Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2012

@jacka ja by som to ani nezapla, len tatinko vstáva tiež o 6-tej a chce nás aspon takto vidieť...... 🙂 🙂

jááááj, dneska poradna.....ja som taká zvedavá, lebo Simonko v poslednej dobe velmi málo papká....5 minút a hotovo....potom sa len hrá.... 😠 😠 včera som bola s Niskom na plavárni, aj s kočíkom a drobcom...zážitok, ale zvládli sme.....autobus, vlak, hodina na tribune na plavoške..(aspon som ho mala kde nakrmiť/.....potom vlakom domov...všetko ok, len keby všade neboli schody......a akože slovenský galantný chlapi...len sa kukali ako si zdvihnem kočík po schodoch aj sama.....blbci..... 😝 😝 😝 😝 ešteže mám ľahký model.... 😖 ale zas aké svaly na rukách budem mať, že áno?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2012

@denisenko držím palce v poradni....neboj nič........asi má len také nejedavé obdobie........keby bol hladný tak si vypýta........................tak si plavošku zvládla......super 😵 😵 ............Simonko bol dobručký?............. 🙂 ...........................čo si po nich nezhúkla..... 😀 😀 😀

utka
30. máj 2012

Ahojte...my si este vylihujeme v posteli 😀

jacka
30. máj 2012

@utka dobréééé........my už máme navarené a padáme von.............ale....menila by som s tebou........

jacka
30. máj 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ............ 😕 😕 😕

utka
30. máj 2012

@jacka my sme neskoro raňajkovali a variť idem len teraz. Francuzáky. To bude rýchlo. Polievočku máme 😉. A hlavne sa nemáme kam ponáhľať, keď niekam ísť nemôžem... ☹

jacka
30. máj 2012

@utka ved hej.........vám sa tá operácia už kráti.....ako je Vikimu?

utka
30. máj 2012

@jacka veru kráti. V nedeľu ideme...Už teraz mám nervičky. Vikimu je dobre, dúfam, že to neporieknem a bude mu tak aj naďalej 😉

jacka
30. máj 2012

@utka vy tam ostávate spať?.....nám to urobili ráno a večer šup domov.....................neporieknuť....už sa radšej nejdem ani pýtať 😉 🙂

utka
30. máj 2012

@jacka My tam ideme v nedeľu, v pondelok mu to budú robiť a v utorok, ak bude všetko OK, tak domov. Keď mu to robili prvý krát, tak sme tiež šli v ten istý deň domov. Vtedy ho neuspávali. Teraz ho idú aj uspať. Keď neuspávajú, tak to robia naslepo. Keď uspávajú, tak po nejakou kamerou. tak dúfam, že mu to urobia lepšie a už mu nedorastie...

jacka
30. máj 2012

@utka aj nás uspávali..teda Maťka...........a neboli sme tam tak dlho.........aj ty tam budeš spať?

jacka
30. máj 2012

ideme sa poobliekať a šupom pre Maťula...... 😵

denisenko
30. máj 2012

@jacka tak nejedavé obdobie asi nemá....len za tých 5 minút sa naje dosť......váži 5300g...rovných...a to sestričku pred vážením ešte ogrckal, sa smiala, že mohol mať viac...... 😀 ešte mi treba preočkovať Deniska a hotovo.... 😉

jáááj, každý večer kukám počasie a stále je úplne iné ako hovoria.....teploooooooooooooo 😠

utka
30. máj 2012

@jacka tak neviem...tu je to tak, že 3 dni. A budem tam aj ja s ním...
@denisenko tu prší. Fúka taký vetrisko...

utka
30. máj 2012

@denisenko tak super, že Simonko priberá...valibuk 😉.

utka
30. máj 2012

@jacka prvý deň vraj aklimatizácia, druhý deň zíkrok a pozorovanie po narkóze a tretí odchod domov 😉

denisenko
30. máj 2012

@utka u nás len fúka...a praží...pošli pár kvapiek.... 🙂

utka
30. máj 2012

@denisenko chytááááááj...

jacka
30. máj 2012

@denisenko no vidíš...a bála si sa...........pokladík pekne priberá...................a len ho kojíš či ešte aj prikrmuješ?............Deniska očkovať??????...Maťka očkovali vlani........to ešte treba zas...... 😕 to proti čomu,?????...........................................aj tu je teplo.........slnko svieti........vietor fučí........a dnu máme 19st.....klíma zadara 😠 😠 😝 😝

@utka asi je to všade iné...........ale ani aninka tak šli...ráno tam a poobede nazad.....neva........ 😉 😉

utka
30. máj 2012

@jacka Blava je Blava 😀 ...vraj sa to tak robí aj kvôli poisťovni, či čomu...
Viki ešte nebol stále okovaný ☹. Stále bol chorý. Tak dúfam, že už to po tej mandli bude OK a budú ho môcť zaočkovať...

denisenko
30. máj 2012

@jacka ...len kojím.....už mesiac.... 🙂 Denisko ešte nebol zaočkovaný tak ako Maťko.....to sa očkuje od 5-tich do 6-tich, sme tu neboli, potom bol stále chorý.....takže sme to nejako nestihli.....aj Maťko kríval? 😕 doktorka mi vravela , vraj bude, že je tam aj tetanovka..... 😖 😖 😖 😖 ...vy ste za vodou, klíma zadara...my máme 24 vnútri.... 😅 ..ale takých príjemných 24....to ja možem..... 😵 😵 😵 😵
@utka ani vy ste ešte neboli? som myslela že sme posledný..... 😉

ozaj, Simčo dneska tancoval ....Lady GaGa

denisenko
30. máj 2012

dobrú noc, idem, lebo zas tu stvrdnem na nete do polnoci....a ráno si budem nadávať, že som mohla ísť radšej spať 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak pekné sny... 😵

jacka
30. máj 2012

@denisenko ten je ale peknučký......smejko..............................................ja vám závidím také teplo......mi sme tu ako snehuliaci 😝 ................................aha ...takže nás už očkovať nemusia......len mi niečo dr. povedala že s ním treba ísť na kontrolu .....fakt neviem načo 😝

idem si ja vyložiť nohy na stol.....a nerobím už nič.........

dobrú nocku....pekné sníčky.......

jacka
30. máj 2012

@denisenko dobrú nocku.........doslovne...... 😵

denisenko
30. máj 2012

@jacka 😵

utka
30. máj 2012

@denisenko takže nie ste poslední...Simonko je nádherný...cmuuuk...Aj ja chceeeem 😉. Dobrúúúú
@jacka dobrú aj tebe...

jacka
30. máj 2012

@utka ............povedz mužovi..... 🙂 ...že je velmi peknučký.....

a kdeže máme leninku???,

jacka
30. máj 2012

už tu nie som....pa 😉

utka
30. máj 2012

@jacka muž by bol hneď za...len bohužiaľ mi to môj zdravotný stav nedovolí...

denisenko
31. máj 2012

dobré ránko.... 🙂
@utka dáždik neprišiel...a už zas svieti..... 😠 ...ale ved hadám dojde ...niekedy.... 😖 ...mna by len zaujmalo, že keby si náhodou bola tehotná, čo by sa dialo????...je to velký risk, že?
@jacka 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre