Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2012

Peťko má strašný kašel....som myslela že sa aj zadusí...čo sa nešiel vykašlať..............chudatko moje....fakt neviem čoby som mu ešte mohla dať........ten cibulový čajík nechce.......iba mu tak chrčí a piští..... ☹

jacka
12. jún 2012

a zas pršíííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 ...........

jacka
12. jún 2012

búúrka......... 😉

jacka
12. jún 2012

asi si tu sama vediem monolog.......padám...... 🙂

denisenko
12. jún 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵

hlod dnešného dna......mamí, v chladničke už skoro nič nemáme.....sme chudobný 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2012

@jacka a tie fenistilove kvapky na ukludnenie by nemohli byť? 😕

jacka
12. jún 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................ 😀 😀 😀 😀 dobrý je........ 🙂 🙂
dala mi dithiaden.........asi budu lepšie kvapky(neznášam tbl)......škoda do prkna že už sa dnes nedostaneme do lekárni...... 😒

jacka
12. jún 2012

zas sa mračííííí.........na dvore sa možeme kúúpať....ešteže že je Peťko chorý....už by boli tam 😀 😀 😉

denisenko
12. jún 2012

@jacka u nás prší.... 🙂 pre kvapky pošli muža...sú len na predpis 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2012

idem na piknik....Denisko urobil v izbe... 😉

jacka
12. jún 2012

@denisenko tak to ti dík...tu vo Zv mu nedaju ....ani keby prosil na kolenách........... 😠 😠 😉 😀 😀 😀 .........................škoda že som to vyhodila..........idem si pobuchať hlavu o stenu 😀 😀 😀
čo máte fajneé ked si robíte piknik.... 🙂

jacka
12. jún 2012

kuk.....

@denisenko aha...to si kedy zmenila::,???...........škoda že je to oproti svetla....

jacka
12. jún 2012

😕 😕 😕

🙂 😉 😎 😵 😀 😀

denisenko
12. jún 2012

@jacka ale..to sme len skúšali......s bleskom to nešlo, nebolo nás vidieť a bez blesku....takto....ale slúbila som Niskovi, že to tu dám..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..potom vymením... 😵

jacka
12. jún 2012

@denisenko to ste sa sami fotili?.............može byť pekná fotočka...............sluby sa maju plniť....... 😉

mne už obaja spinkaju......počujete to ticho???,..... 😉 😉 .........teraz ich mám najradšej..... 😵 😵

jacka
12. jún 2012

dobrú nocku....... 🙂

utka
12. jún 2012

@jacka skús vo ZV lekáreň v dome služieb, pri trhu...

utka
12. jún 2012

Včera som bola s manželom na badmintone...dnes som bola na masáži...jááááj...každý deň by som vydržala takto sa rozmaznávať...
Dobrú noc.

jacka
13. jún 2012

ahojte.......

@utka dakujem..........pošlem ho tam............no ako ti muselo byť fajne.... 😵 😵 😵

utka
13. jún 2012

Ahojte...

@jacka nemáš začo...tam predajú aj Pamycon. Ale vraj je tam niekedy taký mladý nový chalan, a ten nechce predať 😠

leninka75
13. jún 2012

ránečko!!!... 🙂

@jacka ..akú ste mali noc?....Peťka stále tak dusí??? ☹ ☹ ☹ ☹ .....14.6. ?...to máte zajtra 🙂 🙂 🙂 ......berieš aj Peťka?.......našim to super dali, 29.6. posledný deň škôlky a rovno aj rozlúčka 🙂

@utka..to ako je niekomu dobrúčko!!! 😵 😵 😵 ..len si uži keď sa dá 😉

@denisenko........z čoho robil Nisko ten piknik, keď ste teda takí chudobní???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

utka
13. jún 2012

@leninka75 nooo, veru, dobre mi je. Svokra strážila Vikiho, tak sme mohli. Ale cez prázdniny to bud častejšie, keď nebude krpec doma. Myslím ten badminton. Masáž ee. Však za pol hodku 10€ je dosť. tak to len tak raz za čas 😉

leninka75
13. jún 2012

@utka ...fíha, to je veru dosť!!....a zasa varíš, aby svokra nemusela 😉 ..viki pôjde na celé prázdniny k babinám?

jacka
13. jún 2012

@utka ...dakujem...uvidím čo vybaví 🙂
@leninka75 celkom fajn....len tri krát sme boli......ale nebolo to také zlé.....asi ten dithiaden mu pomohol.......len teraz ked fúka noštek tak jačí že bolí uško.... 😝 ..............vonku fakt super.....ešteže nemožeme von..... 😉

jacka
13. jún 2012

@utka raz za čas....ved nefajšíš..teda dúfam...... 😅 .....tak ich treba minuť na niečo rozumnejšie 😉

leninka75
13. jún 2012

@jacka ...uško??? ☹ ☹ .......hádam mu to tam neudrie ☹ ....to by bolo ešte aj to 😝

.....som sa zamyslela, nad masážami......ja som ešte v živote na žiadnej nebola 😔 .....však by som ani nevedela čo tam mám so sebou robiť 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2012

...to bude dnes deň 😝 😝 😝 .......vonku tmavo, vnútri to isté 😝 ..len kukám stále na hodiny, že koľko je a tuším sa ručika nechce hýbať 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
13. jún 2012

..a normálne by som si dala "štamprlu" na rozprúdenie krvi 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2012

@leninka75 ty nič ..budeš iba ležať....................teda.....dúfam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................nejdem myslieť na to najhoršie...to prejde

veru blbý den.......... 😝 😝
ma ešte včera vytočili v školke..........nacvičuju program na zajtra......s valaškou....a ked som prišla pre neho tak sa tam s nou hral aj s kamošom.....a zrazu dobehol smrť v očiach........slzy na krajíčku..že on nejde do školky zajtra 😕 😕 😕 😕 ....čo sa stalo???......potom dobehol kamoš........že Maťko pokazil valašku....učka hned že to máme zalepiť..................dobre ...beriem.....ale prečo im to ona dala na hranie.....nechápem doteraz..........

jacka
13. jún 2012

@leninka75 možem sa pridať?.... 🙂 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre