• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
to aj u vás je taká kosa?.....brrr.............večer budeme asi kuriť......dnu máme 19st :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a zas tma naokolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tu to vyzerá na búrku a ja musím pre Maťula...ideme na logo.....pánčeku....to bude jazda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme sa chystať.......zatial pa :slight_smile:
28. máj 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..u nás sa mračí mračí, a teplota celkom OK 21 st. :wink: .....dávaj si pozor :slight_smile:
28. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte ma do konca týždňa nnechá určite...a potom si beriem týždeň dovolenku kvôli tej mandli. V nedeľu nastupujeme do nemocky...ale normálne rozmýšľam aj o OČR. Tak ma naštvali moje drahá kolegyne...Poslali mi tabuľku s dovolenkami. Celý čas sme sa bavili o tom, že chceme ísť v auguste k moru...a ony dve už celý august obsadili...takže mi všetky plány prekazili. Ach jo... Tak si to budeme musieť zariadiť ináč :frowning2:...
28. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jaj tomu sa hovorí, že zlaté kolegyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: .......kedy by ste teda išli, v júli?
28. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pomóc hrmí :angry: :angry: :angry: ...vypínam techniku..zatiaľ! :wink:
28. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej, hej...v júli...čo iné nám zostáva...
Aj tu hrmí...
28. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pozerala som nejaké letenky, že 201€ a keď sa mi pripočítali všetky poplatky, tak vyšlo 580€ :frowning2:
28. máj 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halo, halo.... :slight_smile:
@utka ...špionka..... :dizzy_face:

@leninka75 nám tu hrmelo, prišla černota, zasvietilo slnko a už je to tu zas...sa to točí dokola..... :angry:

žienky moje, som vycucnutá ako...ani prirovnanie nemám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme cez víkend u našich, milion ľudí...Simčo to nezvládol, len plakal, nehovorím o tom, že na cudzom mieste ani spať nechcel.....som si s ním užila... :pensive: ...ale aspon Denisko sa bavil, pokolotočoval sa, aj na tej bláznivej lodi bol.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dneska sme zbalili tatinka a vyprevadili sme ho zas do práce.... :pensive: :pensive: :pensive: Denisko si to odplakal v školke..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak neodpadnem, večer prečítam o čom bola reč cez víkend.... :wink:
28. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ako ste dojazdili????
28. máj 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vitaj...takže zase sami :frowning2: ?
28. máj 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka jo jo...ale nie na dlho....tak asi 4 týždne.... :wink: ...potom pojdeme aj my.....na prázdniny.....dúfam... :sunglasses:
28. máj 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak super...zatiaľ trénujte cestu autom, nech sa Simonkovi zapáči :wink:
28. máj 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dobre sme došli.........Peťko sa bál ked padali krúpy........tak sme museli počkať...celý sa triasol...........chystáte sa na prázdniny........ :dizzy_face: ....som zvedavá ako sa mu to bude páčiť..........aj Denisko bol taký?
28. máj 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no neviem, neviem,,,,,,,,,ten pohľad v autosedačke.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@jacka....Denisko bol spoločenský od narodenia.... :grinning: :grinning: :grinning: zvyknutý na kopu ľudí okolo seba....Simonko je len na mna, aj pri tatinkovi plače...a začal aj u svokry, čo predtým kludne spinkal.... :pensive: :pensive: :pensive: ..musím ho asi viac dávať medzi ľudí, nech si zvykne.... :confounded: ...u vás padali krúpy??? :confused: :confused: :confused: a aj Maťko už bol v aute?
28. máj 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chúďatko malé...bál sa :frowning2:? Tu zahrmela a Viki tiež hodil na mňa pohľad. tak som zavrela okno a bolo dobre.
@denisenko No veru, medzi ľudí s ním :wink:.
Viki pije už tretí deň cibuľový čaj. Prvý deň horko-ťažko vypil liter. Včera už lepšie a dnes si ešte pýtal. Tak už má skoro 2l za sebou.
28. máj 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......jáj moja toto mne robili obe baby :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..dôverne poznám.....my sme to vzdali a zbytočne sme baby nerozrušovali, takže sme skôr návštevy volali ku nám.......takže zasa samučkí?? :frowning2: .......ja osobne by som na tú cestu nešla......ale to som ja :wink: ........

@utka..dávaš mu aj trošku majoránky ??:.......to je iná pálka tie letenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......však ani to ubytko tam nie je také drahé :angry:

@jacka..u vás boli aj krúpy?? :confused:..ako na logo???
28. máj 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len cibuľu. Majoránkový pil dva týždne a nič. Dnes som mu dala aj zázvor...
28. máj 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no je to dosť drahé. Asi teda pôjdeme cez cestovku...uvidíme. Už ale veľmi veľa času nemáme.
28. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...skús kukať inviu alebo travel.sk....bývajú tam dobré ponuky......určite niečo nájdeš....zopárkrát som tam videla BG, letecky, all za super cenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...viki ešte stále kašle?? :frowning2:
28. máj 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko o nebude tým.....mne Maťko tiež nikoho nechcel.....to je povahou....Peťko je úplne inakší...ten by aj s cudzím odišiel.....ked bol menší

@leninka75 na logo dobre....pochválený........len tie sykavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka ved cibulový je dobrý.............. :wink:
28. máj 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
28. máj 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....teraz neviem či ma zdravíš, že prichádzaš či odchádzaš?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zyko sa riadne naštvala.......ved sme nič zlé neurobili..či sa mýlim? :sweat_smile:
28. máj 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru naštvala :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...aj ma to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......však sme len boli zvedavé či aj ona máva nejaké starosti, či ju občas deti alebo muž nahnevajú :confused:
28. máj 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pomaličky mizím.......som žehlila......bazu varila.........a tak....poznáš....teraz idem do vane......a potom spolok....a ten hned aj do hajan :wink:
28. máj 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 podla mna ťa nemá čo mrzieť..........ved za pravdu by na nemala nahnevať......

28. máj 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..jaj maminka si užíva vaňu prvá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.......však ja keby som sa prvá osprchla, keď by som to všetko obriadila sa môžem zasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.........tak si uži večer, pa :slight_smile:
28. máj 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a možno nemá len čas..... :sweat_smile: :confused:
28. máj 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok