• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@zyko my ideme na oslavu..................k našim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešííííííííím sa :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka super,to vás čaká krásny víkend....a odkiaľ sú vaši?
25. máj 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..nezrovnalosti to akože ho máš krivo zarovnaný?? :grinning: :grinning: :grinning:

@zyko ...to mylíš, že baby pekne voláme? :wink:
25. máj 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -.............................aká si ty chápavá aj ked si na RD :grinning: :grinning: :wink:
25. máj 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zyko veru krááásny ..................a možu aj tanky padať :grinning: :grinning: ....z BB :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka bola som s ňou na FB.

@leninka ten špeci ster???Nemohla si sa ma spýtať? Však robím v labáku, kde sa vyšetruje cytológia...posľa mňa je to všetko len o peniazoch!!!Možno je to špeci ster, lebo sa dá z toho urobiť aj HPV a rôzne imuná, ale to sa robí len v prípade, že je zlý výsledok. Ja osobne by som si to robiť nedala...
A čo sa týka dovolenky...musia dať...však s polovicou si disponujem ja. A akože keď jedna kolegyňa bola rok PN, ďalšia pol roka, ďalšia 4 mesiace...hmmm???
25. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko ...počuj Naďka máš ty niekedy aj zlé dni, starosti a podobné záležitosti bežných ľudí????? :frowning2:
25. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 asi tri dni ma boleli...
25. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........musela som :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..vidíš mne dôjde, že mám "známosti" až po funuse :frowning2: :frowning2: ....máš pravdu, ale presvedčilo ma to, že je to presnejšie a citlivejšie než bežný sklíčkový ster, toto bol nejaký vytrepaný, či čo :confused: .......neva už je to tam :wink: ........fuha, nejako sa veľa u vás pn-kuje :frowning2: ..však ja som srandovala :slight_smile:

@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak to si narobila dosť sirupu...Ja som len okolo 4,5 litra.
25. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 noo, vola sa to Liquid based cytology...sklíčkuje sa to až u nás...Takže si ťa kuknem v PC, keď pôjdem do práce :wink:...
25. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

@utka ešte som neskončila :pensive: ................deti len to piju.....a dám si aj nasušiť na čajík...............dúfam že nie tak ako vlani...............zabudla som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............
25. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako sa volá tvoj gynďoš/ka ?
25. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja suším...No ja veľmi nechcem, aby Viki pil také sladké vody.
25. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...potom daj vedieť keď to bude hotové :wink:

@jacka......ako skladuješ ten sirup?..nekazí sa? :confused:
25. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no ja tam asi ešte vtedy nebudem...
25. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..neviem sa rozhodnúť či zobrať Lolku von :fearful: ..fúka, silný, studený vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja ho ešte varím 10min............zabalím do deky....a vydrží pokia sa nevypije..........................pokila je silný by som nešla na tvojom mieste.................moji sú už tam.....idem za nimi :dizzy_face:

@utka stále lepšie ako tie čo predávaju..........a kde dáš do čaju cukor ,...myslíš že je to menej?
25. máj 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamky......neviem či ešte prídem...dúfam.......musím ešte požehliť...mäsko nachystať.......a tak ....poznáte.......keby som neto....tak peknučký víkendík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ale ja prídem...................... :slight_smile: :slight_smile:

koláčik napečený....už len čakať....
25. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..už mi to tu vreští :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Lilka sa chystá ku kamoške alžbetke, idem to tu dať trošku do pozoru....

@jacka .....uži si oslavu!! :slight_smile:

...dievčatá, aby som nezabudla radšej vám už poprajem krásny slnečný a hlavne bez vetriska víkendík :sunglasses:
25. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja viem je to oveľa lepšie...Ja do čaju nedávam cukor. Buď nič alebo medík...Ja som nejako nezaregistrovala, že kedy a kam idete na oslavu...
@leninka aj tebe.
25. máj 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka k našim ideme ........... :slight_smile:

ten koláč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............teda to cesto..........ako skala..............recept je v koši :angry: :angry:
25. máj 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už fakt padám
25. máj 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile: takto pred víkendom a vy tolko popíšete.... :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved ja nestíham variť 5 druhov obedov a ešte vás aj čítať..... :pensive: :pensive: .....zajtra ideme k našim na víkend, tak konečne vypnem.... :dizzy_face:
@jacka.....Simonko spinkal, mame na rukách....ale polžiť do kočíka...katastrofa...on vobec nechce byť u nikoho, len u mna.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: predtým taký nebol, ale teraz.....ako sa začal usmievať, tak ked nevidí maminu, je zle..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....čo s týýýýýým*??????? :confused:
25. máj 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ahoj. No však neboj, cez víkend tu budem sama :frowning2:. Tak si užite víkendík. No a čo s tým, že Simonko chce byť len u teba? Neviem...len dúfať, že ho to prejde...
25. máj 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko taký bol fiflipko...zaobstaraj si šatku,či nosič...nič iné nepomôže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75...no jasné,veď aj ja som bežný človek :wink: ....zlé dni mávam,ale zväčša iba v prvý deň menzesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...poviem ti to na rovinu...finančné problémy nemáme,deti zdravé, s mužom sa ľúbime...rodičia sú pri nás dennodenne...so súrodencami mám krásny vzťah....mám pár priateliek,máme kamošov,ktorí k nám chodia aj s deťmi alebo mi k nim....trápi ma akurát brat,že nekomunikuje s rodičmi....
...neviem jednoducho som šťastná a užívam si život... :slight_smile:
25. máj 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok