Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. máj 2012

...idem na gauč......paaaaaaaaaaaa zajtra a dobrú 🙂

zyko
24. máj 2012

@leninka75 áno už sú sladučké 🙂 ...no zatiaľ vonku bez nehody bolo myslené,že u nás doma v záhrade...čiže najskôr musí byť bez nehody aj mimo domova..v parku atď. 😉 ...ale to príde čoskoro...zo dňa na deň ako u juniora....
...no super kočky sú už v pohode,však zato vystrájajú 🙂

utka
24. máj 2012

@leninka75 dobrúúúú...
@zyko však jasné, to musí v ich hlavičkách najprv svitnúť. Darmo ich my nútime, no nie?

utka
24. máj 2012

@zyko aninka je jedna z nás. Ale už dlhšiu dobu na nás kašle 😝

zyko
24. máj 2012

@utka tak tak moja reč 🙂 ...napr. aj fifkovi sme kúpili k 2rokom kovové odrážadlo,ale ešte mu to nejde...2,5ročné deti na ňom lietajú, fifo je výzorovo ako 3ročný,tak sme mysleli,že na to sadne a pôjde...ale darmo, v hlavičke mu to ešte nedozrelo,nesvitlo 😀 😉

zyko
24. máj 2012

@utka ahá, ja že nejaký zlý špión 😎

utka
24. máj 2012

@zyko nieeee, žiadny špión... 😀

zyko
24. máj 2012

...dnes som dostala jednu "pracovnú" ponuku...ale o tom potom...teda zajtra 😀 ...dobrú noc baby milé 🙂

utka
24. máj 2012

@zyko tak pekné od teba...navnadíš nás a zdrhneš...
Dobrúúúú...

zyko
24. máj 2012

@utka jaj to som nechcela 😉 ...tak ja ti to napíšem....bola som cvičiť a majiteľka fitka mi ponúkla predcvičovať...začína nové cvičenie body pump - cvičenie s činkou...posilovanie celého tela...no makačka,ktorú ja môžem...musím porozmýšlať a zvážiť či to zoberiem 🙂

utka
24. máj 2012

@zyko waw, tak to sa mi k tebe úplne hodí...ber to 😉

jacka
25. máj 2012

ahojte......

@utka v europe bude tesco......... 🙂 ....aj ked sa divím prečo to vobec stavaju.....a teraz je aj tak celé mesto rozkopané 😝 😝

jacka
25. máj 2012

@leninka75 už nepošlem nič...............všetko pošlo........a bol to posledný balíček..........aké im to bolo vzácne..... 🙂

@denisenko a Simonko bol aký....neplačkal?......vy ste dostali aj bubáčiky???......tak sa sťahujem z tohto tu..... 😠 😉 😉

jacka
25. máj 2012

idem vyzlieť periny...napiecť koláčik........a pekný den pred nami...................... 😎 😎

zyko
25. máj 2012

čauko 🙂
@jacka už máš asi aj tie periny vyzlečené...ja pôjdem periny vyhodiť na vzduch....a čaká ma veľké upratovanie....zajtra ráno odchádzame víkendovať do bojníc 🙂

@utka brala by som to okamžite,keby nemám deti...je to časovo dosť náročné...aj 3x denne poobede...a my už teraz máme nabitý program na poobedia...nechcem obetovať čas s deťmi...uvidím,zvážim

utka
25. máj 2012

Ahojte...
@jacka Europa bude pre zazobancov 😉. Ako u nás Aupark.
@zyko znie to lákovo, ale jasné, že keby to malo byť na úkor detí, tak to nie...

leninka75
25. máj 2012

ahojte!!!....joj to je deň......včera ma začal bolieť zub, dnes som nabehla k zubníkovi..poklepal, poprikladal vatičky..ja nič 😀 .....tak,že či nemám nádchu..ja že hej...on že tak to bude z toho, aby som počkala a pre istotu na RTG 😝 😝 😝 .......keď som sa tak rýchlo vybavila kukla som ešte na gyndu už mi bolo treba prehliadku......normálne ma vzali mimo poradia 😵 ........dr. pošimral, zobral stery, za to som cvakla 25 ečiek 😅 😅 ....dal papier na sono prsníkov a šupom domov......ale čo som si tam vypočula 😅 😅 ..predo mnou vyšetroval takú kozu!!.....zabudla zobrať 2 antikoncepčné pilulky, tak si potom ťapa dala 3 naraz 😅 😅 😅 ..a spustila si mrchu.....inak musela byť dosť vadná, lebo ešte som počula, že má tri deti, ale len dve má pri sebe a jedno dala na adopciu 😖 😠 😠 ☹ ☹ 😝 😝 ........

leninka75
25. máj 2012

@jacka ..podaril sa koláčik??? 😉

@zyko ..z toho mála čo zatiaľ o tebe vieme mám pocit, že by si to určite zvládla aj deti aj cvičenie 😉

@utka...našla si už niečo?? 😵

jacka
25. máj 2012

@leninka75 kdežesi???:......idem teraz.....nestíhalasom....periny....madrace vysávať .................deti vyluftovať.....a tak .... 🙂 ,...............a som ako vypulutá............do pol 11 som varila bazu 😝 😝

@utka presne to vidno v BB..............ale celkom nechápem toto mesto 😝

zyko
25. máj 2012

@leninka75 ahoj...že 25éčiek? a to prečo si toľko platila? ja u gyndy neplatím nič 😨
...možno na materskej zvládla,ale už popri robote určite nie...jaj kamošky ma prehovárajú,aby som to vzala,no zvážim 😉 ...a s kým si mala zatiaľ kočky doma?

zyko
25. máj 2012

@jacka druhá strana čo je s vama???? 😉

utka
25. máj 2012

@jacka to je ťažké pochopiť 😀 ...ZV je ZV...
@zyko však tak...porozmýšľaj, aby si potom neľutovala...
@leninka si toho postíhala teda!!! Aj mňa boleli zuby teraz, keď som mala tie dutiny upchaté... Nenašla som ešte nič. Ani som nehľadala, lebo ešte neviem, kedy si budem môcť zobrať dovolenku. Dajú mi vedieť z roboty budúci týždeň ako sa dohodli...
Ozaj, zabudla som vám povedať, že vás pozdravuje bubba...

jacka
25. máj 2012

@zyko aká druhá strana::????? 😕 😕 ........ 🙂 ....dnes mám dlhé vedenie 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................presne 😀 😀 😀 😀 aspon rty ma chápeš 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2012

@utka kde si s nou bola?

leninka75
25. máj 2012

@jacka ..robíš bazový sirup? ..mňam 😵 😵 😵 ..moc si toho nenaspala ☹ ..kedy idete na oslavu?

@zyko..robil mi nejaký špéci ster, z ktorého s adá všeličo zistiť, tak za ten som cvakla 😝...Lilku som mala so sebou a Lolku som vnútila svokre 😝 .......

@utka..a dlho ťa boleli?.....dikes a kde si bola s bubbou?

leninka75
25. máj 2012

@utka ..počuj moja, dajú ti vôbec dovolenku, keď im teraz tak dlho pn-kuješ?? 😉

zyko
25. máj 2012

@jacka ja,že sa opekáš 😀 lebo ja hej 😀... tu fajne horúco a veterno...už si napamätám dňa kedy tu nefúkalo...

....čo vás čaká cez víkend kočky??

zyko
25. máj 2012

@leninka75 no veď pre lolku by to nebolo,tá návštevy gynďa....inak krásne ich voláte...sa mi to hrozne páči...bola som dnes na hodinku popestovať opäť sestrinu malú....no nádhera,také bábatko 🙂 ale potom začala plačkať,čo už chcela spinkať,tak sme ju šupli do kočíka a sestra išla do parku...normálne som bola rada,že to nieje moje....sadla som do auta a ufujazdila rýchlo preč 😀 😉

jacka
25. máj 2012

@leninka75 robím príd.......................24 pol litrových.............a to je len začiatok 😝 ...............čo pre nich neurobím 😀 😀

koláčik je suprový...............MAťko čo videl jedol..............mám tam síce dosť nezrovnalostí..........ale nevadííí

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre