Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. jún 2012

@leninka75 ...obedovečeru.... 😀 😀 😀 😀 😀 2 in 1.... 😀 😀 😀
@utka hej, dalšia aká stručná..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ako, ako????

denisenko
6. jún 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕
@jacka ...ešte umývaš vlasy????? 😕 😕 😕 😕

čo už začala uhorková sezona?????

utka
6. jún 2012

@denisenko ale dobre...boli sme sa aj trošku vyvetrať, ale je to ťažko udržať Vikiho v kľude...Hlavne na ihrisku.

denisenko
6. jún 2012

@utka ti si viem predstaviť.... 😠 😠 😠 aj my sme sa boli vyvetrať, na chvílku som zobrala Simča von len v klokanke....a Denisko nám robil opekačku...akože.... 😀 😀 😀 😀 ale neboli sme dlho...vraj ho začína bolieť noha, tak sme šli dovnútra.... 🙂 🙂 🙂

utka
6. jún 2012

@denisenko noha? Prečo? A Deniska operovali na očko?

jacka
6. jún 2012

ahojte........

sa ospravednujem.......nestínam........ 😝 😉 .............v škole mala vši cigánka......a okrem Maťka nikto.....super.....ja ich zatial nemám....ale prevenciu som si dala....tak ako aj ostaní členovia............už nikdy viac........včera som to tu mala hore nohami..všetučko.....

jacka
6. jún 2012

@denisenko .......juj chuda Denisko.............zvládol to hrdinky..... 😵 😵 😵 chlapík je..............veru dobrá svokra je niekdy na nezaplatenie.......ty keby si bola sama tak sa určite zblázniš 😒 😉 .........................to nejka neskoro obed....či to na zajtra?.....

jacka
6. jún 2012

@utka prečo ste nemali obiazané hrdlo?...Maťko tam mal studený obklad...............a dosť dlho........a stým pitím........musel peken dlho vydržať....ale pery si mu mohla ovlažovať...........a nekázali vám fúkať do balona?.......kedy idete na kontrolu?....

jacka
6. jún 2012

@denisenko Peťkovi som našla len jednu hnidu......a tých cm....vlásoch nebol problém.......ja ešte nie som ostrihaná....dúfam že ani nebudem.,.... 😝 ...neprajem nikomu..............veru smrad riadny........

jacka
6. jún 2012

@leninka75 kukala som preto aby ste vedeli že na vás myslím a som tu aj ked nie som...................som ako v jendom kole.....periem žehlím..periem žehlím.....Maťkovi v škole na učikin príkaz vymenili postelné prádlo.....inak by sa vraj na to vybodli......hlavne že pyžamko mal v skrinke zabalené do igelitu......vtipné 😝

jacka
6. jún 2012

si predsavte že mi kuchárka jemne naznačila že mám Maťkovi urobiť parené buchty na zajtra......tak to už možem.......ako mi tam idu všetci na nervy.....už aby boli prázdniny..... 😝

idem som ako vygumovaná......... 😝

dobru nocku......

utka
6. jún 2012

@jacka prečo by mal maž obviazané hrdlo? Jemu vyberali nosnú mandľu...Síce ani to dievčatko nemalo obviazané hrdlo a tej aj krčné vybrali...Tak neviem. Asi sa to tu tak nerobí. A do balóna nefúkal. To kedy Maťko fúkal?Pred?No chcela som mu ovalžiť pery, ale Viki nechcel...Ale hlavne, že už sme po. Fuuu, tak nič moc tie zvieratká. Neboj, už nejako vydržíte tých pár týždňov.
U nás vraj idú maľovať škôlku od budúceho týždňa. Sú normálni???No neviem, či tam teda Viki ešte pôjde...

denisenko
7. jún 2012

dobré ránko... 🙂
@jacka aaaa...to ti teda nezávidím...velké upratovanie......vidíš, mne ani nedošlo, že aj cigánčence chodia do školky.....ešte som to nevidela..... 😀 😀 😀 😀 ....vždy je mama na materskej....... 😀 😀 😀 .....aj si tie parené buchty robila?...nechcú ti dať zoznam na celý týžden??? 😝 😝 ....držte sa.... 😉 😉 😉 😉 my Ťa ospravedlníme..... 😵 😵 😵 😵
@utka a to už s tým maľovaním nemohli počkať? a kde budú deti???? či akože...rodičia starajte sa???, a v lete? Viki bude v školke, či u starkých.....??

jacka
7. jún 2012

ahojte...muž si verie pc....tak tu azs nebudem...ach jáj..........

@denisenko ja už mám jedálny lístok na celý týžden.... 😀 😠
dakujem 😵 😵 😵

denisenko
7. jún 2012

@jacka muž???????......no a to čo toto????? 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
7. jún 2012

ránečko!!

@jacka...teda to je sila!! 😠 😠 😠........maťko mal veľkú farmu na hlavičke??.......načo je mužovi PC???

@denisenko..brada a nožička ako?.....ako nisko zvládol tetanovku?

leninka75
7. jún 2012

....včera sa Lolka 2x vycikala do nočníka 😵 , potom chcela aj vonku na trávičke, ale ju tráva pošteklila na ritušku 😀 ..to sa jej nepáčilo.....a dnes ráno to bolo do veľkého wc 😵 😵 😵

leninka75
7. jún 2012

...a ozaj my sme už museli Lilke vybrať z voliteľných predmetov etiku alebo náboženstvo.....

leninka75
7. jún 2012

a ešte zopár Lolkiných slovíčok......mle-mle = bublifuk, opľoá = opraviť, otová = otvoriť, táva = káva 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. jún 2012

.. no čoby som si ešte tak porozprávala? 😅 ..aha dnes idú škôlkari na túru a oznam som si všimla dnes ráno 😅 ...Lilka má našťastie botasky, ale také dosť slušácke nohavice 😝 ......hádam si dá trošku pozor...

leninka75
7. jún 2012

.......karfiol vysmažený, káva dopitá, pokecala som si 😀 ..ideme von 😎

utka
7. jún 2012

@denisenko nemohli vydržať, lebo vtedy majú učky dovolenku...vraj. Deti asi natkačia do jednej triedy. Viki nebude v lete v škôlke. Ani minulý rok nebol. Bude u starkých a tak...Už som pochopila, prečo Niska bolí nôžka 😅 .
@leninka75 my sme to nahlasovali už na zápise, či etika, či náboženstvo...Lolka je malý kecálek 😉...

leninka75
7. jún 2012

..no a dostali sme ďalší papier, prihláška do školskej družiny 😕 .....zdá sa to jednoduché, ale sú tam 4 možnosti: 1. pravidelný pobyt, 2. nepravidelný pobyt 4 dni v týždni, 3. len na záujmové útvary, 4. nepravidelný pobyt od ukončenia vyučovania do odchodu autobusu.......no a teraz si vyber 😝 😝 😝 😝

letty86
7. jún 2012

Ahojte 😵
Sme doma z výletu, nakoniec sme do Bojníc išli a bolo fajn. Prišli sme v sobotu poobede a odchádzali v pondelok. Boli sme v Zoo, v dino parku, na zámku, v múzeu praveku...dost sme toho stihli a riadne nás to vyštavilo 😅
Od utorka chodím na rehabilitáciu, kde okrem masáze mám aj rašelinu a liečbu ultrazvukom..som z toho táááka unavená, bolí ma celý človek 😔
potom si vás prečítam, nestíham

jacka
7. jún 2012

ahojte......už som tu ale pomaličky už nie.....

@leninka75 no vidíš ja si tu teiž sem tam vykeciavam 😀 😀 😀
@denisenko že ako si dovolil zobrať pc....kontakt zo svetom.......s vami 😀 😵

jacka
7. jún 2012

@letty86 ahoj......len prečítaj......hlavne si oddýchni.......tak vám bolo dobre.........ako detičky...páčilo sa 😵 😵

jacka
7. jún 2012

dobrú nocku....... 🙂

jacka
8. jún 2012

ahojte.......... 🙂 😎 😎

jacka
8. jún 2012

Peťko šiel s mužom s Maťkom do školky......polievočka navarená....francúzke sa pečú..........keby ste počuli to ticho............aj ma napadlo že ked bude Peťko v školke a ja tu sama.....tak mi bude smutno....... ☹ 😒 😉

denisenko
8. jún 2012

dobré ránko... 🙂
včera bol den....som ho strávila vonku so Simčom v kočíku......nejako nemohol spať v postielke...a ked som sa dostala dovnútra, tak krmiť, upratať, a podobne.....žiaden čas na koníka..... 😝
@jacka Peťko v školke a ty doma? takže nepojdeš do práce???? 😕 či ako som to pochopila?????...to vieš, od tretej sme viac menej hore, tak mi nepáli...... 😀 😀 😀 ..a dnes šiel kam Peťko????..ja som zvedavá, čo???? 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 to sme aj my vyplnovali, hned pri zápise...družinu a volitelné predmety...ale s tým, že potom sa to dá zmeniť, keby bolo treba.....mne napríklad kámoška čo to zapisovala poradila, nech ho zapíšem aj do družiny, aj ked som doma na MD.....potom si to možem rozmyslieť a zrušiť..... 😉 ...Lolka má pekný slovníček...a hlavne šikulka, že rovno do velkého WC....nebojí sa????...vidíš, už to pomaly pojde...v lete isto..... 😉 😉 😉
@letty86 no to prvý krát počujem..rehabilitácie, masáže a ty si unavená......nechceš vymeniť???? 😀 😀 😀 😀 😀 mali ste pekný výlet, aj ste toho vela stihli...Maťkovi sa páčilo????..my sme boli v ZOO už 4 krát, ale Niska tie zvieratkám nejako nezaujali... 😔 😔 😔 😔
@utka no paráda.....že deti natlačia do jednej triedy..inak toto mám najradšej, vždy robia rekonštrukciu a malovanie vtedy, ked sa to najmenej hodí.... 😝 😝 😝 aj my pojdeme k našim na prázdniny, len ešte neviem kedy, som zisťovala v školke, či idú niekam na výlet, a oni ešte nevedia...lebo ak by šli, tak by som nechcela, an
by to Niskovi ušlo.....vraj mi dajú vedieť....že nemajú sponzora či čo... 😝 😝 😝 😝 ale ja by som šla rada už o dva týždne do TO, zavárať čerešne.....mnááááám..hlavne sa ich čerstvých dožrať.... 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre