Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
1. jún 2012

@denisenko vikinke aj rýchlo narástli zúbky mliečne a vlastne aj matkovi...a vikus má aj všetky 6tky vonku a dolné zubadielka tiež...veru, nemjú sa kde Niskovi zúbky ponáhlať 😉 ...a to utešovanie...hmmm...ja ssi myslím, že to ešte len v skole zacne 😢 .....ja riesim s viknkou iný problém...asi som vám písala, že vikuska neznása, ked cudzie deti pochválim.....tak som som sa radila s jednou známou, ktorá pracuje s detmi, tak mi vravela, že ju muselo niečo zraniť, rozrusiť, ☹ ☹ tak teraz už nejdem chváliť 😝 aj ju chválim a často, ale zrejme ju niečo rozrušilo 😖

jacka
1. jún 2012

@letty86 ahoj 😵 😵 😵

letty86
1. jún 2012

@jacka ahoj 😵 ja musím doháhat, čo som tu nebola 😀 😀 a kým matko spí 😀

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ..tuším je aprílové počasie 😅 ..aj tu svietilo a už leje 😝 😝 😝 .......pekne si drobcovi povedala 😵 😵 😵 😵 .......čo varíš??

@letty86 ...že velkáčka?? 😅 ..však sú to stále naše bábätká 😵 ..ocinovia to nevedia pochopiť 😠 ......inak to býva ako naschvál niečo zháňaš, buď nezoženieš, alebo ako ty najskôr všetko obeháš a potom konečne..a keď tú vec nepotrebuješ, ak jej bude toľko po obchodoch, že až!!!! .......Vikuška sa teda riadne poteší!!!!! 😵 😵 😵 😵.......nebudete vtedy rovno v Bojniciach?.....Maťko nerozdáva energiu, čo??......Lolka zasa naopak celkom prišla na chuť kočíku 😕 😕 😕 😕 😕......pohodlná panička 😀 😀 😀 😀.......aj Lilka už má dolné skoro úplne vonku, možno ešte nejaký milimetrík chýba a minule jej deduš kukal na 6-tky, že ešte trošken a budú sa pečatiť 🙂......a tie horné ma oproti tým drobným mliečakom také lopaty, zatiaľ 😉

letty86
1. jún 2012

@leninka75 do Bojníc ideme zajtra...ked pojdeme 😔 ideme aj s kamoskou a jej frajerom a včera nám volali, že otec kamoskinho frajera je v nemocnici, má nejaký vázny problém so srdcom a majú ho operovať...a ked ho budú operovať dnes, alebo zajtra, tak oni nepojdu...majú dat dnes vediet, ako sa lekári rozhodli, či to bude teraz, alebo az v pondelok....moj manza nechce ísť bez nich z jediného dovodu, že je to 400 km a čo ked náhodou sa pokazí auto a čo potom, že sme s detmi...už sme totiž mali podpbný problém....tak preto by bol radšej, keby isli aj oni...uvidíme, čo povedia poobede a ako sa nakoniec zariadíme 😔

leninka75
1. jún 2012

@letty86 ..juj to je smutné!!!! ☹ .....veru chápem tvojho muža, vždy je lepšie ak idú viacerí, hlavne keď je to ďalej.............a dalo by sa to presunúť na iný termín, teda ten pobyt v Bojniciach??

leninka75
1. jún 2012

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 ...teda ale máš riadneho vodníka čľupka!!!! 😀 😵 😵 😵

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 aj nám práve začalo liať....a ako silno.....ops.... 😕 😕 😕 😕 😕 varím...sa nesmejte.....hej??? nemala som čas ísť do obchodu, takže čo som našla doma.....grilujem filetu z aljašskej tresky, k tomu cuketu a nudle......ja zemiaky moc nemusím..... 😀 😀 😀 😀 😀 takže kombinácia...1000bodov...ale chutí to dobre....... 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

,,ako nám ten deň takto pri PC pekne uteká 😀 😀 ..

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ...veru kombinácia za 1000!! 🙂 ....nebude to suché bez omáčky, alebo robíš aj tú?? 😕 ...

letty86
1. jún 2012

@leninka75 ja som najprv protestovala, že podme teda samy, ale asi má manza pravdu, lebo vačšinou ju naozaj stále má, ako na potvoru....často(vzdy) 😕 zmýšla ako múdra zenská a ja ako typický chlap 😀 som si teraz naložila 😀 😀 😀 ale chápete ma 😅
prelozit sa to nedá, tazko zladit dovolenky 3 ludí...to sme boli happy, že sa to podarilo...chceli sme íst až v júli, alebo auguste, ale oni už idú na dovolenku, tak preto sme isli už teraz

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 nie, nie je to suché......dala som si aj kečup......tak to je ako cestovinový grilovaný šalát.... 😵 😵 😵

letty86
1. jún 2012

@leninka75
@denisenko ja asi ukuchtím nejaké cestovinky...matko ich celkom lúbi a ja tiež

denisenko
1. jún 2012

@letty86 ja možem cestoviny vždy a aj Nisko...ale to je asi následok nášho bývania v IT.... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
1. jún 2012

bolo to výbornéééé...len jednu chybičku som urobila......máááááálo...... 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@letty86 ....jasné, som zabudla, že nie všetci sú na MD 😀 😀 😀 .......škoda, tešila si sa na zmenu ☹ ....

@denisenko @letty86 ......my tri baby sme tiež "cestovinárky" 😵 😵 😵 😵 😵 ......v podstate aj muž, len on potrebuje za tým ešte minimálne rožok so slaninou 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ..ty si zblajzla všetko sama!! 😕 ..niskovi ani hlt??....no počkaj, ty ty ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 ...to si kde videla, Nisko a zelenina?????...jemu ostali čisté....a šunka je v chladničke...takže budú ...nudle so šunkou...... 😉 ..inak, zvyšné som nezbjazla......ale zožrala..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
si vás prečítam ked uspím Peťka.....teraz ideme jesť

letty86
1. jún 2012

@leninka75 veru tešila...uvidíme, čo povevie kamoska poobede...ale nechcem z toho robit vedu ani smútit, ani hnevat sa...to sa ani nedá, ked vyskocil taký velký problem 😔

jacka
1. jún 2012

ufff....makačka 😀 😀 😀

čo som si zapamätala......tak tie lidl plienky tiež nie sú čo bývali.....celkom sa pokazili........ale leni maju tam asi dva druhy.....tie druhé sú ešte horšie..............................no zabite ma.......si nespomeniem 😔

jacka
1. jún 2012

jááááj.....jasné že sa urážam........čoby nie.,.....už tu jedna taká bola.........pridám sa aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ....no hlavne, že chutilo a nech neuškodí!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.......aj nisko chodí zo škôlky hladný?? 😅

@letty86..jasné, však takú vec so srdiečkom si človek neplánuje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹........podarí sa inokedy!! 🙂..ešte som sa chcela opýtať , ako sa vikinka prejavuje, že sa jej nepáči keď chváliš iné deti???

letty86
1. jún 2012

@jacka ja som kupila toujur...alebo tak nejak sa volajú.....a uplne otrasne so oranzové pampers 😝 a

leninka75
1. jún 2012

@jacka ..no ale šup šup spomínaj!!!!....... 😀 😀 😀 😀 ......čo bola makačka, uspať Peťka alebo čítanie?? 😀

jacka
1. jún 2012

ešte k tej polievke........potom mi ako Maťko priberie ked sa s toho nepriberá.............ved nemá teraz priberať ked rastie

už naozaj idem...... 😉

leninka75
1. jún 2012

@letty86 .....oranžové pampersky sa ti nepáčia, prečo???..ja som doteraz kupovala len tie 😔

jacka
1. jún 2012

@leninka75 ten ešte nespí...čosi,........tak rýchlo.......akurát sa najedol.......a ideme spať 😀 😀 ......................makačka ..si to zapamätať 😔 😉

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 ..nie, Nisko chodí poriadne najedený...majú extra porcie a učitelky sa snažia aby zjedli vždy všetko...alebo aspon väčšiu polovicu.... 🙂 potom už len nejaký jogurt poobede a večera....nudle budú na večeru..... 😅
@jacka 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@jacka ..papierik, perečko a robím si poznámky 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre