Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

@utka držím vam palce.....nech to dopadne čo najlepšie.... 😉 😉
@leninka75 ..všetúúúúčko len to najlepšie k meninám.......zdravie, lásku, poslušné detičky a dobrého manžela.....cmuuuuk.... 😵 😵 😵 😵 😵 a poriadne osláviť...... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

ahojte............
@denisenko 😠 😠 😉 ........asi vám pošlem makový odvar..aby ste spali dlhšie..... 🙂 🙂 😉 😉 .........................maju celý týžden niečo...........teší sa ....aspon keby aspon do štvrtoka vydržal..idú do hvezdárni.....a zas v utorok špekuju.................................veru v BB....... 😵 😵

jacka
4. jún 2012

@leninka75 ........všetučko najlepšie.......vela lásky...spokojnoti.........zdravíčka.....dobručké detičky....a mužíka čo poslúcha 😵 😵

denisenko
4. jún 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....pošli, pošli..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

...............prší,prší,len sa leje...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu svieti slniečko 😎 😎 😎 😎 .................................................pošlem pošlem......len aby ho nevypil niekto druhý-...........................Denisko je v školke?.....chcelo sa?....ja som vrvaela Maťkovi že ho nechám doma.....tak sa mi rozplakal.....chce ísť do školky........ 😝

denisenko
4. jún 2012

@jacka ...slniečko??? ostalo vám od včera???, 😀 😀 😀 😀 😀 ...Denisko zle spal, prišiel ku mne do postele...vraj už bude so mnou spávať stále, lebo v jeho izbe straší..... 😎 😎 😎 😎 😎 skor v jeho makovičke..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nejako neprotestoval, že do školky......každý den mu pripomínam, že chodí už posledné týždne a potom nikdy viac...... 😅 😅 😅 😅 😅 ....jááááj, skoro vstávame a potom sa mi nič nechce....... 😝 😝 😝 😝 😝 ...a ako tak pozerám, dalšia fľaša Vanishu pomaly minutá.....ja neviem, ako to to dieťa robí...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
..ozaj a Maťkovi je už lepšie? mal aj teplotu?...ako im závidím, že idú do hvezdárne...naši nechodia nikam.... 😔 😔 😔

denisenko
4. jún 2012

idem...nech aj niečo urobím...... 😉 😉 😉 😉

jacka
4. jún 2012

@denisenko neostalo...ušetrila som si 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................ved sa mu to už kráti......len mesiac...a je to.... 😉 🙂 ................už len dúfať že sa to Simonkovi upraví........aspon máš dlhší den...... 😉 ........................vanisch.....to čo robíte?.......... 😀 😀 😉 ......................nemá teplotu...len je prechadnutý...ael nádcu má riadnu......včera mal červené pod noštekom 😝

ved to aj ja si tu sadnem..a nejak rýchlo beží ten čas ☹ 😉

jacka
4. jún 2012

@leninka75 už niekoho vidím......nášho oslávenca 🙂 😵 😵

denisenko
4. jún 2012

@jacka ....dobre vidíš...zas sa pritajuje...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@denisenko ty tu čo robíš? 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

@jacka ...vanish...my ho pijeme.....asi...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ako sa uskladnuje slniečko???? ja by som si v lete nazbierala na zimu.....daj návod...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...do mrazáku či usušiť????alebo zaváraš???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....celé leto bude doma, myslíš že to prežije??? 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2012

@jacka....pomoooooooc......ja som závislák....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vyhodte ma niekto....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jún 2012

ahojte!! 🙂

...bambuľky, ďakujem pekne za priania!!! 😵 😵 😵 ..bodaj by ste mali pravdu pravdúcu!!! 😵 😵 ...ste zlaté!!

jacka
4. jún 2012

@denisenko ostááááááááááááááán...... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@leninka75 ahoj....... 🙂

denisenko
4. jún 2012

@jacka ..nee...už vážne idem...potrebujem posadiť ešte zvyšné jahody..... 😉 ..na balkon...ťahavé..... 🙂 ..ale ešte dnes isto príííídem.......tak hádam tu niekto ešte bude.... 😵

leninka75
4. jún 2012

@denisenko .veru mega oslava bola 🙂 ...Lolku muž naplánoval, aby sme oslavovali všetci 4 naraz!! 🙂 ..žeby bol lakoš, lakomý??? 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

@leninka75 a budu aj fotočky? 😵

leninka75
4. jún 2012

@jacka ..uuuuuuuuuuuuuuuuuuž!!! 🙂 ....čítaš myšlienky zasa 😵 😵 😵

leninka75
4. jún 2012

..dobre som pochopila, že utka išla dnes s Vikim na tie mandle???

jacka
4. jún 2012

@leninka75 dobre si pochopila...... 😉 ...........zajtra príde.....

čím to bude,leni.... 😵

leninka75
4. jún 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ..ja fakt neviem čím to môže byť 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jún 2012

@jacka ....Maťko išiel do škôlky??.....vieš, že aj Liluša zasa začala kašlať a trošku aj sopliť??..... ☹ ..a presne ako Maťko len nedávno , minulý týždeň dobrala ATB 😝 😝 😠 😠 😠 ........čo to má zasa byť???....Lilka skoro vôbec nebývala chorá a o takomto čase už vôbec nie .....

jacka
4. jún 2012

@leninka75 presne.....ani moj nebýval chorý.....nechápem to.......ale vidíš že aj iných herečiek 😵 😵 ....su choré deti častejšie.... ☹ ☹

šiel šiel......aj tak by to bolo zbytočné..ked zajtra by tam šiel kvoli špekám............ideme von..dúfam že nezmokneme 😠

denisenko
4. jún 2012

@leninka75 ...lakoš lakomý????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........ty ...som sa narehotala..... 😀 😀 😀 😀 😀 nie, on určite chcel, aby sa nikto necítil odstrčený......všetci dostanú darčeky, máte to super vymyslené..... 😉 idem kuky fotky, teda ak mi Simčo dovolí....dneska je upišťaný ako mača....posapí pol hodku a piští....ach jáááááj...... 😔

leninka75
4. jún 2012

@jacka ......ozaj a špekačky mu dávaš tiež také svoje?? ........

@denisenko .....my máme celkovo jún šialený čo sa týka osláv menín a narodenín, tak to takto spájame.....ale má to fakt výhodu, že chystám len raz 😀 😀 😀 ...občas ten môj aj múdru vec vymyslí 😀 😀 😀 .........snáď sa Simko ešte umúdri, však aby celý deň koncertoval, to ani jeho nemôže baviť 😅

denisenko
4. jún 2012

@leninka75 niežeby koncertoval.....jemu stačí málo....aj teraz spí...ale na maminom cicíku...ked ho položím...dovi, dopo...... 😖 .......joj, akého ty máš mudreho mužíka...to fakt on vymyslel? 😕 🙂 .... a inak....krásne deti máte..... 🙂 🙂 🙂 🙂 .....ozaj, Leni, aj sa chystáš do práce?...ako to beží.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre