• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
ja už som asi pripitá...začínam spomínať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko .................už sme tu všetky....? :wink:
13. jún 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej.....tak na tri????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to kto je tam ?:....
13. jún 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nazdravie :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: ........ty si čo dávaš?
13. jún 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka já...dnes všetko čo príde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pivko.... :wink: nealko.....može byť? :grinning:
13. jún 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tá najstaršia slečna je moja teta, tá blondýna je moja sestra a tá hlava ako koleno som ja..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jáááj, bežím....zlobríča ma vyhadzuje... :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.........babuľky mne to počasie nerobí dobre...upratala som špajzu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....

@jacka @denisenko.....tak teda "na zdratie"!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...vyzeráš, také spokojné bábo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........to si mala zopár nmesiacov..ešte si ani poriadne nesedela :slight_smile:
13. jún 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...čo tá valaška?.....opravená, odovzdaná?? :wink:
13. jún 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...keď som vo švungu, hádam ešte zmyjem podlahy a večer zumbáááááááá :grinning: :grinning: ...pa zajtra :slight_smile:
13. jún 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 valaška neopravená...nedrží........vraj má Maťko vystružlikať novú.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sa nezdáš.........ty normálne makáš :grinning: :grinning: :grinning: .............ja som ..teda deti....Maťko hlavne urobil cesto......ja som upiekla....Maťko umyl riad...Peťko zavadzal......roláda natratá...............lekvárom.......stočená...........som chcela plnku...ale za tu valašku dostnu len lekvár :grinning: :grinning: ..............ked budu chcieť nech si ju domyslia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................teraz robím jaterničku na večeru.........a títo dvaja tu trieskaju búchaju.....jáááááj :unamused: .............a pomaličky sa ku nám blíži večer :grinning: :grinning: :grinning: konečne :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko teraz neviem či sa na seba podobáte so Simonkom........mám nejaké obavy........alebo to bude v niečom inom? :wink:
13. jún 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vyšlo slniečko......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....... :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha............dalšia nová fotka........Simonko tam vyzerá celý ako ty....... :slight_smile: :dizzy_face: .............
13. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...podobá sa na mna, len pusu má po tatinkovi..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dneska prišiel konečne kolotoč..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ako mu je tam dobre........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................páči sa mu kolotoč?
13. jún 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 na zdratie, na zdratie..... :grinning: ja už som pod stolom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka....to vážne s tou valaškou?..nebudeš kupovať novú, že? :confused: ...mnáááám, slintám.....jaternička..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka páči, ale asi sa mu tá hudba moc nepozdáva..... :angry:
13. jún 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko plače pri nej...............?..............Maťko to nechcel........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej, ale to mohla byť len náhoda...má myšku čo hrá, macka čo hrá a pri tom spí.....a pri kolotoči plačkal.....ale rybičkám sa rehlil..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ani za svet nekupim novu.................ani čoby bolo......muž musí niečo vymyslieť........aasi bude do ráno on stružlikať........a može si učku zavolať na pomoc :grinning: :grinning: :grinning: ..........nechápem prečo mu to dala..... :angry:
13. jún 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka kde??? aká nová fotka???? :confused: :confused: :confused:
13. jún 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na také prípady mám doma lepidlo Herkules.... :wink:
13. jún 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hádam si zvykne............tú myšku tam nevidím.........a to čo je okolo.....ten hadík...ten nevydáva niečo?
13. jún 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aká fotka??,, :confused: :confused:
13. jún 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neviem čím to lepil prvý krát........držalo...pokial to nevzali do ruky...tak sa oddelilo od seba.....v robote vraj niečo maju tak to skusi tam...........a ked nie tak smola................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ešteže sa horšie nestalo....... :wink:
13. jún 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myška visí na autosedačke, a ten hadík...je žirafa..... :grinning: :grinning: :grinning: nevydáva nič, len sú tam zavesené také hrkajúca loptičkam koliesko a kvetinka so zrkadielkom..... :sweat_smile: ...ty si tam písala, že dalšia nová fotka, len neviem ktorá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ked nebudú mať valašku, aspon si neublížia....z čoho je?
13. jún 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha tak najvyšší čas prestať piť...že :grinning: :grinning: :grinning: ................myslela som tvoji profilovku :slight_smile: ....................... z dreva je.... :slight_smile: .............tak tak...neublížia.....ved to nie je hračka :wink:

hádam im idem dať najesť.... :slight_smile:
13. jún 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok