• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
dobré ránko :slight_smile:
21. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,bola si ty niekedy posledná? :wink:

mne sa dnes táááááááák nechcelo vstávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........v noci začalo pršať a pršalo až doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a ten vetrisko hnusný :angry:
jacka sa stavím, že ty už máš skoro hotový obed :wink: ......ja som ešte furt v pyžame :wink:
21. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka.... :wink:

mám ...už len treba kupit knedlík :grinning: ..a dopečie sa huska..... :wink:

dnes nerobím nič... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som s tohoto počasia otapená :unamused:
21. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi šli kupit knedlík...také ticho tu je ..až je to divné :grinning:

u nás neprší...ale je na spanie....a Matko už od rána tvrdí že spinkat nepojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne mäsko buble :slight_smile: ešte urobím tarhoňu a je to :wink:

ani u nás už neprší,ale to vetrisko :angry:

takže Maťko už odmieta spinkať :unamused: ...........presne tak ako Simka :wink: ona povie, že si oddýchne na gauči pri rozprávočke :slight_smile: ale som rada, že aspoň polhodinu leží v klude :wink:
21. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám klud od mojich.......sa hrajú :dizzy_face: ............ale vo všetkých izbách to vyzerá ako po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale nevadí :wink: ...no mám taký pocit, že asi nejak takto to bude vyzerať,keď budem v porodke :confounded:
21. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teba aspon leží na gauči..ale Matko sedí a tak pozerá...

a čo sa bude diat ked budem v nemocnici..tak to si nechcem ani predstavit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skor by som brala keby bol Matko pri našich a ked prídeme domov...tak aby bol s nami ten týžden....no ved so septembra daleko

a vy to budete ako riešit..už nepojde ani do práce do zahraničia? :confused: :sweat_smile:
21. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ani jua nerobím nič. nemusím variť ani upratovať a dokonca mám aj o drobca postarané :wink:...
21. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki včera tiež nespal a večer zaspal až o 22:15
21. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ahoj :slight_smile: .....ty máš tiež dobrého duracelka doma :slight_smile: :wink: .........ako vedia vydržať,ja nechápem :confused:

jacka,no zatial keď nemusí ísť tak je manža doma :wink: ale ak by náhodou odišiel pred porodom,tak až to na mňa príde,tak hneď dojde domov :slight_smile: a za ten čas čo bude na ceste domov,bude s malou moja mama :slight_smile:
ale ja na to vobec nechcem myslieť,lebo už teraz mi puká srdce :frowning2: že nebudem s malou :frowning2:
21. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka....ahoj...tak treba Vikimu vybrat baterky :wink: ...a ako sa máš? :dizzy_face:

to mi ani nevrav...že budeme bez detí...a ked ho budem vidiet v porodnici ako ide s ocom už preč domov..tak :cry: ...to si neviem predstavit....už teraz sa mi tisnu slzy... :cry:

asi som nie celkom kompletná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,tak potom nie som kompletná ani ja :wink: lebo ja som už aj revala minule kvoli tomu :frowning2:..........by som najradšej Simku vzala so sebou do porodky :unamused: ........som šiši ........ale čo,musíme to nejako prežiť bez nich :unamused: dúfam, že v porodke nebudem dlhšie ako štyri dni :unamused:
21. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ivella nám už asi porodila,keď sa neozýva :dizzy_face:
21. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme obedovať mamky :slight_smile: a potom idem piecť koláč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........moj manža má asi tehotenské chute,lebo by v kuse jedol :grinning: a najlepšie na tom je,že to na ňom vobec nie je vidieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurát to pupčisko mu rastie :angry:

dobrú chuť detičky a mamičky :dizzy_face:
21. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka dobru chut...my sme už po... :wink:

no keby sa dalo..tak ja berem Matka sebou..a ja som bola v porodnici 5dní....mna tam dovtedy švihne

ale dufam že to nebude také zle ked budeme mat druhe...nerada by som tam revala každy den.. :unamused:
21. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella to už má hádam za sebou :wink:

idem skusit drobca uspat...no nedávam celku šancu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús jacka :slight_smile: možno sa podarí :wink:
my sme už tiež po obede,Simka už ležká :dizzy_face: .....ja si tiež trošku oddýchnem a potom sa pustím do toho koláča
21. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je uplne zbytočné...neležal v klude ani sekundu...teraz aspon pred telkou pozerá a nehýbe sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a aky koláčik ideš piect?
21. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám :slight_smile: som ho šupla do chladničky :wink: ............upiekla som piškotu,potrela džemom,posypala ovocím a na to šlahačku a postruhanú čokoládu :slight_smile:
21. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja už zase lieta ako vrtuľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............idem jej dať farbičky,nech si kreslí :wink: .........nech aspoň chvílonku posedí na jednom mieste :wink:
21. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.aj s matkom dakujeme za gratulacie.na facebook potom hodim nejake foto z piatkovej oslavy.
aninka,jackaq ako len rastiete.pekne rychlo to ubehlo.len pred nedavnom ste pisali,ze ste tehotne :grinning:
jacka gratulujem k druhemu chlapcekovi.super,ze nemam doma medzi vami len ja dvoch vajcakov :grinning: hlavne nech su zdravi.
vonku bolo fajn len kratko.v noci sme odsavali co mal take huste hlileny,ze ani dychat.ja uz sa z toho asi zblaznim.vo stvrtok na poradnu,maju aj ockovat,ale pochybujem o otm ak bude stale taky.prajeme pekny aj ked uprsany den.papa :wink:
21. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maca :slight_smile: ..........och,nech to Adamka rýchlo prejde :unamused: zlatušik malinky......to bude určite tým počasím,alebo ja neviem :frowning2:
moja neter je tiež tak strašne chorá teraz,že ak sa jej to do zajtra nezlepší,tak bude musieť ísť do nemocnice :frowning2: ...........do čerta s tými chorobami :angry: .....človek sa stará ako najlepšie vie, a aj tak je to na prd :angry:
21. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooooooooooo

jacka spííííííííííííííííííííííííííííš? :wink:

tu zase prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeee....
21. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu prší...sa mi nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aký bol koláčik :wink:
21. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koláčik je mňaminkovský :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....pijem kafíčko,lebo sa mi zatvárajú oči :rolling_eyes: náš tatko sladko chrááááááááááápe na gauči a my so Simkou si skladáme puzzle :wink:
21. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som ostala sama...šli sa vyvenčit...... :wink:
21. jún 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn koláčik :wink:

tebe prišlo niečo z uradu práce a soc. vecí?..mna čaká zásielka tam...možno už o ukončení MD....len neviem kedy si ponu pojdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ked tam maju take fajne otváracie doby :angry:
21. jún 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka mne nič neprišlo :unamused: ..ale tebe už MD končí o pár dní........ja mám ešte mesiac.......ale už tento týždeň odnesiem papier na sociálku na nástup novej materskej
21. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si to vyriešila? dohodla si sa s doktorom na pn-ke?
21. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok