Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2012

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
4. jún 2012

@jacka čo sa hneváš???
Dobrú noc.

denisenko
5. jún 2012

dobré ránko.. 🙂

leninka75
5. jún 2012

ránečko!!!.... síce upršané, ale čo už aj to treba 🙂 .......

@utka....ďakujem!! 🙂.......ako spinkal Viki??.....v nemocke sa ti dá v pohode internetovať ??.....u nás sa to tuším dá len z vip-ky 😝 😝 😝 😝

leninka75
5. jún 2012

@denisenko ..vyspinkaná??? 🙂 ...

@jacka.. 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ..........a to čo?..kde si??? 😕 😕 😕 😕

leninka75
5. jún 2012

..kde sa všetky schovávate??? ☹ ☹ ☹

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 tu som..... 😀 že vyspinkaná....snívajte s nami.... 😝 😝 😝 😝 😝 ale aspon som sa dokopala doupratovať skrine v spálni a celú spálnu...Simča mrzutka som nechala v postielke, tak sme to nejako prežili....už sa snou skamarátil..... 😵 😵 😵 😵 ..tak fajn.doupratované, dožehlené....idem niečo hodiť do hrnca, a mám nachystané zašívanie, prešívanie a plátanie deravých kolien na teplákoch......a potom na plavecký.....tak tu zas nebudem, ale pri troche šťastia aj niečo porobím..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 a Lilka je v školke?...a havino sa má lepšie???
@jacka...no hádam si sa neurazila, že som zas prvá......kde sííííííííííííííííííííííí??????? 😨 😨

leninka75
5. jún 2012

@denisenko .......no vidíš, keď nespíš aspoň makáš 😀 😀 😀 😀 ............čo ideš variť sekerkovú??? 😀 😀

leninka75
5. jún 2012

..všimli ste si tú novú tému?....som tehotná, fajčím trávu, ublíži to malému? 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
5. jún 2012

@denisenko ..veru v škôlke 😵 .. a vieš čo mi včera rozprávala?? 😠 ...spolužiak Adrian ju naschvál sotil tak, že sa celá komplet vystrela na zemi a škoďácky bežal za Jojom (je do Lilky zaľúbený 😵 ) a, že aha už máš po Karolínke 😠 😠 😠 😠 😠........a dnes som zistila, že Adrianovi sa Liluša tiež páči, ale je to nezbedník a robí takto zle aj iným deťom 😠 😠 😠 😠 😠........prosím ťa havino pri tej starostlivosti čo má bol už včera celkom OK 😀 😀 😀...však dostáva sardinky, syrokrémik...je pomaly lepšie živený než my 😅 😅 😅

leninka75
5. jún 2012

..stále kukám či neprestalo pršať, potrebujem skočiť do obchodu a stále ťuká na okno 😝 😝 😝

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 ...strešné okná na nezaplatenie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...teda, takéto provblémy s láskou...už teraz....čo bude v puberte????...ale vidíš, Lilka je v kurze....kočka..... 😉 😉 😉 😉 ....tak sardinky a syrokrémik????....a granule by mu nestačili?????

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 tú novú tému som si všimla...ale niekam mi už ušla a nechce sa mi ju hladať.... 😀 😀 😀 😀 ale akože nie je hulenie trávy trestné???,to ako može niekto takto napísať "do éteru/? alebo sa zrejme zas nejaká puberťáčka nudí....... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 ha ha..sekerkovú???? 😀 😀 😀 😀 ...dva dni bola ryža..tak sú nudle.... 😀 😀 😀 😀 so špekáčkou a bryndzou..... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2012

@denisenko ......však to, tuším v puberte dostane pás cudnosti a zloží ho tak v tridsiatke 😀 😀 😀 ........a pes, a to som nepovedala, že dostáva aj vajíčka a strúhanú mrkvu na srsť..okrem granulí 😀 😀 😀 😀 😀
.......mne tá téma príde, že niekto skúša reakcie ľudí 😝 .....alebo ako hovoríš nejaká puboška sa nudí 😝 😝 😝
.......u nás už tretí deň ryža 😅 , ale tak sa mi nechce variť 😝 ........Lolka má ryžu rada, takže je to OK.....to ako robíš tie nudle?.......skúšala si už robiť tie ryžové?

leninka75
5. jún 2012

@denisenko ..keby tie strešáky dážď aspoň poriadne umyl!!.....ale kakance od vtákov zostanú 😝 😝 😝

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 ryžové nudle??? ešte nie, mne sa nepáči ta ich farba.....ale čína je s nimi super, ibaže ja to neviem tak urobiť.....no...nie som dokonalá.... 😀 😀 😀 😀 ....haha, že pás cudnosti....... 😀 😀 😀 😀 😀 myslíš žeby pomohol?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...obed som urobila ako bryndzové halušky, len miesto halušiek sú dlhé široké rezance...také v klbku..... 😀 😀 😀 😀 ..maďar som....ale už som si spomenula....tagliatelle 😀

leninka75
5. jún 2012

..do kelu je tu taký maďar s ovocím a zeleninou, chodil už aj minulý rok a vždy mal fajné veci, hlavne melóny 😵 😵 .....a teraz tak leje, že sa mi s Lolkou tam nechce ....aspoň na polhodinku keby prestalo

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 ozaj, ako to umývaš?????preklopíš celé okno, či?...ja sa priznám....zatial kašlem na to, ale jedného dna asi bude treba..... 😖 😖 😖

leninka75
5. jún 2012

@denisenko .....že!!..vyzerajú ako vodové 😀 😀 😀 ......minule som ich držala v tescu v ruke, ale vrátila som do poličky 😀 😀 😀 ....ale raz ich určite skúsim 😉 ......ja rozmýšľam, že urobím brydzové pyrohy, také varené vo vode zo zemiakového cesta, ale až zajtra.......

leninka75
5. jún 2012

@denisenko ..no preklopím......raz som si ním pekne dala do zubov 😀 😀 😀..to bolo na začiatku a neodhadla som bezpečnú vzdialenosť pri preklápaní 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. jún 2012

@denisenko ..tie ťahavé jahody máš schované pod strechou či sú vystrčené von?

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 tak díky, za tip...čo nemám robiť..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...bryndzové pirohy by tiež mohli byť, lenže pri mrnčovi tolko času není,.....tak len také rýchlovky...... 😝 😝 😝

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 sú z vonkajšej strany zábradlia..... 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
5. jún 2012

@denisenko .. a už začínajú zrieť?....nám zrejú také v záhrade a tuším teraz skôr pohnijú 😠 😠 ........však ja tie pirohy asi urobím z práškového cesta 😀 .....ešte som chcela skúsiť upiecť také kukuričné pagáče, len neviem či tu v jednote majú kukuričnú múku, musím kuknúť.........mám ten môj "mančaft" zle naučený 😝 .....vôbec im nerobievam múčne veci, tak max palacinky....a pamätám sa, že moja babka nám na obed robievala také veci ako buchty, moravské koláče, dukátové buchtičky a také maškrtky 🙂 .....ja to teraz moc nemusím, ale deti majú také radi 🙂

leninka75
5. jún 2012

...nešla jacka opekať tie špekáčiky deťom do škôlky?? 😀 😀 😀

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 to by bola tá lepšia možnosť......len aby nebola s Maťkom u Mudr-ej 😠

denisenko
5. jún 2012

@leninka75 tie ťahavé jahody ešte len kvitnú...ale mám tam aj druhé, vraj ťahavé...ale neťahajú sa...aspon zatial...a tam sme už jednu zjedli...... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....vieš prečo my nerobíme múčne obedy ako naše babky??? my ešte nie sme babky.... 😀 😀 😀

leninka75
5. jún 2012

@denisenko .... 😀 😀 😀 😀 ......aha tým to bude 😀 😀 ........nemaľuj čerta na stenu, hádam je Maťko OK ........idem do škôlky a do toho obchodu 😝 ..tak zatiaľ 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre