Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. jún 2012

@utka hm.....po anglicky som síce vedela...ale tak skúsim kuknúť..... 😉

jacka
8. jún 2012

@utka juj tak to ti nezávidím...............myslíš že je to normálne ked už nekrvácaš?......mne je to nejaké divné..............chlapi budu musieť vydržať

@denisenko žeby už?.... 😕 😕 ..........to nejak skoro 😕 .....možno s toho nič nebude......a teba bolievalo brucho?

jacka
8. jún 2012

@leninka75 som zvedavá čo ste vybavili u dr......a ako bolo na karnevale?.....tešíme sa na foto.....

jacka
8. jún 2012

detičky už spinkaju.....ani neviem kt. skor.........Peťko chytil chorobu od Maťka .......som koza ...mala som ísť s nimi k dr. dnes......čaká ma to v pondelok.... 😝

čo idete robiť cez víkend?.............

krásny víkendík prajem....... 😎 😎

jacka
8. jún 2012

dobrú nocku...... 🙂 krásne sníčky..... 😵

denisenko
8. jún 2012

@jacka no za tri týždne bude rok od poslednej mrchy... 😝 😝 😝 😝 😝 ani nie taká klasická bolesť, len to, že si to cítim... 😔 😔

dobrú noc, dneska z toho dusna som už úplne KO.... 😠 😠 😠

denisenko
8. jún 2012

@jacka och, chúdatko..takže budeš mať doma marodov???

utka
8. jún 2012

@jacka normálne to určite nie je...môže to vraj byť aj štítnou žľazou. Ešte vyskúšam rady od toho liečiteľa a ak nezaberie, pôjdem nazad ku gynekológovi, nech mi dá nejaké hormóny...
No nič moc, keď je aj Peťko chorý. Tak len vydržte cez víkend...
Dobrú noc.

jacka
9. jún 2012

ahojte...........

fajná búúúúrka 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵

strašná noc.....s Peťkom som bola asi každu hodinu hore..... 😝 😝

@denisenko tak držím palce aby ešte nedorazila.......... 🙂 ...............akú ste mali noc?

jacka
9. jún 2012

@utka veru len vyskúšaj.......uvidíš či ti pomože..... 😉

denisenko
9. jún 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka u nás len lialo...ale nehrmelo..... 🙂 🙂 🙂 spali sme výborne.....Denisko síce kašlal, ale zas Simčo bol len 2x hore a potom o piatej sa zas najedol a ešte potiahol do šiestej 🙂 🙂 🙂 ....no, neviem čo to včera bolo, ale ešte nedorazila..... 😀 😀 😀 😀 Peťko je taký choručký???? a čo, kašle?????a mal aj teplotu????? Nisko soplí a kašle, ale teplotu nemá....zatial..klop,klop,klop...... 😵

jacka
9. jún 2012

@denisenko super že ste sa dobre vyspinkali......... 😵 .-.............................aspon sa lepšie dýcha ked popršalo 😉 .........................mal trošku zvýšenú..len 37,8...........aj kašle aj soplíkuje...........tak sme dnes dnu......aspon zatial.......ešte som musela podávať zábaly na tú našu "farmu.".... 😝 ..............Simonkovi nič nie je?.............čo idete robiť?....sa niekam chystáte?

denisenko
9. jún 2012

@jacka ...že farma.... 😀 😀 😀 😀 😀 už je dobre? ...nie, nikam, akurát tak s kočíkom na prechádzku, ak nebude pršať..... 🙂 Denisko čertuje celé doobedie, už mám z neho nervy v háji...a Simonbko za ním nezaostáva...ved sú bratia..... 😝 😝 😝 😝 😝 jáááj, bolí ma z nich hlava......už tretí den..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
9. jún 2012

@jacka Denisko inhaluje, tak sa zdá že je to trošku lepšie....alebo aspon zatial nekašle.... 😅 klop,klop,klop.....a Simonko ten je v poriadku...zatial.... 😎 navarila som kuraciu polievku, Niskovi palacinky, mne ostalo ešte jedno stehno zo včera.....a zajtra by som chcela variť toto: http://varecha.pravda.sk/recepty/ciganske-plack...

mám tam pečienky a ja moc restovanú nemusím, tak skúsim niečo iné..... 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
9. jún 2012

Ahojte...
Takže začína ďalšie kolo chorôb? ☹...

@denisenko ten recept vyzerá dobre....niekedy vyskúšam.

denisenko
9. jún 2012

@utka ani nehovor radšej o chorobách.......asi sa ich nezbavíme aspon do 20-tky.... 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
9. jún 2012

hurá...5 minút ticha......Simonko spí od 10-tej a Denisko už je tiež KO.... 😉

utka
9. jún 2012

@denisenko však to...kedy tie choroby už skončia??? Dúfam, že aspoň teraz cez prázdniny bude pokoj...

utka
9. jún 2012

Dnes som si "šikovná" obarila ruku. Našťastie nie veľmi...

denisenko
9. jún 2012

@utka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
9. jún 2012

@denisenko neviem či je dobre.............poviem ti o 14 dní....... 😝 zatial sme v karanténe ....nikto nás nechce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................mnam to vyzerá fajnovo....vyskúšaj.......daj vedieť.......lebo moji nemaju radi pečen.....tak by som to takto zamaskovala.......
http://varecha.pravda.sk/recepty/rezne-naruby/1...
ja toto.........len nemám slaninu.....ideme kupiť.... 😉

@utka .....čo si robila...............no dúfam aj ja že cez prázdniny nebudu žiadne choroby......

denisenko
9. jún 2012

@jacka tie placky robila včera moja mamina.....vraj super, len sú také suchšie...ak ich chceš mastnejšie, treba dať na plech olej..... 🙂 .....tie rezne tiež dobre vyzerajú... len pre dvoch ludí...hmmmmm..... 😠 a dávaš bezlepkovú strúhanku, či deťom varíš niečo iné?

utka
9. jún 2012

@jacka varila som Vikimu čaj, rozliala som mimo, tak som to chcla utrieť. A ako som to utierala, drgla som do čajníka a voda mne na ruku...

denisenko
9. jún 2012

@utka ..... 😠 😠 😠 😠 😠 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ...ked sa darí.....že???.

utka
9. jún 2012

@denisenko ale nemám to veľmi, našťastie...

jacka
10. jún 2012

ahojte.............

@utka ešteže to nemáš velmi.....uff....


@denisenko ja robí už pre všetkých....len cestoviny a chlebík maju zvlášť..........čo som sa dozvedela o celiakii?....som ostala v šoku........tak som na vine ja.....pretože ženy maju gény na ceikaii bud ju maju alebo sú prenášačky.....to zn že som ich preniesla na deti a oni si vybrali tie zlé.......a muži tí sú bud chorí....alebo zdraví...ale nie sú prenášači...........ale neprenesie to muž na syna!......pravidlo kríženie kedže maju len jeden chromonon...........ale prenesie to žena na syna.....a no a kedže moj muž je zdravý....a aj ja som zdravá.......chlapci si to preniesi dodomna....a keby som mala dievky....tak sú prenášaky alebo sú choré..............a ja to mám bud od otca......alebo od matky kedže je prenášačka................neviem či som to dosť pochopitelne napísala...............ale genetika nepustí......... 😝 ...............no proste som na vine a basta.........pekné dedičstvo som im dala......

denisenko
10. jún 2012

dobré ránko.... 😉
@jacka ....no nie som si istá, či som to takto zrána pochopila....ale isto viem, že u nás v rodine nikto nemá celiakiu, ani problémy so žalúdkom, teda okrem mna, čo som mala Helikobaktera.....ale zo strany Samkovho ocina to mali viacerí......tak myslím, že to musel dostať do vienka len od neho......aj ked je pravda, že zrejme švagrova mamina to mala, ale má to on a má to aj Samko,tak potom budme múdre........ 😠 😠 😠 😠 😠 ....nemusí to mať od Teba, nelám si hlavičku.... 😉 .....jááááj, mne sa variť nechce...polievka od včera......a druhé.....nechceeeeee sa mííííííí...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
10. jún 2012

@denisenko ......každá žena je bud prenášačka alebo ju má.....to neznamená že má problémy.....to sa zistí len po vyšetrení .........a Samko to má od tvojej sestry....kedže je prenášačka.......si to zobral od nej....... systém kríženei....z z chlapa na ženu .....nie chlapa na chlapa.......a jej muž to má od svojej mamy...kedže je žena a je prenášačka..............keby mala sestra dceru tak su tiež len prenášačky.......alebo sú choré......to neznamená že to má celiakiu Samkova stará mama.......ona je prenášačka......ale može ju mať......pokial nepjde na vyšeternie tak to nezistí...........je to komplikovné.....ja som hodinu volala aby som to poriadne pochopila..... 😝

ani mne sa nechce..... 😝 .......aj púršať azčalo....počasie na spanie 😝 😝

denisenko
10. jún 2012

@jacka ....no to je na mna nejako moc..... 😀 😀 😀 😀 u vás prší????...nám začalo svietiť slniečko......asi dám do práčky, Simčo mal včera grckajúci den...... 😝 😝 😝 😝 ...a spanie mi ani nespomínaj...od 4-tej sme hore..... 😝 😝 😝 😝 😝 ..ešteže už o pol deviatej večer som spala..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre