• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka a Peťko spinká???..ked si tu...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kdeže moja........aj som zabudla že spal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..akurát papá jogurtík......a pojdeme pre Maťka.........

fajn počasie...vetrisko.....z jednej strany domu tma...z druhej svetlo.......neviem čo na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty si bola pre Deniska?
1. jún 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj u nás duje.... :angry: som zvedavá, ako bude, ked pojdem po Deniska....hádam sa dostanem aj do toho obchodu....dochádza mu v školke zubná pasta...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pojdem okolo tretej--.....plus mínus..... :sweat_smile:
1. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty si ešte nebola v obchode?........................................musím ísť Peťko sa začal vyzliekať a obliekať...do toho istého :slight_smile:
1. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem prídem...kto tu bude kedže je piatok :slight_smile:
1. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už sa chystám tretí den....... :grinning: ...ale raz sa tam isto dostanem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....idete zas vodníkovať???? :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už vodníkuju....skor blatuju....... :pensive: :wink:
1. jún 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aby Maťko nebol ukrátený o blato..... :grinning: :grinning:

neviem čo na večeru..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................varím bazu varím....už mi to ide krkom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ako v školke.,..mali nejaký program?
1. jún 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka v školke???...boli na výlete...došli po vlakovú stanicu...cca 300m od školky a prišiel dážd..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mali diskoteku, piknik v triede a dostali každý loptu....potom sme boli dokonca aj v obchode, kúpila som mu extra velké lízatko a autíčko a Denisko je spokojný.....a doniesol mi totálne roztrhané tepláky...neviem, nechápem...zašijem.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...tie fotky....Jani, ako , klobúk dolu......nemajú chybu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mám ho.....moj úlovok.....
1. jún 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ved som rozmýšlala či ich nechám vonku.....alebo pojdu dnu........ale s tohto mali väčšiu radosť ......akurát že boli mokrý .....a práča perie,......aj ked.......asi aj zajtra budu takto vyzerať....

to im urobili pekný program.....fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........super duda.....odkial :wink:.............a moji neccheli ani jeden...vraj preto že kojím....ha ha
1. jún 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....veru práčka operie..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....dudka z drogerky..... :wink: som sa dostala aj do obchodu a ani som nezmokla...aj klobásu na večeru máááááám...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dieta byť musí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....som zvedavá ako bude zajtra, či stihneme tú historickú parnú lokomotívu v žiline.....to by bolo radosti... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,mmm.....nová dudka...starý problém...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. jún 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tu sa spadol taký lejak že keby boli ešte vonku 10min tak ich nemusím ani oprať :grinning: :grinning: ...........................to by sa Deniskovi velmi páčilo..........hádam bude zajtra lepšie počasie :sunglasses: :sunglasses:
1. jún 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som si dala slaninu.....pripájam sa k tebe...ked dieta tak poriadna :grinning: :grinning:
1. jún 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko o super....... :frowning2: ...a ked mu nedáš dudu?...
1. jún 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....tak ked moc plače iná šanca na utíšenie nie je..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. jún 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aspon oravskú?????? :grinning: :grinning: :grinning: ..nech je to aj s masom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné......pekne prerastená....domáca :slight_smile:
1. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko neviem poradiť.......... :frowning2: :pensive: :pensive:
1. jún 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale dala by som si aj klobásku..mnamky.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo ti robia detičky že si tu?? :slight_smile:
1. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Denisko pozerá rozprávky na Brandove a Simčo bol doteraz na cicke a teraz sa jeduje, lebo som ho nenechala hrať sa....potvora.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem hádam niečo dať Niskovi na večeru, aj ked mi tvrdí, že nechce... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..zjedol balík chrumiek..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. jún 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a Tvoji vodníčkovia????....
1. jún 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ma jedujú :angry: :angry: .....už mali byť vo vani...ale niééééé...musia ešte jesť......no nedaj im......bobule s mliekom......tak vana napustená a teraz čakám a čakám......a čakám....
1. jún 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vy sa kedy kúpete?
1. jún 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá už sú vo vani......to bude zas potopa......dnes daju tej vode :grinning: :grinning: :grinning:

večre žehliť a ešte bazu zasa robiť.....už teraz sa mi nechce.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my???? Simčo pred posledným jedením.....ale jeho kúpanie trvá tak 3 minúty a Denisko ide hned po nom.....takže tak okolo šiestej....ale nie každý den...len každý druhý.... :sweat_smile: ..prečo????
1. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok