Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. jún 2012

ahojte.........

od rána som sa nezastavila.........prezliekam periny...všetko dezinfikujem........vysávam....popri tom som varila......teraz som si len sadla ked Peťko zaspinkal..............s Maťkom máme igelity na hlavách.....a je ostihaný na kratúčko.....skúste si tipnuť čo sa stalo...... 😝 ..............a tak velmi by som potrebovala by svietilo slniečko...a všetko to čo najskor poschlo.....

idem si vás prečítať

jacka
5. jún 2012

@denisenko jasné že som sa urazila.....nájdem si tu bývalu partáčku a založím novu temu.....urazili ma herečky 😀 😀 😀 😀 😀 ................................u dr. sme nie...aj ked ....Maťko má strašnú nádchu.....nejak čudne rozpráva......príjemné plávanie.....idete všetci traja?....

jacka
5. jún 2012

@leninka75 to je normálne bitka o tvoju najstaršiu.....,...tvoj muž bude potrebovať flintu......na obe sa mu zíde 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................strašné témy sú tu........to až rozum ostane stáť......to by mali pozamykať.... 😝

jacka
5. jún 2012

ja prídem..vy odidete..........vonku hnus........ani tam pre istou nejdem......... 😝

jacka
5. jún 2012

@leninka75 .........všetučko najlepšie......Lolke prajeme velmi vela zdravíčka........dobrých rodičov......milujucu sestričku....a ostané príde aj samo.....cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
5. jún 2012

Ahojte...
Dnes nás pustili dosť skoro domov. O ôsmej sme už mali prepúšťaciu správu a čakali sme na tatina. Už som aj poprala veci, poupratovala. Obed bol rýchly-cestovinky.
@leninka Lolke všetko najlepšie k meninkám. A v nemocnici som mala notebook a svoj net 😉. Je tam aj nadštandardná izba, ale stojí 33€ na noc. Nech si nechajú. Ja som spala tie dve noci s Vikim na posteli. Viki sa našiel kamošku. Takú zlatú Lindušku. O plo roka mladšiu. A ja som si tým pádom tiež našla kamošku.-jej maminu 😉. Ale prvú noc tam s malou nezostala, vraj čo sa budú tlačiť na posteli. A vraj načo by tam zostala, keď tam zostávam ja. Tak som jej robila náhradnú maminu. Malej vyberali aj krčné mandle, takže ich pustia až zajtra. Bola smutná, že Viki už šiel dnes.
Viktorko to zvládol hrdinsky. Najväčší problém bol to, že nám povedali, že od druhej v noci nemôže piť a brali ho až o dvanástej na obed. A potom nám povedal jeden lekár, že to stačí keď len 4 hodiny pred operáciou nebude piť. Len škoda, že sme nevedeli, že o koľkej prídeme na rad ☹. No a keď mi ho potom doniesli na izbu, tak z tej narkózy mal taký hysák ☹. Až mi z toho prišlo zle. To myslím vážne. To bol pohľad ☹. Hneval sa, že si nemôže otvoriť oči, potom, že on nechce spať, potom, že on nezaspí bez vankúša, ďalej, že on je smädný a on infúziu nechce. Som sa bála, že to bude trvať dlho. Ale našťastie asi po 5 minútach zaspal a spal asi dve hodiny. Keď sa prebral, bol komplet mokrý-spotený a vôbec si na ten jeho záchvat nepamätal. Ale sestrička vravela, že je to normálne...A keď už mohol konečne o piatej piť a papať, tak spapal detskú výživu, vypil mliečko Monte. Potom spapal za tanier krupicovej kaše a za ďalší tanier keše, čo nechcela Linduška. A okrem toho si asi zo 5x zahryzol do mojej šunkovej bagety a zjedol pol oškvarkového pagáča-vraj kašovítá strava...hahaha...
Noc bola našťastie dobrá. Ale teším sa na svoju posteľ 😉.

leninka75
5. jún 2012

@jacka@utka ..ďakujem za Lolku dievčatá!! 🙂

@jacka ..zatiaľ ste to schytali ty a Maťko? ☹ .....ostatní chlapi bez živočíchov??....čo si na tie potvory použila?.....v škôlke neupozornili? 😠

@utka.....super, že už je to za vami!!! 🙂 🙂.....takže Vikinkovi hej aj chutilo!! 😵...ja by som svoje dieťa veru pri cudzej tete nenechala 😠 😠 😠 😠...zvláštna mamina 😝

leninka75
5. jún 2012

@jacka ..myslíš, že by chytal hrdlo?? 😕

leninka75
5. jún 2012

@utka ..to som tam čo za kravinu napísala 😝 ..chcela som povedať, že Vikinkovi ako dobre už chutilo, riadny apetít!! 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2012

....nejako mám prázdno v hlave 😀 😀 😅 😅 ..že by tým počasím? 😕 ......pa 😔

utka
5. jún 2012

@leninka75 to je v pohode.... 😉. Nedala si si jeden na zohriatie??? 😀

denisenko
5. jún 2012

bambule...otras den..... 😝 😝 😝 😝 😝 ....idem si aj ja dať jeden na nervy..... 😝 😝 😝 😝 išli sme v tomto nečase všetci traja na plavecký a skončili sme na úrazovke.... 😔 😔 😔 Denisko si rozťal bradu na kraji bazéna skončil s 3-mi štichmi.......ja hodinu a pol na úrazovke, keby som nemala Simča v kočíku, tak som tam ešte teraz....a potom sme zmeškali vlak a bus až o hodinu......jediné šťastie bolo, že Simonko spinkal, len raz sa najedol a spinkal zas....keby ešte ten začne plakať a vrieskať ako inokedy, tak si ma tam rovno aj nechajú.....na psychiatrii..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
5. jún 2012

@denisenko júúúj, to ma mrzí ☹. A čo robil Nisko? nejako zle skočil, či čo? Zlatíčko. Asi dosť plakal, čo? No ešteže Simonko tak super spinkal..

denisenko
5. jún 2012

@utka narazil na bok bazena, ked šiel po schodoch dolu a visel na kraji ako opica...... 😠 😠 😠 nie, ani neplakal....len mrnčal....a pri šití len auuuuu ale ani slzička......a potom už zas čertoval..... 😀 😀

utka
5. jún 2012

@denisenko fúha....no aspoňže neplakal. A veľmi mu to krvácalo? Ako ste išli na úrazovku?

denisenko
6. jún 2012

dobré ránko.... 😉
@utka ani mu to moc netieklo, mu to plavčik vydenzifikoval a zastriekal tým sprejom....len trener hned vravel, že nech to dám radšej pozrieť doktorovi, že sa mu to zdá hlboké.... 😝 😝 😝 😝 ..ešte šťastie že nemocnica je o ulicu nižšie ako plaváren.....len tam bolo strašne moc ľudí a sanitky stále kohosi vozili...čo už prší, tak stále sú nejaké nehody.... 😝 😝 😝 😝 a Viki ako????dobre?...to poznám moc dobre, ten záchvat...Deniskovi ked operovali očko, tak trvalo hodinu a pol, kým sa ukludnil, sme ho držali ja a asestrička ale aj tak povytrhal infuzie, všetko...sme to nakoniec vzdali..... 😒 a potom, že balík piškotov pre všetky deti po operácii.....že nech spapá 2-3.....zjedol celý balík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ste boli na tom podobne..... 😅 ..super, že ste tam mali kámošku...vždy poteší, ked je na izbe "spriaznená duša"""..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
6. jún 2012

@jacka a čo sa vám to stalo?????...preboha, ako si k tomu prišla ty??? a aj ty máš nakrátko?????? a Peťko?....a to zo školky???.....a sakra...toto poteší, človek by si myslel, že ked je teplo a nenosia sa čiapky, tak niečo také nehrozí..... 😔 😔 😔 😔 ...no, tak len šamponovať hlavu, 3xdenne......tak nám to robila mamina, ked sme boli malé...... 😉 fuj, dodnes si pamätám, ako ten šampon smrdí......... 😝 😝 😝 😝

leninka75
6. jún 2012

ránečko!!! 🙂

@denisenko..bože Ivka, som neverila, či fakt čítam dobrý príspevok ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 .....ste mali riadnu smolu!!......ale Nisko je hrdina, krásne to zvládol a bráško ho podporil, tým, že bol dobručký!! 🙂 .......neprišlo to potom na teba keď ste už boli doma?....vieš ten stres a všetko okolo ☹

@jacka..no ako to s vami vyzerá??? 😕

leninka75
6. jún 2012

@utka ..frťana som si včera nedala, nejako mi nešlo 😅 😅 ..ale zakúrili sme 😵

leninka75
6. jún 2012

..polievočka buble, cesto pripravené aj bryndzová plnka, už len urobiť pirohy, uvariť a baštiť 🙂 🙂 ......zdá sa, že aj počasie sa umúdrilo, takže super deň pred nami 🙂

leninka75
6. jún 2012

@denisenko .....asi budete mať teraz trošku pauzu od plávania, že??

@jacka.....posielam slniečko na pomoc!! 🙂

leninka75
6. jún 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
6. jún 2012

..no ništ, dopijem kávu a idem vyhodiť fľaše z oslavy 😉

jacka
6. jún 2012

kuk...........

leninka75
6. jún 2012

@jacka ...no čo kukučka? 😉 ...len zakukáš či nám aj niečo napíšeš??? 😕

denisenko
6. jún 2012

@leninka75 ....škoda že už nezálohujú fľaše, by si zarobila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no, bola som na úrade.....des....čakám tam dve hodiny a teta má dovolenku...tých 30 potvrdení mi zob rala aj kjej kolegyna ale musím si zajtra zavolať, či musím ešte prísť...ešteže Simonko zaspal v buse do žiliny a zobudil sa až vo vlaku domov...spinkal 4 hodiny...... 😉 😉 😉 Denisko šiel teraz na obed so starkou na tetanovku, tak som zvedavá...ešte nie je doma-..... 🙂 🙂 🙂 ...a že stres?ha ha, ked som si pomyslela, že musím sama so Simčom na úrad, tak som nemala čas ani uvažovať..... 😔 😝 😝 😝 ...baby, niekedy som fakt rada, že mám svokru hned tu..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
6. jún 2012

@jacka a ty sa odraz a nekukaj..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. jún 2012

idem variť obed..... 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. jún 2012

@denisenko .....veru, keby zálohovali tak som pracháčka!!! 😀 😀 😀 .......no som zvedavá či si im už všetko potrebné dodala,ale ako poznám naše úrady, určite ešte budú niečo nutne potrebovať 😝 😝 😝 .....teraz obed 😅 😅 ...už hádam večeru, nem?? 😉

utka
6. jún 2012

Ahojte...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre