Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2012

@denisenko o bude vekom 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ......................súkromík......nech si ťa užije celú 😵 😵 😵

@zyko čosi ......len to tu graduje 😠 😠 ..............idem ich vyhodiť.........von 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2012

ahoj leni.....

deti vonku........obed ešte nedovarený......... 😝 ........dnes je nejaký den blbec 😠

leninka75
24. máj 2012

ránečko!!..tak hotovo a dnes hladovať nebudeme 😀 😀 😀

@utka...to ma zaujíma!!!.... ako hľadáš osobitne letenky a osobitne ubytko?.....to by ste mohli aj fajne ušetriť!! 😵

@zyko..ktorý radler ti najviac chutí?? 🙂 ,,,ja vstávam do práce o 5:00 😝 😝 😝 😝 .........

@denisenko...a nisko neprotestuje keď vy ste všetci doma a on musí do škôlky??.....ozaj a nedáš mu urobiť pre istotu krvičku, aby si vedela či nemal mononukleózu?....

@jacka..jaj moja včera keď som vám večer stručne napísala, to bol môj prvý nádych včerajšieho dňa 😝 😝 😝 😝 .......ráno sme boli u našej Dr......Lolka začala teplotovať....a skončili obe baby s ATB 😝 😝 😝 😝 ........Lilka je na tom lepšie, v podstate už týždne kašlala, do toho to očko a trošku splíkov a Lolka, očko, hnusné sople, teploty a strašný kašeľ...budúca streda kontrola......a aby nebolo málo neskutočne ma bolí hrdlo..na hnačku mi zabral endiex......a Lilka má už zasa svoje dni 😝 😝 😝 ...tak nervy v kýbli..... 😝 😝 😝 .....a ešte aj vietor stále fúka.......ale to všetko sa spraví a zasa bude dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. máj 2012

@jacka ..zasa si ma odhalila skôr ako som ťukla enter!!! 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
24. máj 2012

@leninka75 uč sa 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2012

@leninka75 no pekne ☹ ☹ ☹ ☹ .....skoro sa vyliečte....ale tebe je už lepšie nie?
ja som ich tiež musela vyhodiť von......neznestitelný sú....alebo ja 😅 😅

zyko
24. máj 2012

@jacka veru treba tú hromadu testosterónu vypustiť von 😀

@leninka75 radlerík skôr grep 🙂 ...tak výhoda je,že sa vyliečia obidve babuľky naraz...horšie je,keď najprv jedno dieťa choré a potom druhé...no vonku je to o ničom..pod mrakom a fúka...skočím na nákup a s filipkom na krúžok

jacka
24. máj 2012

dala som si fernetík....kto sa pridá...............

čo som to chcela............. 😅 😅 😅 ...............jáj.......leni čo variš..teda varila 🙂

zyko
24. máj 2012

@jacka jáj ja by som si dala...ja popíjam až večer...cez deň som furt za volantom 😉

jacka
24. máj 2012

@zyko kedže ja Maťulo doma.....tak ja nejdem nikam...... 😀 😀 😀 😉

leninka75
24. máj 2012

@jacka .....som samé ucho, či vlastne oko majstre!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ........davaj prvú lekciu 🙂 .......jasné, že mi je lepšie však som si buchla paralen 😀 😀 😀 😀........inak ma bolí celý človek..hnusná viróza 😝 .....varila som gulášovú polievku, bryndzáky a sebe kuracie prsíčka a brokolicou 😵 😵 ....chceš? 😉 ..a ty máš čo navarené????......do kedy necháš maťka doma?...

@zyko....skúšala si už aj slivkové pivko?.....vieš čo tuším sa tým potvorám už polešilo, lietajú ako šialené...a krpatá robí na Lilku, že "ble, ble, ble"...to akože "chyť ma"... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. máj 2012

@jacka ..fernetík by som si dala, ale až keď mi bude lepšie 😵 .........

...včera Lilka skúšala školské tašky....ja som taká koza, som normálne revala keď som ju tak videla ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
24. máj 2012

@zyko ...no vidíš, ja ani do práce nemusím....... 😝 😝 😝 😝 😝 a vstávam..... 😝 😝 😝 takže budúci rok do práce???

denisenko
24. máj 2012

@jacka k fernetíku sa nepridám....ale ja zas popíjam čierne pivo..... 😀 😀 😀 ...tak na zdravie..... 😉
@zyko som zabudla...Nisko býva do obeda v školke, ked chodí na plaváren......musí byť v šatni o 14.45 a kedže je to niečo vyše 20 km, a oni poobede spia, tak by to stíhal len tak, tak.....takže býva len doobeda.... 😵
@leninka75 tebe ešte stále nie je dobre???, 😕 ..ani mne...ale ja z tej únavy vidím aj dvojmo niekedy.... ☹

Denisko protestuje prori školke každé ráno...a zaujímavé je, že zas sa mu robí ekzém....už je jasné, že spúšťačom je stres zo školky...len nikto nevie prečo...... 😔 😔 😔 😔

denisenko
24. máj 2012

......tu fučííííííííííííííííííííí............................. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. máj 2012

tak ste ma v tom nechali samú...........budem sama holička 😀 😀 😀 😀

a to vstávanie.............6 rokov ...neviem čo je to poriadne sa vyspať..........a tak som si zvykala.........že už mi to inak ani nepríde 🙂

@denisenko to vážne?...zo školky?......a prečo sa stresuje.......zlatino ☹ ☹ ☹ ......

@leninka75 ........už je taká veliká 🙂 🙂 🙂 .........a ja som tiež taká.....uvidím ako sa budem tváriť ja 😔 😔

varila som hráškou rozmixovanú........................táááááááááááááááááku pochvalu som dostala........že som narástal až do neba......nevideli ste ma 😀 😀 😀 ................................ druhé rezance......povodne s makom..ale ma napdalo že mám ešte orecha tak jedli to......zajtra bude mak 🙂

jacka
24. máj 2012

@leninka75 Maťula do konca týždna ešte je na atb................ale jeden den som mu nedal len krepý Spiropent............a zas sa tak rozkašlal 😠 😠 😠 😠 ...........ak mu to neprejde tak v pondelok frčím ja k dr.....ale nech si ma neželá 😠 😠 😠 😠

jacka
24. máj 2012

idem ho dať do hajan............ten bude zas protestovať ked je s MAťkom tak vobec by spať nemusel 😝

denisenko
24. máj 2012

@jacka ....nerád chodí do školky....len nikto nevie prečo..... 😔 😔 😔 😔 ..... jáááááj, a ja že kto nám zatienil slniečko....to si bola ty????? 😵 😀 ....ja mám šalátovú kyslú, guláš s knedlou a pečenú klobásu so zemiakmi..... 🙂

jacka
24. máj 2012

@denisenko veru ja som to bola..............................................................a kde je doma tak nemá nič?............. ☹ ani ked s ním urobíš pokec tak ti nepovie?................kedy idete na to uvítanie 🙂

denisenko
24. máj 2012

@jacka ....po dvoch týždnoch doma mu ekzem zmizol...dva dni v školke a už je tam zas..... 😔 ...partizán...on nepovie nikdy na nikoho nič.... 😖 😖 😖 😖 ..ale zas vravel babke, že mu bolo v školke trochu zle....klasika.....niečo mu tam vadí na psychiku, len tak ešte vedieť čo...... 😔 😔 😔 😔 😔 .......uvítanie má byť o 15-tej na radnici.... 🙂 a Simčo spí, tak hádam sa tam dovtedy aj dostaneme.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2012

@denisenko to mal aj v IT?.....či len tu?............trošku zle...že ho bolelo bruško?.....a boli ste u toho psychologa?........................škoda že nič nepovie ☹ ☹ ☹ ....................tam bude hádam dobručký 😵 😵 😵

zyko
24. máj 2012

obedík spapaný- rascovo-vajíčková polievka a pečené kuriatko+ryža+pyré...šalátik zo záhradky..mňam...a z chladničkyna mňa žmurká melónik...drahý mi preň ráno skočil na tržnicu,keďže včera UTKA chute narobila 😀

@leninka75 slivkové??nie,nepoznám 😀 ...no máš ty tie baby divošky tiež...tieto dnešné decká bláznivé,nie ako my,že? my sme boli také dobré deti...skromné,poslušné...aspoň mamina mi to tak tvrdí 😉

@jacka a prečo si mu skúsila vysadiť ten spiropent? že už menej kašlal?

zyko
24. máj 2012

jéj tu sa vyčasilo...fifo zalomil....šupla som sa do bikín a slním sa...pečie ako divé,ale aj pofukuje...do 15,00 mám kľud 🙂

denisenko
24. máj 2012

@jacka mal to aj tam, ale len ked nastúpil do školky...potom už bol klud..... 😨 ..tu sa mu vraj nepáči pani učitelka, lebo im stále niečo prikazuje, a hlavne spať..... 😀 😀 😀 😀 ale tak on nechápe, že ich musia pripraviť na školu, že v škole budú musieť robiť len to, čo im kážu.... 😔 😔 😔 k tej psycho....asi ho predsa len objednám.....alebo radšej seba..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. máj 2012

@zyko jasné...my sme boli najlepšie deti na svete...nie ako táto dnešná mládež..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zyko
24. máj 2012

@denisenko ale spinkať už predškoláci nemusia,či u vás tak nie je?

denisenko
24. máj 2012

@zyko u nás spia aj veľkáči..... 😕 ..ale on mi aj doma spinkáva cez obed, takže to nie je tragédia, lenže medzi tolkými deckami sa asi spať nedá...a vždy sa nájde niekto kto vyrušuje, že???, 😀

zyko
24. máj 2012

@denisenko môže byť,že neuznáva autority...včera som bola s kamoškou,má 13ročného a chodia ku psycho,lebo neuznával niektoré učiteľky...ale psycho si s ním moc rady nevie...malý je vymúdrený a priznajme si,že tie učiteľky sú tiež nie všetky kompletné....darmo diagnóza učiteľ 😝

utka
24. máj 2012

Ahojte...
Výsledky krvi sú OK. Takže na mandľu môžeme ísť. Len sa ešte máme prísť pre istotu ukázať koncom budúceho týždňa. A moje dutiny sa chvalabohu umúdrili aj bez ATB.
Predstavte si, že včera mal manžel kontrolu zo Sociálnej poisťovne a on už je od včera v práci 😝 .
@leninka chceme to tak vyskúšať, že si na nete pohľadáme nejaké lacné letenky a nejaký hotel. Určite to bude lacnejšie ako cez cestovku. Čo som len tak zbežne pozerala, tak pre nás troch letenky okolo 200€ +poplatky a hotel okolo 600€. Ešte k tomu nejaké poistenie...No uvidíme.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre