• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. septembra 2017 
@denisenko muž mi ho vrátil rýchlostou blesku.....teraz papá.....a zachvíllu mizíme do hajan......od pol 6 sme hore.....viem na teba nemáme....ale predsa už bude mať pomaličky 3roky......mohol by vedieť čo sa sluší a patrí :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej, Denisko je v školke....... :slight_smile: stehy máme ísť o týžden...čiže v utorok, ale to mu urobia aj tu u nás na chirurgii,tak nemusím do žiliny..... :slight_smile: a po tej tetanovke má modrinu na pol stehna.... :pensive: ale nebolí ho nič, ani nebolelo....včera sa tak liepal na ihrisku po všetkých preliezkach, až sa mi hlava z neho točila...... :angry: :angry: :angry: :angry:
8. jún 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neboj nič Maťko bol presne taký istý........mamičkin miláčik......a aha ho.....ani domov nechce chodiť..... :slight_smile: ...ešte ti to bude chýbať.... :wink:
8. jún 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no...na nás nie.....my sme od štvrtej tak v polospánku, Simonko len na ciciku...a od piatej buntošil už naostro.....tak ale...ešte má nárok, že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no pekne...modrinu...to my sme nemali.......neznášm ked ich vidím na preliezkach...hlavne na tej sprostej zemeguli........to musel cvok vymyslieť.......... :angry: :angry: ..............................super že sa nemusíte trepať do ZA.............ja ťa obdivujem.....klobúk dolu :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ha...varím ryžu...už bude tak akurát dobrá na kašu...... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné že má nárok..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ked si konečne zykneš na ranné vstávanie....tak ho to prejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. jún 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. jún 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............daj Simonkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
8. jún 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...s radosťou, keby chcel....ale ten práve cucká....pochybujem, žeby vymenil...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko o určite nevymení......už teraz......nepustí ved je to chlap :slight_smile: :grinning: :wink:
8. jún 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tak mi to tu vonia.....pečiem kuriatko a už mi sliny tečú po klávesnici......ešte není úplne hotové..... :angry: :angry: :angry: :angry:
8. jún 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...chlapi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú chuť k obedu..........ja idem uspať Peťka už si zaťahuje roletky.... :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vedia čo je dobré :grinning: :grinning: :grinning: od mala :dizzy_face:
8. jún 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobrú noc... :dizzy_face:
8. jún 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dikes........ :slight_smile:..................ako chutil váš obedík........ozaj ty zješ všetko...nevadí Simonkovinič.....či všetko z mierou?

voláko sa nám tu zatiahlo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nikto nikde....všade žeby sa spinkalo?.....pojdem dať hladošovi najesť a šup pre Maťka :slight_smile:
8. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
akurát mi volali z úradu....že zas potrebuju tolko vecí doložiť.....to do každý dverí všetko to isté.........nech už mám pokoj od nich..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem lebo sa ešte rozčúlim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Ja mám ešte dovolenku. Ale v pondelok idem po 6. týždäoch do roboty....bleeee...
Dnes som bola na hematológii. Výsledky celkom dobré-79tis. a u gynekológa...Vraj mám vysoké endometrium. Vraj však nemusím menštruovať. A keď budem chcieť otehotnieť, mám prísť a vyriešime to hormonálne. Takže ani sama neviem...môžem mrchu dostať a nemusím. To akože som už pomaly v prechode, či čo??? :confused:
Vonku je supersky. Boli sme tam od pol jedenástej do pol jednej. A ešte určite pôjdeme. Zajtra sa chytáme do cirkusu - http://www.narodnicirkus.cz/
8. jún 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo!!......deň nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...prečítala som vás len nestihnem na nič reagovať, som tu na skok........teraz o 15:00 máme karneval :dizzy_face: ..takže predvediem ten môj výtvor..myslím Lilku a šaty :grinning: :grinning: :grinning: .....ráno sme boli na ORL s Lilkou, napíšem neskôr čo a ako...zajtra ideme na tie princezné, v nedeľu je muž v práci, takže ďalšia nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86....velkáčke prajeme všetúčko najlepšie a posielame veľa pusiniek!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

..dievčatá krásny víkend prajem!!...pa :slight_smile:
8. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 Vikinke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka a úspechov v škole. Viki posiela cmuuuk.
Takže nakoniec zvíťazli tento: http://www.queennelly.com/
8. jún 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 máte teda perný víkend. Takže pekný víkend...
8. jún 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj my sa pripájame a Vikinke posielame velkú pusu so želaním všetkého najlepšieho....cmuuuk.... :slight_smile:
@leninka75 som zvedavá, ako dopadli tvoje krásne šaty...škoda len, že na víkend hlásia trochu pršať, ale snád všetko stihnete..... :dizzy_face:
@jacka o úradoch mi ani nehovor..keby som sa rozpísala, tak neskončím ani do zajtra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...veru, zjem bvšetko...teda, zatial som neskúšala strukoviny a kapustu...inak jem normálne..... :wink: :wink: :wink: na čo mám chuť, zjem.....Simonkovi to zatial velmi nevadilo..... :sweat_smile: klop,klop,klop....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka no, nejako si to neviem prečítať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že vám to už konečne výjde...ja držím všetky palce.... :wink: :wink: :wink:
8. jún 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dá sa to prepnúť aj na angličtinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:...a dík :wink:
8. jún 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...takže aj ja prajem všetučko najlepšie princeznej.....dobre oslávte...... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....vela zdravíčka šťastíčka.....a nech vykročí tou správnou nohou do školy..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super že Simonkovi nevadí........nič......strukoviny ti nejdú na chuť?.........

strašne dusno je vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......aj ma gebula rozbolela..........a som takááááá podráááááždená...že sama sebe idem na nervy......žeby mrcha? :angry: :angry:
8. jún 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ty aspoň vieš, že z čoho...Ja keď mám na mrchu takto čakať a byť stále z toho podráždená...a tá mrcha stále nebude chodiť, tak sa zo mňa chlapi doma aj zbláznia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...aj ja si idem sama sebe na nervy...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska som tak minimálne krvácala...ale len trolinku...celú noc ma bolelo brucho....ale nie moc...tak ja neviem, žeby už????
8. jún 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok