 2012

@jacka iná téma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
23. máj 2012

Píšem ako hotentót...Hero Factory som myslela...

zyko
23. máj 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ježiši...sa s mužom bavíme 😀 😀 😀 😀

zyko
23. máj 2012

@utka šalátik vyzerá úžasne...musím sa už vybrať na našu tržnicu 😉 ...hlavne,že to má viki za sebou,už len zajtra dobré výsledky počkať

zyko
23. máj 2012

...tu sa prehnala už druhá krátka búrka...bola som od rána do teraz v meste...pobehala som sekáče-mali tovar 😉 ...vzala som neterku zo školy,pekne všetci traja sa tu hrajú...radosť mať veľa detí 🙂 ...a ak nezačne opäť pršať ideme s juniorom na tréning...večer kuknem..papa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre