Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. jún 2012

@jacka ozaj, ako Peťko? už ste mali lepšiu noc???? 😕

jacka
10. jún 2012

@denisenko super aspon si sa vyspala................................Simkovi niečo uškodilo....či len nemal svoj den?...............................veru hned z rána .......z niečím takýmto vybafnuť 😀 😀 😀 😀 ...a ešte k tomu v nedelu.......................Peťko mal dobrú noc celu spal v mojej posteli....ked som prišla do jeho tak hned za mnou...... 😝 ...ale kašle má fakt že dobrý 😝 .........dávam mu skorocelový sirup........tam píšu že každe 2-3 h.....hádam ho tým nezabijem 😕 😉

to je nejaký rýchli obed....už len zapiecť 😕 😉

jacka
10. jún 2012

hotovo...... 😉 😉 ...............na to ako sa mi nechcelo tak som rýchla.... 😀 😀 😀
prší prší prší..... 😝 😝

denisenko
10. jún 2012

@jacka ja som to uriekla.....aj tu už daždu visia nohy.... 😀 😀 😀 mne tozas až tak nevadí, ja už som si na toto anglické počasie v rajeckej doline zvykla..... 😎 ale preložili program zo dna detí na dnes, šaša Maroša a podobne...tak zas asi z toho nič nebude....škoda..... 😔 ...ty si že aká rýchla, prídeš navariť aj k nám? 😀 😀 ..nemyslím si, žeby skorocel uškodil, ked ho dávaš často, ved to tm píšu...Denisko je taký..zachrípnuto huhnavý...ale velmi nesoplí a ani už nekašle...inhaluje od včera a ešte mu dávam fenistilové kvapky..... 😠 ....a nemyslím si, žeby včera niečo Simčovi uškodilo.....len bol celé poobedie hore, teda takmer a stále si pocuckával...tak sa asi prejedol... 😀 😀 😀 😀 ked on nevie povedať nie, ked zbadá holú kožu....a kedže chodím v tričku na ramienka, tak ju vidí stále a už ňuchá a hrabe sa do výstrihu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a v noci dva krát kakal a poriadne, takže isto mal preplnené bruško..... 😉

denisenko
10. jún 2012

ja len dúfam že @leninka75 majú lepšie počasie, aby im ten víkend vyšiel.... 😉 ozaj a čo @aninka??? zabudla heslo na kona, či čo????? 😀 😀 😀 😀 😀 ....kdesi počujem, že v dialke hrmí....... 😕

denisenko
10. jún 2012

a už zas praží...... 😕 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. jún 2012

@denisenko pokial ja prídem ku vám už budete mať aj zjedné..... 😀 😀 😀 ...............fenistilové kvapky?.....to je načo?......ja som ich vyhodila....celé balenie 😕 ....................ved ti Simoka normálne dráždiš.....sa potom nečuduj že si povie....no nedám si ked očká vidia 😵 😵 😵 ................aspon sa riadne vykakal...maminka sa v noci nenudila.......vieš si predstaviť žeby si spala celú noc.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ...............

tu je to tiež nejaké divné s počasím...........teraz slnko.......predchvílou dážd...........nechápem...... 😝 😝 😝

dufajem že maju lepšie počasie................a aninku nestíha....to vieš dve deti 😀 😀 😀 😀 ...sama..... 😀 😀 😉

jacka
10. jún 2012

po obede ideme na červenú čiapočku.............trvá to 30min........minule sa im tam páčilo....len Peťko sa bál......musela som sedieť pri nom..... 😝 😒

denisenko
10. jún 2012

@jacka ....veru neviem si predstaviť..dve deti a sama..... 😀 😀....a inak, poriadne v noci som sa nevyspala už asi 10 rokov, tak prečo by som mala spať teraz, že????..ved by som to nemusela ráno rozchodiť..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale šiel spinkať o 18.30....zobudil sa 23.50 a potom až o 04.00......tak sa nesťažujem..... 😉 ..fenistil...tiež som prvé balenioe vyhodila, ale už mi zas doktorka dohovorila, tak dávam na soplíky...a zatial, klop,klop,klop....je to o moc lepšie.... 😵 ....na červenú čiapočku???? a to kam?...jáj, sa Peťko bojí že by ho zlý vlk zjedol....???? 😀 ...

áááááá...svokra mi doniesla zemiakový šalát.......a už mám navarené..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. jún 2012

@denisenko no že........strašná predstava 😀 😀 😀 😀 ....prečo už 10 rokov....ja len 6r.... 😝 ........také šoky na telo hned z rána byť vyspatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................tak je fenistil dobrý na soplíky?....som nevedela........................Pekťo sa bál janka hraška 😀 😀 😀 .....ideme do zv ne predstavenie ....dvaja ludia tam hraju

zlatá svokra....... 🙂 🙂 ....rýchli obed............chutil?

jacka
10. jún 2012

@denisenko aké krásen foto si dala na fb.....velmi je peknučký......ako sa ksichtíkuje 😵 😵 😵 😵

utka
10. jún 2012

Ahojte...
My sme dnas mali vyprážané kuracie stehná, nové zemiačiky a uhorkový šalát so smotanou.
Počasie je ako v apríli...chlapi boli na lipu.

denisenko
10. jún 2012

@jacka ....ja zemiakový šalát nemusím...ale radšej som jej to nevravela 😀 😀 😀 ...tak si užite trochu kultúry.... 😉

jacka
10. jún 2012

@denisenko ved ty ani na vianoce nerobíš,že?..............ved čo s nimi.........von sa nedá ked sú takýto prechladnutý.............nikto nás nechce.........kedže sme v karanténe 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak aspon takto.....vy idete čo robiť?....

@utka si aká stručná 🙂 😉

denisenko
10. jún 2012

@jacka ale hej, na vianoce som robievala....pre tatinka, ale posledný rok si bol u mamy pre misku šalátu a bolo 😀 😀 😀 ....no a ked ste v karanténe, nemali by ste ostať doma???? 😀 😀 😀 ...a ved vo zv to nevedia.... 😀 😀
my sme chceli ísť na ten detský program, ale neviem, ešte uvidíme.....to počasie je ako napísala @utka aprílové.... 😠 tak uvidíme..... 🙂 Denisko od 12-tej spí......Simonko od pol druhej.... 🙂 a zrejme pojdeme k svokrovcom, lebo svokor má budúci týžden meniny, tak asi oslavuje dnes... 😅

jacka
10. jún 2012

@denisenko ako to máš super ked obaja spinkaju............................myslela som na tvojho muža že jemu robíš..... 😉 vo ZV nevedia.....pst...nikomu ani muk..... 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........hlavne že učka Maťkovi každé ráno kuk vlasy........hádam si myslí žeby som ho aj zo zoo poslala do školky......k...a... 😝 ..........................máš daleko svokrovcou..treba sem tam ísť urobiť kuk 😉 😉

predstavenie ........strašnéééééééééééé....ale že som to nešla rozdýchať......to tak prerobenú karkulku dať deťom.......by som ich nakopala do zadnice 😠 😠 😠

utka
10. jún 2012

@jacka čuduješ sa? Však ZV 😀 ...
My sme boli pozrieť sibírske tigre 😉...

jacka
10. jún 2012

@utka parádička.......... 😵 😵 😵 ...Viki musel byť nadšený 🙂
ved hej.....Zv.....čo možem od neho čakať......... 😝 😠 😉 ....bez komentárov.... 😝 😠

jacka
10. jún 2012

to kde bolo?

denisenko
10. jún 2012

@utka ver, kde to je? a Viki sa nebál? 😕
@jacka teraz prerobia úplne všetko....a stojí to za..... 😝 😝 😝 my sme bolo na detskom programe na námestí, ale ten milosťpána nezaujímal, radšej lietal ako s nasoleným zadkom, tak som ho dosť rýchlo zobrala domov...zas bude kašlať..... 😝 😝 😝 😝 teraz sme boli blahoželať svokrovi, dala som si deci vínka a možem ísť spať.... 😀 😀 a ešte mi volala mamina, tak hádam budúci víkend prídu pre Deniska, že si ho vezme na týžden, nech mám chvílku klud...ona je doma na PN, tak jej je samej smutno... 😅 😅 😅ale zas mladý pán bez mamy ísť moc nechce......

jacka
10. jún 2012

@denisenko veru ........stojí to za to 😝 😝 ..................aj moju brhlu.......síce Maťko už nie tak velmi.....ale Peťko dosť.....zajtra idem k dr. pre recepty.......a na úrad.....hurááá 😠 😠 ...........tak uvidím čo mi dr.. povie............................ideš dať Deniska zas preč?..........nemože prísť mamina ku tebe?...ved si može dať adresu vašu......?.....

detičky hajuškaju.............v tv frčí formula....potom futbal.....asi niekoho roztrhnem......a je mi dosť na blízku 😠 😠 😠

dobru nocku.....pekné sničky..... 🙂 🙂

denisenko
10. jún 2012

@jacka ....saakra...jaká búrka......radšej idem off..... 😕 😕 😕 😕

dobrú nocku

utka
10. jún 2012

@jacka
@denisenko bol to zážitok. Hlavne, keď jedna tigrica blbla...Ľudia sa s ňou fotili, hladkali ju a keď jej švaclo, tak museli aj utekať od nej. Ja by som tam k nej nešla ani za svet. Bolo to v Kostelnej pri Dunaji. Pár km od Senca.

utka
10. jún 2012

Dobrú noc. Zajtra vstávam, práca volá 😝

jacka
11. jún 2012

ahojte.........

@denisenko búrka to je moje....aj tu bola......ale už som spala.........

@utka príjemnu prácu..... 😉

jacka
11. jún 2012

Medard to vzal nejak z hurta..... 😠 😠 😠 😠 .................akurát dnes ked potrebujem behať kade tade...... 😠 😠 😠 😠

ideme sa pomaličky nachystať....... 😝 😔 ..nechce sa mi 😝

denisenko
11. jún 2012

dobré ránko.... 😉
@jacka ešteže to všetko možeme zvaliť na Medarda...teda my sme mali poriadnu búrku aj s krúpami....najskor Denisko plakal lebo sa blýskalo a hrmelo, potom prestalo, tak zas ručal, že bude potopa.... 😠 😠 😠 😠 😠 ..inak, mám ťažké srdce na kaplana, čo k nim chodí na náboženstvo......odkedy brali Noemovu archu, vždy plače ked je búrka alebo dlhšie prší...že bude potopa..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...ešteže rovno pod oknom vidí, ako tá voda steká do kanála 😀 😀 😀 😀 😀 a Simonko bol len raz v noci hore.....spinkal od pol osmej do pol druhej a o piatej hurá.....vstávame.... 😅 😅 😅 😅

denisenko
11. jún 2012

@utka po takej dlhej dobe do práce...ešte tam trafíš??? 😀 😀 😀 😀 ...príjemné pracovanie.... 😉

denisenko
11. jún 2012

@leninka75 vidíííím ťa.... 😉

leninka75
11. jún 2012

@denisenko ....prečo ma hneď všetky nachytáte 😀 😀 😀 😀 😀 😀
🙂 🙂 🙂
ahojteeeeeeeeeeeee!!! 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre