• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
to sa mi ešte nestalo...polievku mám samá hrča :angry: :angry: :angry: ...už by sa mohol dnešný den ukončiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....však to hej, ležať :slight_smile: .......len by som mala problém, že ako veľmi sa treba vyzliecť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........také malé deti a program s valaškou?? :fearful: ..to je ozajstná valaška, čilen taká plastová?....dúfam, že ju nebudú točiť nad hlavou :confused: ........vieš ako je to s učkami...aby sa detí zabvili, tak im dajú an hranie a to čo nemusia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........dúfala som, že to povieš :grinning: :grinning: :grinning: ......no poď dáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ešte, že čo?
13. jún 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a akú robíš polievku??.......sa ti pekne darí hneď z rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jajaj kde je ešte koniec tohoto dňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ed čakám ....už mi to aj vyprchalo....musím ísť do druhého kola :grinning: :grinning: :grinning:

drevená valaška :angry: :angry: ..............ale ja jej to poviem...... :angry:
13. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kyslú fazulovú.....veru daleko....daleko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........poobede idem piecť koláčik....ja by som aj teraz ale slubila som Maťkovi že spolu :wink:

vy čo porábate....navarené máš?.....čo?
13. jún 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..no poď druhé, ja som si dala becherku :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
už tam nie sú.....alebo som pripitá že ich nevidím...alebo som slepá :grinning: :grinning: :angry:
13. jún 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 fernetík.... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....ja mám od včera..tiež fazuľovú, ale so zeleninkou a kuracie prsia s ryžou......a ešte asi urobím zapekané chlebíky s tuniakom, zostáva mi veľa chleba, tak nech sa trošku minie .........len tak sa tu moceme..Lolka práve pláva na zemi :grinning: :grinning: :grinning: .......aký ideš urobiť koláčik?.....a tá mamina čo sa ponúkla piecť Maťkovi, to fakt platí???
13. jún 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..hrčky?? :wink:
13. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hrčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................už nemožem piť...idem poobede pre Maťka.....nepolievaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...................platí.....ale ona chcela len kusok muky ..........a ráno mi volali že prášok do pečiva aký......tka som mávla len rukou ved tam toho nepojde vela................
http://varecha.pravda.sk/recepty/rychla-rolada-celiaticka-fotorecept/9544-recept.html
neviem či urobím aj plnku..alebo len lekvár......
13. jún 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako robíš ten chlebík?:
13. jún 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..tak už teda dosť :wink: .......roláda vyzerá dobre :slight_smile: ..ale ja mám takú skúsenosť, že všetko vyzerá dobre a málo čo aj chutí :unamused: .........to ideš robiť na rozlúčku?....to je len kontrolná otázka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......zapekaný chlebík?.......krajce chleba potriem maslom, ale takým riadnym nie margarínom, poukladám kolieska cibule, na to drveného tuniaka, keď sa mi chce tam zakryjem syrovým bešamelom a keď sa mi nechce, tak len posypem strúhaným syrom...šup do vyhriatej rúry cca 180 st. na 10-15 min, podľa toho ako chrumkavý chceš chlebík.....a muž si potom na to ešte dáva kečup :slight_smile:............
13. jún 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ideme hádam trochu von nech ten deň lepšie ujde.....prestalo pršať, tak využijeme.......prííídem :slight_smile:
13. jún 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no pekne si ma tu opustila :cry: :frowning2: .................. :wink: :wink:
13. jún 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj ja mám taku skusenosť.....bojím všetkého...ale tento recept je presne taký istý ako na lepokovú roládu tak hádam bude aj dobrá :sweat_smile: .................ano na rozlučku.......kontrolná otázka zodpovedaná :grinning: :grinning: :grinning:
mnam ....to može byť fajné.....opíšem a musím kupiť rybu :wink:
13. jún 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nefajčím, jasné, že nieeeee...Uško ho bolí? Júúúj, nič moc :frowning2:.
@leninka v pondelok a včera mali ešte navarené od nedele. Na dnes som im zobrala obed včera u nás v jedálni a na zajtra im vezmem dnes. A na piatok neviem, či niečo uvarím ja, či svokra :wink:. Viki bude skoro celé prázdniny veru preč. Okrem 3 týždňov, čo máme my s mužom dovolenku...
13. jún 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dávam mu teplý obklad.....a bola som zakuriť nech je v teple............hádam ho to prejde.........

no vidíš ...tak raz začas si možeš dopriať pre seba niečo dobré....nie??? :dizzy_face: ..............kedy idete na D?
13. jún 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a nemáš dom Burrow kvapky? Tie sú dobré do uší... Na D ideme 26.7. :wink:. Jasné, že si môžem dopriať...občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie nemám........... :pensive: ..........hádam to prejde.....škoda že musím s ním ísť pre Maťka........nie je vonku ktovie ako

tebe je ako v práci?
13. jún 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme dať niečo do bruška.....a potom spinkať...... :slight_smile: .......................dnes ten den ide nejak pomaličky....veeeelmi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................aj to počasie je čudné...... :angry: .........
13. jún 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja v práci celkom dobre...také menšie konflikty...ale to je jedno. Mňa sa to netýka...
13. jún 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..ja len na skok.... :slight_smile:
@jacka pridávam Simonka do klubu nespavcov.....to akože mu tie polhodinky stačia???? :angry: :angry: :angry: :angry: ..niekto mi vymenil dieťa, odkedy mal 2 mesiace, nechce spať...ani v noci...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@jacka dneska je den "D"..debil...a poriadny...a to som si myslela, že najhorší bol včera..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem s vami do klubu, ulejem si z toho, čo nájdem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..pomooooc ešte len dve hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka..nezaspala si s Peťkom??? :pensive:........

@utka..dobre si to s jedlom vymyslela!! :wink:....asi berieš viac porcií :confused:......cez akú cestovku idete a na koľko??

@denisenko..Simko nespinká??? :frowning2:.....aká bola noc???......no ulej si, ja sa tiež pridám, nejako mi je stále zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:...buď je to počasím, alebo tým, že ma začala bolieť pravá mandľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...........vidím to na zakúrenie ....
13. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ide dnes tento den.....to slimák je rýchlejší................... :angry: :angry: :angry:

@denisenko .....toto držalo aj mojich....a asi ťa nepoteším ale dosť dlho ..pokial nezačal spať len jeden krát.......to od vtedy spáva hodku........

@leninka75 ja tiež kúrim.....prečo nie ked je možnosť............a asi aj na mna čosi lezie................okrem Peťka..............a s ním sa mi zle spí........pokial ja zaspím on vstáva :rolling_eyes: .....-..ideme sa poobliekať a šup preč............vy idete kedy preč?....a na ako dlho?...nezmestím sa niekam do vrecka?.. :sweat_smile:

dobrý vetrisku fúúka......Peťkovi to bude super na tie ušká :angry: :angry: ............som zvedavá kedy bude teplo.....normálne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie horúčosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja sa pridám do klubu nalievania ked prídem...........ak ma vezmete..prichýlite.... :slight_smile:
13. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka si ma potešila...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to si fakt idem niečo hrknúť, nech to prežijem..... :grinning:
13. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......mne sa stáva, že spím skôr ako deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........vieš, že by to bola super dovolenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......čo keby sme sa fakt niekedy dohodli??? :slight_smile: ..ideme 3.8- 10.8.........daj Peťkovi vatičku do uška.......teplo bude od piatku, teda horúco, ale nech aspoň sa vyhrejeme, toto ma už nebavííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....tak švihaj, ale opatrne a budeme nalievať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
už som túúúú..............dúfam že načas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok