Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2012

to aj u vás je taká kosa?.....brrr.............večer budeme asi kuriť......dnu máme 19st 😝 ......a zas tma naokolo 😝

jacka
28. máj 2012

juj tu to vyzerá na búrku a ja musím pre Maťula...ideme na logo.....pánčeku....to bude jazda 😝

ideme sa chystať.......zatial pa 🙂

leninka75
28. máj 2012

@jacka ..u nás sa mračí mračí, a teplota celkom OK 21 st. 😉 .....dávaj si pozor 🙂

utka
28. máj 2012

@leninka75 ešte ma do konca týždňa nnechá určite...a potom si beriem týždeň dovolenku kvôli tej mandli. V nedeľu nastupujeme do nemocky...ale normálne rozmýšľam aj o OČR. Tak ma naštvali moje drahá kolegyne...Poslali mi tabuľku s dovolenkami. Celý čas sme sa bavili o tom, že chceme ísť v auguste k moru...a ony dve už celý august obsadili...takže mi všetky plány prekazili. Ach jo... Tak si to budeme musieť zariadiť ináč ☹...

leninka75
28. máj 2012

@utka jaj tomu sa hovorí, že zlaté kolegyne 😝 😝 😝 😠 😠 😠 .......kedy by ste teda išli, v júli?

leninka75
28. máj 2012

...pomóc hrmí 😠 😠 😠 ...vypínam techniku..zatiaľ! 😉

utka
28. máj 2012

@leninka75 hej, hej...v júli...čo iné nám zostáva...
Aj tu hrmí...

utka
28. máj 2012

@leninka75 pozerala som nejaké letenky, že 201€ a keď sa mi pripočítali všetky poplatky, tak vyšlo 580€ ☹

denisenko
28. máj 2012

halo, halo.... 🙂
@utka ...špionka..... 😵

@leninka75 nám tu hrmelo, prišla černota, zasvietilo slnko a už je to tu zas...sa to točí dokola..... 😠

žienky moje, som vycucnutá ako...ani prirovnanie nemám..... 😝 😝 😝 boli sme cez víkend u našich, milion ľudí...Simčo to nezvládol, len plakal, nehovorím o tom, že na cudzom mieste ani spať nechcel.....som si s ním užila... 😔 ...ale aspon Denisko sa bavil, pokolotočoval sa, aj na tej bláznivej lodi bol.... 😀 😀 😀 😀
dneska sme zbalili tatinka a vyprevadili sme ho zas do práce.... 😔 😔 😔 Denisko si to odplakal v školke..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
28. máj 2012

ak neodpadnem, večer prečítam o čom bola reč cez víkend.... 😉

denisenko
28. máj 2012

@jacka tak ako ste dojazdili????

utka
28. máj 2012

@denisenko vitaj...takže zase sami ☹ ?

denisenko
28. máj 2012

@utka jo jo...ale nie na dlho....tak asi 4 týždne.... 😉 ...potom pojdeme aj my.....na prázdniny.....dúfam... 😎

utka
28. máj 2012

@denisenko tak super...zatiaľ trénujte cestu autom, nech sa Simonkovi zapáči 😉

jacka
28. máj 2012

@denisenko dobre sme došli.........Peťko sa bál ked padali krúpy........tak sme museli počkať...celý sa triasol...........chystáte sa na prázdniny........ 😵 ....som zvedavá ako sa mu to bude páčiť..........aj Denisko bol taký?

denisenko
28. máj 2012

@utka no neviem, neviem,,,,,,,,,ten pohľad v autosedačke.... 😔 😔 😔 😔 😔
@jacka....denisko bol spoločenský od narodenia.... 😀 😀 😀 zvyknutý na kopu ľudí okolo seba....Simonko je len na mna, aj pri tatinkovi plače...a začal aj u svokry, čo predtým kludne spinkal.... 😔 😔 😔 ..musím ho asi viac dávať medzi ľudí, nech si zvykne.... 😖 ...u vás padali krúpy??? 😕 😕 😕 a aj Maťko už bol v aute?

utka
28. máj 2012

@jacka chúďatko malé...bál sa ☹? Tu zahrmela a Viki tiež hodil na mňa pohľad. tak som zavrela okno a bolo dobre.
@denisenko No veru, medzi ľudí s ním 😉.
Viki pije už tretí deň cibuľový čaj. Prvý deň horko-ťažko vypil liter. Včera už lepšie a dnes si ešte pýtal. Tak už má skoro 2l za sebou.

leninka75
28. máj 2012

@denisenko ......jáj moja toto mne robili obe baby ☹ ☹ ☹ ..dôverne poznám.....my sme to vzdali a zbytočne sme baby nerozrušovali, takže sme skôr návštevy volali ku nám.......takže zasa samučkí?? ☹ .......ja osobne by som na tú cestu nešla......ale to som ja 😉 ........

@utka..dávaš mu aj trošku majoránky ??:.......to je iná pálka tie letenky 😝 😝 😝......však ani to ubytko tam nie je také drahé 😠

@jacka..u vás boli aj krúpy?? 😕..ako na logo???

utka
28. máj 2012

@leninka75 len cibuľu. Majoránkový pil dva týždne a nič. Dnes som mu dala aj zázvor...

utka
28. máj 2012

@leninka75 no je to dosť drahé. Asi teda pôjdeme cez cestovku...uvidíme. Už ale veľmi veľa času nemáme.

leninka75
28. máj 2012

@utka ...skús kukať inviu alebo travel.sk....bývajú tam dobré ponuky......určite niečo nájdeš....zopárkrát som tam videla BG, letecky, all za super cenu 😵 😵 😵 😵...viki ešte stále kašle?? ☹

jacka
28. máj 2012

@denisenko o nebude tým.....mne Maťko tiež nikoho nechcel.....to je povahou....Peťko je úplne inakší...ten by aj s cudzím odišiel.....ked bol menší

@leninka75 na logo dobre....pochválený........len tie sykavky 😝

@utka ved cibulový je dobrý.............. 😉

jacka
28. máj 2012

@leninka75 ahoj 😵

leninka75
28. máj 2012

@jacka .....teraz neviem či ma zdravíš, že prichádzaš či odchádzaš?? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2012

zyko sa riadne naštvala.......ved sme nič zlé neurobili..či sa mýlim? 😅

leninka75
28. máj 2012

@jacka ..veru naštvala ☹ ☹ ☹ ...aj ma to mrzí ☹ ☹ ☹ .......však sme len boli zvedavé či aj ona máva nejaké starosti, či ju občas deti alebo muž nahnevajú 😕

jacka
28. máj 2012

@leninka75 pomaličky mizím.......som žehlila......bazu varila.........a tak....poznáš....teraz idem do vane......a potom spolok....a ten hned aj do hajan 😉

jacka
28. máj 2012

@leninka75 podla mna ťa nemá čo mrzieť..........ved za pravdu by na nemala nahnevať......

leninka75
28. máj 2012

@jacka ..jaj maminka si užíva vaňu prvá 😵 😵 😵.......však ja keby som sa prvá osprchla, keď by som to všetko obriadila sa môžem zasa 😝 😝 😝.........tak si uži večer, pa 🙂

jacka
28. máj 2012

a možno nemá len čas..... 😅 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre