• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
čo myslíte????,
23. máj 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....dúfam, že jej polovička to nečítala......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no neviem, neviem. Trochu tam podoba je, ale...
23. máj 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto mi dnes prišlo mailom: http://www.liecitel1.sk/vpravo.htm
23. máj 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no ani ja neviem neviem :wink: ...viac nie ako áno
23. máj 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ozaj baby a podobajú sa tí vaši chalani na vás,či to celí tatovia,nedajboh svokry :wink: :grinning:
23. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no...prečítala som si to tak zbežne...moc som na takéto druhy liečenia neni...ale tým,že nenosíme tielko,tričko a teda pot nemá čo sať,tak vznikajú choroby??? :confused: :fearful:
23. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuuuk žubrienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
23. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že aj prídeš ty opica :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no tak toto ......očká sú úplne iné........ale neboj on sa ešte zmení :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko že svokry...........................to by šli hned na plastiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj sú moji na muža......ale neverim..............pomaličky sa zmenia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ten jej muž musí mať radosť ked to vyhodí do sveta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........jááj to sú témy....čo robila v škole.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no pozor pozor :grinning: junior je celá svokra,iba oči má hnedé po mne...a filipko je celá moja mamina :grinning: babiny sú max. spokojné :wink:
23. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nikto nikde....už sa tu asi spinká......

dobrú nocku...... :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko Viki keď sa narodil bol vraj celý tatino. Potom sa vic a viac podobal na mň a teraz sa vraj zase začína na tatina podobať...Takže asi taký nás mix...
23. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak to je úplne najlepšie,keď je mixík...všetci spokojní
23. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale kdeže spánok...radler cuckám,panelák počúvam...u vás už ticho?
23. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú noc!! :pensive:
23. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zyko zase radler :grinning: ?
23. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ja hľadám nejaké dovolenky...
23. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka radšej radler ako čokoláda :grinning: keď mne najviac chutí kombinovať slané+sladké večer...nejde o to,že priberiem,ale je to nezdravé a nespí sa mi potom dobre...

...a kamže kam?
23. máj 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko Bulharsko...pozerám aj cestovky. Ale asi vyskúšame nejaké letenky pozháňať a ubytko zvlášť...bez cestovky...uvidíme...
Tak dobrú chuť a na zdravie :wink:
23. máj 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.........

@zyko u nás ticho už od 8.15 :slight_smile: ...........zato teraz je tu humbuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 ty čo taká stručná :slight_smile: pochvál sa.........čo si robila celý den.....že si s nami nebola :wink:
24. máj 2012 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink: ..my zas hore od pol piatej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: guláš navarený, tatinko už stihol natrieť trám na balkone, zaniesol Deniska do školky a ja idem niečo poplatiť do banky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska chlapi pojdu plávať a ja so Simčom ideme na uvítanie detičiek..... :dizzy_face: :dizzy_face: ....isto tam zaspííííííím..... :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka...že plastika......no,neviem, neviem...... :slight_smile: Denisko ked sa narodil tak bol kopiou svojho tatinka...ale tiež sa mení......ale nosíky gombičky dohora majú po mne obaja.......a jazyky tiež..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko nošteky sú podobné....ale ani ušká ani očká nie sú podobné :wink: .............jazyk.....akože podrezaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .máte velký dne dneska....... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko všetkým zúčastneným :slight_smile:

@denisenko ...to bol skorý budíček,skús s malým troška pospať cez deň...na uvítení som nebola ani s jedným...moc sa mi tam nechcelo,na také oficiality :sweat_smile:

@utka v bulharsku bol manžel ešte ako slobodný s partiou -pomorie- fajne im bolo :slight_smile:
24. máj 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako ? už je po humbuku? :wink:
24. máj 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......presne......ako ma dobre poznáš....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no, velký.....dúfam, že zas bude plakať, ako vždy, ked je tam viac ludí......nechce sa deliť o mamu...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zyko ja už som zvyknutá tak skoro vstávať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a dnes isto spať nehrozí, Nisko je v školke len do 12-tej.... :angry:
24. máj 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...aj mňa to bud. rok čaká,do roboty som vstávala 5,45h. :unamused: .....a prečo ide na obed domov?
24. máj 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok