• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@jacka díky za slniečko...síce len na chvílku, ale aj to poteší....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ďakujem deni!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..veru strašne to letí :frowning2: ...keď sa pýtaš na prácu, nechce sa mi, doma mi je dobre, túto materskú si celkom užívam, ale na druhej strane prašule začínajú chýbať, :stuck_out_tongue_closed_eyes:......... ale Lolka je dôležitejšia :slight_smile: ........práve dnes má môj šéfino narodky, takže som mu volala a vinšovala a medzi rečou som sa pýtala ako to vyzerá na fakulte, lebo boli šumy o rušení chémie, ale dostali sme nového dekana a zdá sa, že chémia prežije :slight_smile: :slight_smile:...takže sa budem mať kam vrátiť, dúfam teda, lebo za cca 1,5 roka sa ešte môže všeličo udiať......... nechcem na to teraz moc myslieť, lebo to bude divočina.....ráno vstať o piatej a domov sa vrátiť večer o piatej, stihnúť úlohy, pohrať sa, domácnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...brrrrrr...hrozná predstava, ale budem musieť zvládnuť :slight_smile:
4. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ako je to s tou dudkou?...Simonko nechce žiadnu dudinu???....mrnčí, mrnčí až sa unaví a zaspinká???
4. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .....a vieš že aj ja si akosi viac teraz užívam?...to bude asi vekom...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ty si na chémiu????? :confused: ...no, bez dudky sme.....okrem tej "maminej"....niekedy pomrnčí, niekedy nie.....ale nie tak dlho, žeby sa až unavil...to on skor tak, že zo zvyku..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....denisko nebol také mrnčadlo???......ja keby som to mala teraz opačne tak mám obavy o svoje duševné zdravie :grinning: :grinning: ....Lilka ma natrénovala, tá mrnčala furt, v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........a má to doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..zato Lolka, tá plače fakt len vtedy ak je chorá alebo ju niečo bolí......ozaj a ešte si nedostala radu, že namoč Simkovi cumlík do medu???? :grinning: :grinning: :grinning:.....no som na chémiu :wink:......chemicko-technologická v BA :wink:.....
4. jún 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš..slniečko na striedačku ......raz tu raz tam........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 už som na to aj ja myslela že s budeme mať čo otáčať.....brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............a zchvilu budu chodiť do školy dvaja......sa nebudeme nudiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
4. jún 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..a ešte som sa ťa chcela opýtať :slight_smile: ........už dosť dávno si spomínala, že moc nejedávaš kysnuté veci......a teraz otázka :grinning: :grinning: ....keď máš tie diétne klobáskové večere :grinning: , s čím to jedávaš, len so zeleninkou, či si dáš kúštik chlieba?...
4. jún 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidíš u nás je to naopak...Peťko viac piští.....a ja NIE SOM na to zvyknutá :angry: :angry: :grinning: :grinning:
@jacka ......ja sa snažím ešte také myšlienky odháňať...len by som sa zbytočne stresovala :frowning2: ..ale nie vždy sa to dá, však to poznáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... ako sa má blatový mužíček, šťastný??? :dizzy_face:
4. jún 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...Denisko????...ani si už nepamätám ako plakal...on neplakal ani na očkovaní, nie ešte doma.... :slight_smile: ..Simonko plače často, ked ma nevidí, ked ho zoberie niekto iný na ruky, ked má trochu mokrú plienku.....ale býva aj tichúčko, len tak ležká a pozerá sa .....hlavne na bielu stenu.....sem tam na hraciu žirafku v autosedačke...ale nenačahuje sa...a ked sa s ním snažim hrať ja, hrkám mu hračkou, tak zbožne pozerá...na mna...nie na to, čo mu ukazujem....... :grinning: :grinning: ....čo už...každé je iné...cumel do medu??? to by som ho neobabrala, rozumu ma až až.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
4. jún 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..no to je presne to čo som myslela, že z dobrého na horšie sa zle zvyká :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......však povedz sama, nie je to občas na nervy???? :frowning2:
4. jún 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som myslela, že ty si už zvyknutá na všetko..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 blatový mužík sa má super.....prišiel po lakeť zablatené..nechty som čistila kefou.........ale inak spokojný...... :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 škoda že len jedny nervy máme..... :sweat_smile: :frowning2:
4. jún 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ááááááááááále jasné..všetko beriem z rezervou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....inak by psycho to istilo.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...klobáskové večere.....??????....hmmm......s horčicou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to moj muž stále frfle, lebo ked jeme spolu a nakrájam chlebík, tak si ho zje sám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz zo začiatku aj viac kysnutého pojedla...sa priznám.....bolo to kdesi, že kojacia matka musí jesť celozrnné výrobky....a váha šla hore..... :angry: :angry: :angry: ..teraz už nejem, len raz za čas,doslova a je to ok.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak, mám rada ryžové a kukuričné krekry, chlebíčky a podobné blbosti, takže tak...... :wink: :wink: :wink:
4. jún 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: raz sa tam určite stretneme.......potom na mna krič, lebo ja budem už aj hluchá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....ja som teraz 1x ukázala Lolke ako sa čistia zúbky :slight_smile: ..ale tuším, že najväčší úspech mala zubná pasta :grinning: :grinning: :grinning: .......

.....Lolka ma ťahá preč, prídem neskôr :wink:
4. jún 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak sa teším do postele ked Peťko zalahne...........Maťko ma v noci budil aby som mu zapálila ..že chce smrkať....potom zas na wecko........aby jeho mladší brat nezaostával...tak aj on niečo šomral......
4. jún 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............nejakými posunkami sa dohodneme.....nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........lebo ja prídem o hlas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dohodnuté....-. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Simonko si toto ráno šiel už tretí krát lahnút...som zvedavá, kolko vydrží teraz....hádam viac ako ppolhodinu.... :pensive:
4. jún 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...............držím palce....aby potiahol dlhšie............ :dizzy_face: :slight_smile:
4. jún 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...keď si napísala, že Maťko v noci chcel, aby si mu zapálila, tak prvé čo ma napadlo, že chcel cigu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......aj mu dávaš niečo do nosíka???

@denisenko ....tie ryžové somarinky mám tiež rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......párky zjem v pohode samé s horčicou, prípadne so zeleninkou..klobásu som ešte tak neskúšala, zdá sa mi to mastné len tak samé :confused: .......ešte spinkáte?? :pensive:
4. jún 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ......................ved len by skúsil.... :grinning: :grinning: :grinning: ....Vincentku..... :slight_smile:

pojdeme sa chystať pomaličky... :slight_smile:
4. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...nepotiahol....ale aspon viem, ako je to u vás..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...bola som ho vyvenčiť vonku.....ale len čo kočík zastal.....sodoma gomora...... :frowning2:
@leninka75 .....my spíme na pokračovanie...už ma to prestáva baviť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a to som mala tolko vecí na pláne.......
4. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...prečítam vás neskôr. Máme to za sebou. Brali ho až o 12-tej, doniesli ho o 13-tej. Trochu tu hysáčila a teraz spinká...
4. jún 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....a ty?..zdriemla si si?

@denisenko..vydrž!!...práca neutečie..možno má drobátko len zlé obdobie :confused:

@utka.....dúfam, že mu to urobili dobre..kedy pôjdete domov??
4. jún 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ozaj máme chorého hafana :frowning2: ...v piatok začal krívať na prednú labku, v sobotu sa mal očkovať a namiesto očkovania dostal 2 injekcie a na celý týždeň atb......ževraj má zapálený ramenný kĺb z prudkého rastu :frowning2: ......takže má kľudový režim, len vycikať, vykakať a šup do koterca :slight_smile: ......
4. jún 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 všetko nsjlepšie k meninkám :wink:
Domov by sme mali ísť zajtra. A dúfam aj ja, že to urobili dobre...
4. jún 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok