Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
31. máj 2012

Dobrúúúúú...

jacka
1. jún 2012

ahojte...............

krásne upršané ránko..... 😉

jacka
1. jún 2012

@utka tak tak.......uvidíme........... 🙂

denisenko
1. jún 2012

dobré ránko..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hurááááá....pršíííííí...... 😀 😀 😀 😀 😀

všetkým našim detičkám...aj velkým aj malým......krásny MDD želám.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
1. jún 2012

@denisenko 😵 😵 😵 ................... 🙂

leninka75
1. jún 2012

ránečko!!! 🙂 ..a u vás je tak 😝 😝 😝 😝 😝 ...zistila som, že potrebujem gumáky...zo škôlky som prišla mokrá po kolená 😅 😅 😅 😅 ...

@denisenko...pridávam sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 aj ja som prišla mokrá...a to som bola 2x...lebo mi nejako zabudli povedať, že si majú doniesť ruksak...aj ked isto na výlet dnes už nepojdu, ale všetky deti majú...tak musíme aj my..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...hmmmmmm...tuším už prestalo pršať...... 😕

denisenko
1. jún 2012

@jacka ....dneska som ťa neobehla...... 😀 😀 😀 😀 😀 nebudem riskovať, že sa tu zas niekto naštve...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@denisenko 😀 😀 .......prečo ja sa rada naštvem hned z rána naštartovať 😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

sedím tu už pol hodku a nenašla som žiadny dobrý koláč.... 😝 ..asi skončím u bublaniny..... 😖

pojdeme trošku von...nech sa chlapec vyblázni.....aspon na chvíločku 🙂

denisenko
1. jún 2012

@jacka von??? u vás neprší???? 😕 ....aj bublanina je super.... 😉

jacka
1. jún 2012

včera som bol za riaditelkou v rámci združenia......(normálne mi učka postrážila deti aspon an chvilu).........kvoli Peťkovi čo pojde na 4h do školky tak sme sa zakecali a dostali sme sa k polievke čo varia Maťkovi....tak vraj urobia viac aj pre nu...vraj je dobrá a nepriberá sa znej.....pretože je bez zápražky......tak pekne.... 😝 😝

jacka
1. jún 2012

@denisenko von.......na dvor....prší prší...ale dá sa tu schovať ked muž parkuje auto.......ale tam nevydrží a určite pojde na dážd................................dobre si ma ukecala na bublaninu 😉

denisenko
1. jún 2012

@jacka u nás už neprší..ale zas vstal Simčo....hore zadkom..... 😝 😝 😝 ani sám nevie, čo chce....ako to ppočasie vonku..... 😝 😝 😝 😝 ...a sa mi zdá, že pri tom včerajšom celodennom ukludnovaní na cicke má hádam aj o pl kila viac.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ..myslíš, že jacka je urážlivá,?? 😀 😀 😀 😀 ...ako si to vlastne kojila??? 😉

@jacka ......fakt učka jedáva maťkovu polievku??? 😅 😅 😅 ..aby postupne všetky neprešli na maťkov jedálniček 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@jacka no vidíš, učka je spokojná....veru, ja stále tvrdím, že kto chce schudnúť, nech vylúči múku...a je to pravda..... 🙂 ..práve vyhlasovali v rozhlase že dnešný program sa kvoli počasiu odkladá na nedelu..... 😕 😕 😕 😕

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 ...človek nikdy nevie..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale myslím, že naša @jacka je parťáčka, tak to sa isto na nás nikdy neurazí...... 😀 😀 😀 😀 ....myslíš kojenie vo vlaku? mala som tričko s velkým výstrihom...potom bol ešte väčší..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zakryjem ho plienkou a hotovo...sa na všetkých moooooooožem.....vieš čo...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....len nie vždy sa mi chce.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ..tiež myslím 😀 😀 😀 😀 ...zaujímalo ma to kojenie, lebo už som videla všeličo 😀 😀 😀 ........najviac sa mi "páčili" také dvemladé kočeny, prišli do reštiky s bábätkami, hneď ich vytiahli z kočíkov, tričká vyhrnuli až pod bradu a spokojne kojili, všetkých mali na háku 😅 😅 ........to bol asi taký extrém čo som videla 🙂 ......odložili beh mravčekov??? 😀 😀 😀 😀 .......ozaj čo s prašulami čo si dostala?? 😵 😵 😵

leninka75
1. jún 2012

@letty86....ahoj!!! 🙂 🙂 🙂

letty86
1. jún 2012

ahojte 😵
@leninka75 ahoooj, musím ta speci pozdravit, kým si tu 😵 😵

leninka75
1. jún 2012

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 ......no veru veru, už rozmýšľam, že ideme kuknúť na kaluže 😵 😵 😵 ......alebo až poobede?? ..ako sa máš? 🙂

letty86
1. jún 2012

Aj vasím pokladom krásny dd 😉
ja mám tento týzden taký perný 😖 ...v pondelok som bola koneeeeeeečne na ortopédii, lebo ta bolest chrbta sa nelepšila...tak ma poslal na rtg a zistil, že mám zlú a oslabenú statiku, alebo tak nejak sa vyjadril 😀 vraj mám odchýlku chrbtice do inej strany a budem chodiť na masáže, tak sa tesím, že sa mi ulaví
V utorok sme boli na pohrebe manzelovmu ujovi a včera som po meste zhanala darceky pre Vikinku a dnes nejdem nikde 😝

leninka75
1. jún 2012

@letty86 .....to si mala fakt perný týždeň 😝 ......tie masáže asi budeš musieť brávať pravidelne, či ako???.....a čo si kúpila Vikinke?? 😵 ......

letty86
1. jún 2012

@leninka75 tak nejak rýchlo tento týzden 😉 a hlavne unavená som z Matka, bol také kludné bábo a teraz 😀 dohána to...ináč tie plienky babylove...som ti minule chcela napísať.....teraz ich vynovili, majú aj iné obrázky aj krabicu a sú oničom 😝 tie staré boli ovela lepšie...už ich viac nekúpim 😠 presne sa matkovi stáva to, čo lolke a mne sa zdajú aj mensie 😠 ako boli....teraz som kúpila tie z lidlu, tak testujeme, zatial celkom fajn

dievčatá, vikinka už nemá horné zubadlá, taaaaaka je podarená, hodím foto 😵 a dnes bude spat v skolke, majú speci den, budú hladat poklady, budú mat disco a vankúšovú vojnu...im je ale fajnovo...mne kto vymyslí taký program 😅 😝

leninka75
1. jún 2012

@letty86 ...a tie lidlové sú len jeden tip plienok????...Vikinka aj šušle? 😀 ..lebo Lilka hej, teda aspoň chvíľku kým si zvykla...a celkom rýchlo jej tie nové zúbky rastú, čo som bola prekvapená 🙂 .......super, že noc v škôlke!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵..našu by porazilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..........jaj moja, nám program vymýšľajú deti, len blbé je, že väčšinou sa nám netrafia do chuti 😅 😅 😅......lebo vieš taký program ako vyhádzaná skriňa s oblečkom, no povedz túžiš po takom niečom každý deň??? 😀 😀 😀 ........Maťko je šidielko?.... 🙂 ,...a čo vyvádza nezbedník malý? 😉

letty86
1. jún 2012

@leninka75 budem chodiť dva týzdne, kazdý druhý den a bude so mnou aj cvičit...
Vikinke som zhánala Bellu, bábiku z Krásky a zvierata...čo sú tie disney princezničky...tak tú miluje najviac 😵 vyzerá ako barbie, muž sa smial, že na čo jej velkáčke bábiku 😀 ale viem, že sa veeeeľmi potesí a ešte aj knihu som chcela Kráska a zviera...ale tazká to bola misia 😝 knihu nemali už nikde a bábiku som si tiež obehla...ako naschvál mali všade popolušku, Arielu, Snehulienku, len tú Bellu nikde 😝 ale v jednom obchode som nasla, poslednú 😵 ....už mám pre nu aj oblečku, aj knihy a drobnosti, len tú bábiku ma napadlo neskoro, že to bude radosti, ked ju bude mat 😵 😵 😵

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 ...a tak to je silná káva...ale asi chceli každému ukázať, že majú...ved vieš, ako napr, ja...celý život lentilky pod kobercom a teraz....no čo, nepochválime sa????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nie, beh mravčekov neodložili...ale mal byť na námestí šašo Maroš a na ihrisku diskotéka...aj ked....už zas svieti slniečko, tak neviem, či nevyhlasovali trošku predčasne.... 😅 ...prachy sú v IT na účte ..zatial..... 😉
@letty86 ahooj...jej, Viki má super program....tak aj vy patríte už medzi štrbavčekov???? my ešte ani náznak....ale tuším už niektore deti v školke mali narážky, že má ešte všetky zubky, lebo sa mi sťažoval....ved som mu povedala, že ked ich má krásne a zdravé tak sa neponáhlajú vypadnúť.....tak hádam bude kludnejší....niekedy tie decká už vážne nevedia, z čoho by mu spravili komplexy..... 😝 😝 😝 😝 a ja to potom musím takto zachranovať..... 😠

denisenko
1. jún 2012

slnko svieti, voda láka....podme variť obed...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
1. jún 2012

@leninka75 ani lilka už nemá horné zubadielka 😵 😵 vikinke už dolné má....a nesusle velmi, ale chcela by 😀 😀 😀 😀 😀 som jej mala hovoriť slová a ona ich opakovala a naschvál zle hovorila 😅
Matko vyberie veci a rozhadzuje ich, alebo bucha nimi a radosť taká 😀 😀 a ked sme von, tak mi rúčku nedá a lieta všetkými smermi....taký je pojašený a plný energie....neraidenej 😀
tak taký program mám aj ja doma 😀 😀 😀 😀 som myslela niečo iné...zábavnejsie, alebo oddychovejsie 😀

jacka
1. jún 2012

no pekne ste toho popísali...... 😉 ........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre