Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@jacka a Peťko spinká???..ked si tu...... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
1. jún 2012

@denisenko kdeže moja........aj som zabudla že spal..... 😝 😝 ..akurát papá jogurtík......a pojdeme pre Maťka.........

fajn počasie...vetrisko.....z jednej strany domu tma...z druhej svetlo.......neviem čo na seba 😝

jacka
1. jún 2012

@denisenko ty si bola pre Deniska?

denisenko
1. jún 2012

@jacka aj u nás duje.... 😠 som zvedavá, ako bude, ked pojdem po Deniska....hádam sa dostanem aj do toho obchodu....dochádza mu v školke zubná pasta...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

@jacka pojdem okolo tretej--.....plus mínus..... 😅

jacka
1. jún 2012

@denisenko ty si ešte nebola v obchode?........................................musím ísť Peťko sa začal vyzliekať a obliekať...do toho istého 🙂

jacka
1. jún 2012

idem prídem...kto tu bude kedže je piatok 🙂

denisenko
1. jún 2012

@jacka už sa chystám tretí den....... 😀 ...ale raz sa tam isto dostanem..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....idete zas vodníkovať???? 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@denisenko už vodníkuju....skor blatuju....... 😔 😉

jacka
1. jún 2012

aby Maťko nebol ukrátený o blato..... 😀 😀

neviem čo na večeru..... 😝 ........................varím bazu varím....už mi to ide krkom... 😝

@denisenko ako v školke.,..mali nejaký program?

denisenko
1. jún 2012

@jacka v školke???...boli na výlete...došli po vlakovú stanicu...cca 300m od školky a prišiel dážd..... 😀 😀 😀 😀 tak mali diskoteku, piknik v triede a dostali každý loptu....potom sme boli dokonca aj v obchode, kúpila som mu extra velké lízatko a autíčko a Denisko je spokojný.....a doniesol mi totálne roztrhané tepláky...neviem, nechápem...zašijem.... 😠 😠 😠 😠 ...tie fotky....Jani, ako , klobúk dolu......nemajú chybu...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. jún 2012

..mám ho.....moj úlovok.....

jacka
1. jún 2012

@denisenko ved som rozmýšlala či ich nechám vonku.....alebo pojdu dnu........ale s tohto mali väčšiu radosť ......akurát že boli mokrý .....a práča perie,......aj ked.......asi aj zajtra budu takto vyzerať....

to im urobili pekný program.....fakt 😵 😵 😵 ...........super duda.....odkial 😉.............a moji neccheli ani jeden...vraj preto že kojím....ha ha

denisenko
1. jún 2012

@jacka ....veru práčka operie..... 😅 😅 😅 😅 ....dudka z drogerky..... 😉 som sa dostala aj do obchodu a ani som nezmokla...aj klobásu na večeru máááááám...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...dieta byť musí...... 😀 😀 😀 😀 ....som zvedavá ako bude zajtra, či stihneme tú historickú parnú lokomotívu v žiline.....to by bolo radosti... 😵 😵 😵

denisenko
1. jún 2012

hm,mmm.....nová dudka...starý problém...... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
1. jún 2012

@denisenko tu sa spadol taký lejak že keby boli ešte vonku 10min tak ich nemusím ani oprať 😀 😀 ...........................to by sa Deniskovi velmi páčilo..........hádam bude zajtra lepšie počasie 😎 😎

jacka
1. jún 2012

ja som si dala slaninu.....pripájam sa k tebe...ked dieta tak poriadna 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@denisenko o super....... ☹ ...a ked mu nedáš dudu?...

denisenko
1. jún 2012

@jacka ....tak ked moc plače iná šanca na utíšenie nie je..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
1. jún 2012

@jacka aspon oravskú?????? 😀 😀 😀 ..nech je to aj s masom..... 😀 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

@denisenko jasné......pekne prerastená....domáca 🙂

jacka
1. jún 2012

@denisenko neviem poradiť.......... ☹ 😔 😔

jacka
1. jún 2012

@denisenko ale dala by som si aj klobásku..mnamky.... 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2012

čo ti robia detičky že si tu?? 🙂

denisenko
1. jún 2012

@jacka Denisko pozerá rozprávky na Brandove a Simčo bol doteraz na cicke a teraz sa jeduje, lebo som ho nenechala hrať sa....potvora.... 😀 😀 😀 😀 idem hádam niečo dať Niskovi na večeru, aj ked mi tvrdí, že nechce... 😎 😎 😎 😎 😎 ..zjedol balík chrumiek..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
1. jún 2012

@jacka a Tvoji vodníčkovia????....

jacka
1. jún 2012

@denisenko ma jedujú 😠 😠 .....už mali byť vo vani...ale niééééé...musia ešte jesť......no nedaj im......bobule s mliekom......tak vana napustená a teraz čakám a čakám......a čakám....

jacka
1. jún 2012

@denisenko vy sa kedy kúpete?

jacka
1. jún 2012

hurá už sú vo vani......to bude zas potopa......dnes daju tej vode 😀 😀 😀

večre žehliť a ešte bazu zasa robiť.....už teraz sa mi nechce.....😝

denisenko
1. jún 2012

@jacka my???? Simčo pred posledným jedením.....ale jeho kúpanie trvá tak 3 minúty a Denisko ide hned po nom.....takže tak okolo šiestej....ale nie každý den...len každý druhý.... 😅 ..prečo????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre