• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@utka držím vam palce.....nech to dopadne čo najlepšie.... :wink: :wink:
@leninka75 ..všetúúúúčko len to najlepšie k meninám.......zdravie, lásku, poslušné detičky a dobrého manžela.....cmuuuuk.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a poriadne osláviť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte............
@denisenko :angry: :angry: :wink: ........asi vám pošlem makový odvar..aby ste spali dlhšie..... :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: .........................maju celý týžden niečo...........teší sa ....aspon keby aspon do štvrtoka vydržal..idú do hvezdárni.....a zas v utorok špekuju.................................veru v BB....... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ........všetučko najlepšie.......vela lásky...spokojnoti.........zdravíčka.....dobručké detičky....a mužíka čo poslúcha :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....pošli, pošli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...............prší,prší,len sa leje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu svieti slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .................................................pošlem pošlem......len aby ho nevypil niekto druhý-...........................Denisko je v školke?.....chcelo sa?....ja som vrvaela Maťkovi že ho nechám doma.....tak sa mi rozplakal.....chce ísť do školky........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...slniečko??? ostalo vám od včera???, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Denisko zle spal, prišiel ku mne do postele...vraj už bude so mnou spávať stále, lebo v jeho izbe straší..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: skor v jeho makovičke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nejako neprotestoval, že do školky......každý den mu pripomínam, že chodí už posledné týždne a potom nikdy viac...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....jááááj, skoro vstávame a potom sa mi nič nechce....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ako tak pozerám, dalšia fľaša Vanishu pomaly minutá.....ja neviem, ako to to dieťa robí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..ozaj a Maťkovi je už lepšie? mal aj teplotu?...ako im závidím, že idú do hvezdárne...naši nechodia nikam.... :pensive: :pensive: :pensive:
4. jún 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem...nech aj niečo urobím...... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. jún 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neostalo...ušetrila som si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................ved sa mu to už kráti......len mesiac...a je to.... :wink: :slight_smile: ................už len dúfať že sa to Simonkovi upraví........aspon máš dlhší den...... :wink: ........................vanisch.....to čo robíte?.......... :grinning: :grinning: :wink: ......................nemá teplotu...len je prechadnutý...ael nádcu má riadnu......včera mal červené pod noštekom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ved to aj ja si tu sadnem..a nejak rýchlo beží ten čas :frowning2: :wink:
4. jún 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už niekoho vidím......nášho oslávenca :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....dobre vidíš...zas sa pritajuje...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. jún 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty tu čo robíš? :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...vanish...my ho pijeme.....asi...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ako sa uskladnuje slniečko???? ja by som si v lete nazbierala na zimu.....daj návod...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...do mrazáku či usušiť????alebo zaváraš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....celé leto bude doma, myslíš že to prežije??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka....pomoooooooc......ja som závislák....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyhodte ma niekto....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!! :slight_smile:

...bambuľky, ďakujem pekne za priania!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..bodaj by ste mali pravdu pravdúcu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...ste zlaté!!
4. jún 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ostááááááááááááááán...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoj....... :slight_smile:
4. jún 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..nee...už vážne idem...potrebujem posadiť ešte zvyšné jahody..... :wink: ..na balkon...ťahavé..... :slight_smile: ..ale ešte dnes isto príííídem.......tak hádam tu niekto ešte bude.... :dizzy_face:
4. jún 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .veru mega oslava bola :slight_smile: ...Lolku muž naplánoval, aby sme oslavovali všetci 4 naraz!! :slight_smile: ..žeby bol lakoš, lakomý??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a budu aj fotočky? :dizzy_face:
4. jún 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..uuuuuuuuuuuuuuuuuuž!!! :slight_smile: ....čítaš myšlienky zasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..dobre som pochopila, že utka išla dnes s Vikim na tie mandle???
4. jún 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobre si pochopila...... :wink: ...........zajtra príde.....

čím to bude,leni.... :dizzy_face:
4. jún 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ja fakt neviem čím to môže byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....Maťko išiel do škôlky??.....vieš, že aj Liluša zasa začala kašlať a trošku aj sopliť??..... :frowning2: ..a presne ako Maťko len nedávno , minulý týždeň dobrala ATB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: ........čo to má zasa byť???....Lilka skoro vôbec nebývala chorá a o takomto čase už vôbec nie .....
4. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 presne.....ani moj nebýval chorý.....nechápem to.......ale vidíš že aj iných herečiek :dizzy_face: :dizzy_face: ....su choré deti častejšie.... :frowning2: :frowning2:

šiel šiel......aj tak by to bolo zbytočné..ked zajtra by tam šiel kvoli špekám............ideme von..dúfam že nezmokneme :angry:
4. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...lakoš lakomý????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ty ...som sa narehotala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie, on určite chcel, aby sa nikto necítil odstrčený......všetci dostanú darčeky, máte to super vymyslené..... :wink: idem kuky fotky, teda ak mi Simčo dovolí....dneska je upišťaný ako mača....posapí pol hodku a piští....ach jáááááj...... :pensive:
4. jún 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ozaj a špekačky mu dávaš tiež také svoje?? ........

@denisenko .....my máme celkovo jún šialený čo sa týka osláv menín a narodenín, tak to takto spájame.....ale má to fakt výhodu, že chystám len raz :grinning: :grinning: :grinning: ...občas ten môj aj múdru vec vymyslí :grinning: :grinning: :grinning: .........snáď sa Simko ešte umúdri, však aby celý deň koncertoval, to ani jeho nemôže baviť :sweat_smile:
4. jún 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 niežeby koncertoval.....jemu stačí málo....aj teraz spí...ale na maminom cicíku...ked ho položím...dovi, dopo...... :confounded: .......joj, akého ty máš mudreho mužíka...to fakt on vymyslel? :confused: :slight_smile: .... a inak....krásne deti máte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....ozaj, Leni, aj sa chystáš do práce?...ako to beží.....
4. jún 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok