Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@letty86 aj my máme tie z lidlu, dostali sme ich spolu s detskými vecami, tak používame...ale fakt sú menšie ako Tesco 😅

utka
1. jún 2012

Ahojte...to bolo makačka, prečítať vás 😉.
Aj ja prajem všetkým detičkám krásny MDD...

denisenko
1. jún 2012

babizne...už som si 100 krát dneska povedala, že zavrem noťas a idem aj niečo robiť......a stále som tu..... 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@denisenko ..u nás je to tak, že keď sa opýtam aký bol obed, tak že dobrý...a koľko si zjedla, že všetko..a pokračuje jedným dychom ale daj mi niečo jesť 😀 😀 😀 ....buď ma šiali, že všetko zjedla, alebo majú také malé porcie, že jej to nestačí...alebooooooo maminkina kuchyňa je proste number one!! 😀 😀 😀 😀 ...som ti nechcela tak nadrzáka, že či si to všetko zožrala 😔 ..ale keď inak nedáš, nabudúce budem odvážnejšia 😀 😀 😀

letty86
1. jún 2012

@leninka75vikinka sa zamrací a hned mi to aj povie, že prečo to hovorím a niekedy povie, že jej tak nehovorím 😔 😔 😔 a to je už najviac, ked to povie 😔 😔 ....stačí, že poviem, že má niekto pekné tričko, alebo je niekto šikovný....aj vikinku chvália cudzí ludia, tak mi príde normálne pochváliť, alebo oceniť cudzie deti...mozno to robím pričasto a má pocit, že jú tak casto nechválim...ja neviem, ale niekde nastal problém a trápi ju to 😔 a mna tiež ☹

denisenko
1. jún 2012

a už naozaj odchádzam....aspon riady umyjem...a hádam sa poobede dostanem aj do obchodu, lebo inak budem zajtra hladovať........ 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@leninka75 ..tak to skús ako ja...kolko si spapal????..všetko.... 😀 a kolko ti ostalo na tanieri...asi polovica..... 😀 😀 😀 😀 😀 , alebo všetko? spýtam sa pani učitelky.......nie, nemusíš.......zeleninu som nezjedol 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@letty86 asi majú teraz také obdobie...Denisko sa zase hned zduje, ked sa na nom zasmejem.....ale poriadne..otočí hlavu, treští dverami a zavre sa do izby....a nedajbože niečo na neho natriem tatinkovi...tak to je tá istá reakcia, plus ešte k tomu nadáva....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. jún 2012

@letty86 ..rozmýšľam nad tým..a neviem, nie som odborníčka psycho, ale ja by som to riešila tak, že by som vysvetlila prečo chválim aj druhé deti, že je to pekné a poteší to a vzápätí by som pochválila aj svoje dietko......a opýtala či to bolo príjemné,a že takto sa potom cítia aj iné deti........ale hovorím, to je len môj laický názor 😉 ....a netušíš prečo by mohla mať s tým problém???

letty86
1. jún 2012

@leninka75 tie oranové mi casto precikal a ešte boli aj parfumované...teda aspon ja som tie kupila... tie modré active baby sú fajn, ale drahé, ked nie sú v akcii

denisenko
1. jún 2012

ja už fakt padáááááám..........

leninka75
1. jún 2012

@letty86 ..nerobili mu dobre na ritušku?? ☹ .....

@denisenko..bež bež 🙂

leninka75
1. jún 2012

@utka ..a ty si nám kde bola pol dňa???

letty86
1. jún 2012

@denisenko toto isté robí aj vikinka, len sa z nej nezasmiat...darmo jej vysvetlujem, ze sa človek zasmeje aj na tom, ked je niečo rozkosné a milé
@leninka75 snazila som sa jej vysvetlit, že aj iné mamky ju chvália,tak ja pochválim iné deti.... aj minule som jej povedala a dosvedčila to aj mamka jej spolužiačky, že akurát mi povedala, že na spoločnej fotke zo školky je vikuska najkrajšia....ale zobrala to tak vlazne...chápeš, asi nepotrebuje pochvalu od iných, ale od mamky 😔
neviem...mozno odkedy je tu matko, tak je to iné....

leninka75
1. jún 2012

..pána beka to už je toľko!! 😕 😕 😕 ..padám do škôlky a potom sa pustím do tej torty, držte palčeky 🙂 ...neviem ako budem stíhať, ale radšej popredu 😉 ...krásny víkend prajem!!!! 😵

leninka75
1. jún 2012

@letty86 .jasné chápem, niekedy môžeš aj tri dni hučať do krpca a nič, ako do suda keby si kričala 😝 .......verím tomu, že to môže byť aj súrodencom, však aj Lilka je viac uvrešťaná než bola pre Lolkou 😝 😝 ......ale ja som na to zvyknutá, tak mi to tak nepríde............hádam ich to všetko raz prejde 🙂 🙂 🙂

..a už fakt idem...paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

utka
1. jún 2012

@leninka75 no kým sme vstali, poupratovala som a varila som fazuľu. A ja ju varím v tlakáči, tak je to také, že dám niečo, za chvíľu odstavím, kým to odvzdušním, zase niečo pridám a takto dookola 😝
Vonku je otras...

utka
1. jún 2012

@denisenko videla som video na FB. Simonko je aký špekulant s tým cumlom...Vikimu tiež tieto silikónové nechutili. V pôrpdnici plakal, tak som mu ich skúšala dať-aj okruhlý, aj zrezaný a nič. Potom prišla sestrička, že či je nejaký problém. Tak som povedala, že nie, len trochu plače a nechce cumeľ. Tak mi doniesla obyčajný kaučukový a ten mu chutil. Tak sme kupovali iba tie...

denisenko
1. jún 2012

@utka asi skúsim zohnať ešte nejaký klasický spred roku 1989...... 😀 😀 😀 😀 hádam sa podarí.... 😅 😅 😅

jacka
1. jún 2012

@denisenko to ty si ešte tu...alebo už si tu.... 🙂

jacka
1. jún 2012

vy mi dávate dnes zabrať......teda žienky.... 😉

denisenko
1. jún 2012

@jacka ...ja tu úúúúúúúúž....zas 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@leninka75 no to by som potrebovala dva notesy....aby som nezabudla kde som si dala ten prvý 😀 😀 😀 😀 .............aj tebe pekný víkendík....a tortičky sa vydarí..verím tomu........potom hod foto z oslavy 🙂 😵 .............a ešte kludne možeš prísť 😉

jacka
1. jún 2012

@denisenko tak vitaj 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@jacka vitááááám, vitám..... 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@denisenko hlavne nič nepýtaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

denisenko
1. jún 2012

@jacka a čo dáš????? 😀

utka
1. jún 2012

@denisenko však také dostať normálne kúpiť. Aj v 101 drogerie...

denisenko
1. jún 2012

@utka jáááj....len sa tam dostať...... 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 dám ti dám....len príd 😀 😀 😀

veru len tam sa dostať.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre