• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. septembra 2017 
@utka smer taliansko - lignano :slight_smile:
24. máj 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eninka no poď nám niečo napísať :wink:
24. máj 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka..super!!....a na koľko by ste šli?....aký je melónik?.. :slight_smile:

@denisenko...hnačka už OK, len ma zasa začalo bolieť hrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..toto som ti chcela...skúsila som kúpiť DM-kové plienky, že čo na to Lolka..a sú fanj, aj za dobrú cenu :slight_smile:

@jacka......nehovor mi o makových rezancoch :angry:..nedávno si ich Liluša rozkázala a potom s aich ani nedotkla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..som povedala, že jej ich už v živote neurobím :grinning: :grinning: :grinning:

@zyko ......ako sa fifkovi vyliečili kiahne, nezostali jazvičky?
24. máj 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..sakra ďalšia taká špiónka!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :slight_smile: :slight_smile: ..baby ale fakt, ako to robíte??? :confused: :confused:
24. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 chcali by sme na 10 dní alebo nocí...Len letenky čo som pozerala, tak som našla len že o 7 dní nazad. Tak uvidíme...
24. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ešte si na to neprišla???
24. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale tušíííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ta daj :wink:
24. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a melónik bol super...
24. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ideme von.. :sunglasses:
24. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako vám je dobre...berte aj Viktorka. Kým príde tatino domov a vezme ho von....ach jo...
24. máj 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk......už som tu.....prišla som detičkám uvariť kukuričku.......kto si dá :slight_smile:

@utka ja by som ho vzala.......Maťko by mal kamoša :wink: ...daleko ste.......
24. máj 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka kukuričku??? Odkiaľ máte? Nooo, veru, ďaleko. Ale verím, že by sa zahrali... :wink:
24. máj 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No už prišiel tatino, tak je Viki konečne vonku.
24. máj 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .......ešte od jesene ..zmrazenú........ :wink: ..............................však ked už nemáme melon tak aspon toto :grinning: :grinning: :wink: ...........strašný vetrisko fúka .....aspon že nie je studený

detičky navečerané.........idem sa ja............pohádzať moje prasiatka do vane,,,,,,do postele a......veget :wink:
24. máj 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nám to vraciaš za ten melón, čo...kukurička...
24. máj 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka šikovná si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a čo dobré ste papali?
Moji sú ešte vonka...
Bolí ma hlava...auuuuuu...
24. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka chlebík a karpatsku nátierku......s paradajkou..............a ...kukuricu........tú teraz práskaju do seba......

večer idem variť bazu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dala si si tbl?
24. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka moji boli vonku od 14.....to im stačilo....aj zajtra je den..... :wink:
24. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko nemyslím si, že neuznáva autority...aspon čo sa mojej týka.... :grinning: :grinning: ale pravdu poviem,.....ta jedna pani učitelka...je taká.....pichľavá....ja ju súkromne volám ježibaba, ale nie pred ním.....ona tak pôsobí na ľudí..... :angry: a viem, že aj iné deti sa jej boja.... :confounded:
24. máj 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak...my sme sa vrátili z Uvítania....dostali sme....maminky červený karafiát...musí byť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simonko tanierik s Mackom Pooh a k tomu ešte vidličku a lyžičku na príkrmy...také ohýbacie akési....a ešte 40E :wink:
24. máj 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...aj ja si prosím jednu kukuričku...dakujem... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 hrdlo??? no jedno lepšie ako druhé? a bambule ako? dobre?????.....myslíš tie babylove???... :confused: ja teraz skúšam Tesco Gaga....a mám ešte jeden balík z Lidlu....sme dostali....ale z Lidlu mal aj Nisko, ked už bol starší a prečúral všetko a vtedy sa osvedčili..... :dizzy_face:
24. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka však jasné...zajtra je tiež deň :wink:. Ešte som si nedala tabl.
@denisenko tak super, oplatilo sa ísť. My sme nemali žiadne uvítanie :frowning2:.
24. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kde bude to Tesco???
24. máj 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...deti manželom vyvenčené...mnou okúpané a momentálne sami sa ešte chvíľu hracie....v trúbe sa už pečie prvá tohtoročná bublanina s jahodkami zo záhrady od svokry :slight_smile:

baby,kto je tá ENINKA a čo to znamená???

@leninka75 kiahničky sú fuč,už iba také fliačky ostali a pomaly miznú,jazvy nemajú ani jeden :slight_smile: ...dm-mácke plienky sú fajn....fifo už konečne sadá na šerblík a ciká tam,vonku už je bez plienky a nehody,ale vo vnútri mu ešte dávam plienku...nechcem to tu mať očúrané a smrdkavé :unamused: ...no to hrdlo nieje bohvie čo,ja mám sem tam angínu

@jacka vymením kukuričku za melón :grinning:...milujem toto leto..aj pre jeho ovocné a zeleninové dobroty :slight_smile:
24. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to je najdôležitejšie,že uznáva teba a ocina :slight_smile: ...ja si pamätám,že som mala ako dieťa tiež problém s jednou pani učiteľkou...ale s tým sa stretne asi každé druhé dieťa dnes...aj neterka mala problém s vychovávateľkou v družine :angry:
...ja verím tomu,že učiteľka je na psychiku náročné povolanie...deti doma,v škole...všade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. máj 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka....sem na považie tiež nejakú pošli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........dobrý nápad zamraziť kukuricu...my ju vždy všetku vyslovene zožereme :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..no počkaj počkaj a šampáňo kde zostalo?? :confused:.......u nás dávali aj to :slight_smile:....no presne myslela som babylove :wink:......a tie "teskáče" ako??.......Lilka to ani už neviem, že niečo mala a Lolka dnes jupííí bez teploty, tak už tiež bude dobre :dizzy_face:

@utka....veru ste ďaleko :frowning2:..inak by Viki mohol kľudne s nami na dvor :slight_smile: ..ešte bolí? :frowning2:

@zyko ...keď hovoríš, že Fifo bez nehody, kedy chceš skúsiť aj v nútri bez plienky??? :fearful: ...vy už máte zrelé jahody???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko nie Eninka, ale aninka... :wink:
24. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no veru, máte výhodu, že máte doma a dvory :frowning2:. Snáď raz aj my mať budeme...Nooo, ešte bolí, ale dala som si Ibalgin 200, tak snáď prejede.
24. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok