• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
Peťko má strašný kašel....som myslela že sa aj zadusí...čo sa nešiel vykašlať..............chudatko moje....fakt neviem čoby som mu ešte mohla dať........ten cibulový čajík nechce.......iba mu tak chrčí a piští..... :frowning2:
12. jún 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas pršíííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........
12. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
búúrka......... :wink:
12. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si tu sama vediem monolog.......padám...... :slight_smile:
12. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hlod dnešného dna......mamí, v chladničke už skoro nič nemáme.....sme chudobný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka a tie fenistilove kvapky na ukludnenie by nemohli byť? :confused:
12. jún 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý je........ :slight_smile: :slight_smile:
dala mi dithiaden.........asi budu lepšie kvapky(neznášam tbl)......škoda do prkna že už sa dnes nedostaneme do lekárni...... :unamused:
12. jún 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas sa mračííííí.........na dvore sa možeme kúúpať....ešteže že je Peťko chorý....už by boli tam :grinning: :grinning: :wink:
12. jún 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka u nás prší.... :slight_smile: pre kvapky pošli muža...sú len na predpis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem na piknik....Denisko urobil v izbe... :wink:
12. jún 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak to ti dík...tu vo Zv mu nedaju ....ani keby prosil na kolenách........... :angry: :angry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: .........................škoda že som to vyhodila..........idem si pobuchať hlavu o stenu :grinning: :grinning: :grinning:
čo máte fajneé ked si robíte piknik.... :slight_smile:
12. jún 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.....

@denisenko aha...to si kedy zmenila::,???...........škoda že je to oproti svetla....
12. jún 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale..to sme len skúšali......s bleskom to nešlo, nebolo nás vidieť a bez blesku....takto....ale slúbila som Niskovi, že to tu dám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..potom vymením... :dizzy_face:
12. jún 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to ste sa sami fotili?.............može byť pekná fotočka...............sluby sa maju plniť....... :wink:

mne už obaja spinkaju......počujete to ticho???,..... :wink: :wink: .........teraz ich mám najradšej..... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku....... :slight_smile:
12. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka skús vo ZV lekáreň v dome služieb, pri trhu...
12. jún 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Včera som bola s manželom na badmintone...dnes som bola na masáži...jááááj...každý deň by som vydržala takto sa rozmaznávať...
Dobrú noc.
12. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.......

@utka dakujem..........pošlem ho tam............no ako ti muselo byť fajne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2012 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...

@jacka nemáš začo...tam predajú aj Pamycon. Ale vraj je tam niekedy taký mladý nový chalan, a ten nechce predať :angry:
13. jún 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!... :slight_smile:

@jacka ..akú ste mali noc?....Peťka stále tak dusí??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....14.6. ?...to máte zajtra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......berieš aj Peťka?.......našim to super dali, 29.6. posledný deň škôlky a rovno aj rozlúčka :slight_smile:

@utka..to ako je niekomu dobrúčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..len si uži keď sa dá :wink:

@denisenko........z čoho robil Nisko ten piknik, keď ste teda takí chudobní???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
13. jún 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nooo, veru, dobre mi je. Svokra strážila Vikiho, tak sme mohli. Ale cez prázdniny to bud častejšie, keď nebude krpec doma. Myslím ten badminton. Masáž ee. Však za pol hodku 10€ je dosť. tak to len tak raz za čas :wink:
13. jún 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...fíha, to je veru dosť!!....a zasa varíš, aby svokra nemusela :wink: ..viki pôjde na celé prázdniny k babinám?
13. jún 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...dakujem...uvidím čo vybaví :slight_smile:
@leninka75 celkom fajn....len tri krát sme boli......ale nebolo to také zlé.....asi ten dithiaden mu pomohol.......len teraz ked fúka noštek tak jačí že bolí uško.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............vonku fakt super.....ešteže nemožeme von..... :wink:
13. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka raz za čas....ved nefajšíš..teda dúfam...... :sweat_smile: .....tak ich treba minuť na niečo rozumnejšie :wink:
13. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...uško??? :frowning2: :frowning2: .......hádam mu to tam neudrie :frowning2: ....to by bolo ešte aj to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.....som sa zamyslela, nad masážami......ja som ešte v živote na žiadnej nebola :pensive: .....však by som ani nevedela čo tam mám so sebou robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...to bude dnes deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......vonku tmavo, vnútri to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..len kukám stále na hodiny, že koľko je a tuším sa ručika nechce hýbať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..a normálne by som si dala "štamprlu" na rozprúdenie krvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty nič ..budeš iba ležať....................teda.....dúfam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................nejdem myslieť na to najhoršie...to prejde

veru blbý den.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ma ešte včera vytočili v školke..........nacvičuju program na zajtra......s valaškou....a ked som prišla pre neho tak sa tam s nou hral aj s kamošom.....a zrazu dobehol smrť v očiach........slzy na krajíčku..že on nejde do školky zajtra :confused: :confused: :confused: :confused: ....čo sa stalo???......potom dobehol kamoš........že Maťko pokazil valašku....učka hned že to máme zalepiť..................dobre ...beriem.....ale prečo im to ona dala na hranie.....nechápem doteraz..........
13. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 možem sa pridať?.... :slight_smile: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok