Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
24. máj 2012

@utka smer taliansko - lignano 🙂

utka
24. máj 2012

@eninka no poď nám niečo napísať 😉

leninka75
24. máj 2012

@utka..super!!....a na koľko by ste šli?....aký je melónik?.. 🙂

@denisenko...hnačka už OK, len ma zasa začalo bolieť hrdlo 😝 😝 😝 ..toto som ti chcela...skúsila som kúpiť DM-kové plienky, že čo na to Lolka..a sú fanj, aj za dobrú cenu 🙂

@jacka......nehovor mi o makových rezancoch 😠..nedávno si ich Liluša rozkázala a potom s aich ani nedotkla 😝 😝 😝..som povedala, že jej ich už v živote neurobím 😀 😀 😀

@zyko ......ako sa fifkovi vyliečili kiahne, nezostali jazvičky?

leninka75
24. máj 2012

@utka ..sakra ďalšia taká špiónka!!! 😝 😝 😠 🙂 🙂 ..baby ale fakt, ako to robíte??? 😕 😕

utka
24. máj 2012

@leninka75 chcali by sme na 10 dní alebo nocí...Len letenky čo som pozerala, tak som našla len že o 7 dní nazad. Tak uvidíme...

utka
24. máj 2012

@leninka75 ešte si na to neprišla???

leninka75
24. máj 2012

@utka ..nie 😝 😝 😝 ......ale tušíííííííííííííííím 😀 😀 😀

utka
24. máj 2012

@leninka75 ta daj 😉

utka
24. máj 2012

@leninka75 a melónik bol super...

leninka75
24. máj 2012

..ideme von.. 😎

utka
24. máj 2012

@leninka75 ako vám je dobre...berte aj Viktorka. Kým príde tatino domov a vezme ho von....ach jo...

jacka
24. máj 2012

kuk......už som tu.....prišla som detičkám uvariť kukuričku.......kto si dá 🙂

@utka ja by som ho vzala.......Maťko by mal kamoša 😉 ...daleko ste.......

utka
24. máj 2012

@jacka kukuričku??? Odkiaľ máte? Nooo, veru, ďaleko. Ale verím, že by sa zahrali... 😉

utka
24. máj 2012

No už prišiel tatino, tak je Viki konečne vonku.

jacka
24. máj 2012

@utka .......ešte od jesene ..zmrazenú........ 😉 ..............................však ked už nemáme melon tak aspon toto 😀 😀 😉 ...........strašný vetrisko fúka .....aspon že nie je studený

detičky navečerané.........idem sa ja............pohádzať moje prasiatka do vane,,,,,,do postele a......veget 😉

utka
24. máj 2012

@jacka nám to vraciaš za ten melón, čo...kukurička...

jacka
24. máj 2012

@utka šikovná si 😵 😵 😵

utka
24. máj 2012

@jacka a čo dobré ste papali?
Moji sú ešte vonka...
Bolí ma hlava...auuuuuu...

jacka
24. máj 2012

@utka chlebík a karpatsku nátierku......s paradajkou..............a ...kukuricu........tú teraz práskaju do seba......

večer idem variť bazu.... 😝

dala si si tbl?

jacka
24. máj 2012

@utka moji boli vonku od 14.....to im stačilo....aj zajtra je den..... 😉

denisenko
24. máj 2012

@zyko nemyslím si, že neuznáva autority...aspon čo sa mojej týka.... 😀 😀 ale pravdu poviem,.....ta jedna pani učitelka...je taká.....pichľavá....ja ju súkromne volám ježibaba, ale nie pred ním.....ona tak pôsobí na ľudí..... 😠 a viem, že aj iné deti sa jej boja.... 😖

denisenko
24. máj 2012

tak...my sme sa vrátili z Uvítania....dostali sme....maminky červený karafiát...musí byť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko tanierik s Mackom Pooh a k tomu ešte vidličku a lyžičku na príkrmy...také ohýbacie akési....a ešte 40E 😉

denisenko
24. máj 2012

@jacka ...aj ja si prosím jednu kukuričku...dakujem... 😀 😀 😀
@leninka75 hrdlo??? no jedno lepšie ako druhé? a bambule ako? dobre?????.....myslíš tie babylove???... 😕 ja teraz skúšam Tesco Gaga....a mám ešte jeden balík z Lidlu....sme dostali....ale z Lidlu mal aj Nisko, ked už bol starší a prečúral všetko a vtedy sa osvedčili..... 😵

utka
24. máj 2012

@jacka však jasné...zajtra je tiež deň 😉. Ešte som si nedala tabl.
@denisenko tak super, oplatilo sa ísť. My sme nemali žiadne uvítanie ☹.

utka
24. máj 2012

@jacka a kde bude to Tesco???

zyko
24. máj 2012

ahojte...deti manželom vyvenčené...mnou okúpané a momentálne sami sa ešte chvíľu hracie....v trúbe sa už pečie prvá tohtoročná bublanina s jahodkami zo záhrady od svokry 🙂

baby,kto je tá ENINKA a čo to znamená???

@leninka75 kiahničky sú fuč,už iba také fliačky ostali a pomaly miznú,jazvy nemajú ani jeden 🙂 ...dm-mácke plienky sú fajn....fifo už konečne sadá na šerblík a ciká tam,vonku už je bez plienky a nehody,ale vo vnútri mu ešte dávam plienku...nechcem to tu mať očúrané a smrdkavé 😒 ...no to hrdlo nieje bohvie čo,ja mám sem tam angínu

@jacka vymením kukuričku za melón 😀...milujem toto leto..aj pre jeho ovocné a zeleninové dobroty 🙂

zyko
24. máj 2012

@denisenko tak to je najdôležitejšie,že uznáva teba a ocina 🙂 ...ja si pamätám,že som mala ako dieťa tiež problém s jednou pani učiteľkou...ale s tým sa stretne asi každé druhé dieťa dnes...aj neterka mala problém s vychovávateľkou v družine 😠
...ja verím tomu,že učiteľka je na psychiku náročné povolanie...deti doma,v škole...všade 😝 😉

leninka75
24. máj 2012

@jacka....sem na považie tiež nejakú pošli 😵 😵 😵 .........dobrý nápad zamraziť kukuricu...my ju vždy všetku vyslovene zožereme 😀 😀 😀

@denisenko..no počkaj počkaj a šampáňo kde zostalo?? 😕.......u nás dávali aj to 🙂....no presne myslela som babylove 😉......a tie "teskáče" ako??.......Lilka to ani už neviem, že niečo mala a Lolka dnes jupííí bez teploty, tak už tiež bude dobre 😵

@utka....veru ste ďaleko ☹..inak by Viki mohol kľudne s nami na dvor 🙂 ..ešte bolí? ☹

@zyko ...keď hovoríš, že Fifo bez nehody, kedy chceš skúsiť aj v nútri bez plienky??? 😨 ...vy už máte zrelé jahody???? 😵 😵 😵 😵

utka
24. máj 2012

@zyko nie Eninka, ale aninka... 😉

utka
24. máj 2012

@leninka75 no veru, máte výhodu, že máte doma a dvory ☹. Snáď raz aj my mať budeme...Nooo, ešte bolí, ale dala som si Ibalgin 200, tak snáď prejede.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre