Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2012

ej ale ste sa tu pekne vychválili..... 🙂 🙂 😵 😵

@denisenko ved to muž nevybaví nič.......... 😝 aj moji budu mať den otcov......neviem či to muž bude stíhať...ale ja pojdem....ak zas nezlomí valašku 😀 😝 ...alebo niečo iné......Maťko mi v postielke vraví že sa už nevie dočakť kamošov v školke..... 😕 ......to čo bude hovorit po dvoch mesiacoch 😔
len pekne chod na den otcov...prečo by si nešla........aj tak to sú také čudné sviatky.....za našich mladých čias ....to veru nebolo..................ako k tomu príde dieťa kt.nemá otca......teda možno niekde má.....napr. Maťko má v školke spolužiačku.....čo je bez otca.......... 😕 ☹

inak..............som si všimla ...že len ja sa tu sťažujem............či na školku...či na strigu...či na počasie....ved sa aj vy pridajte.... 😀 😀

jacka
14. jún 2012

@letty86 bola som kúpať detičky....potom šupito do hajan........a teraz som tu...a tu nik..... 😉

jacka
14. jún 2012

dorbúúúú nocku 😵 😵

utka
14. jún 2012

@jacka ja sa tiež stále sťažujem....
Dobrú noc.

denisenko
15. jún 2012

dobré ránko... 🙂 dnes tu zrejme nebudem, tak vás aspon pozdravím.... 🙂
@jacka my sa tu sťažujeme všetky, všimla si si???? 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved nato sme tu, no nie???? 😅 ...keby sme mali ideálnych mužov, ideálne deti, ideálne svokry a ideálnu prácu, tak by sme tu ani "nepáchli"...nemali by sme potom o čom písať..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
15. jún 2012

ahojte...........

dakujem dakujem 😵 😵 😉 😉 ..........................

@denisenko a kde budeš moja.?????.... 😕 😕

@utka predbehnem ťa.....huráááááááá piatok 😉

máme po búrke...tak dúfam že dnes bude krajšie 😎 😎 ..............som kuk počasie tak na bud. týžden hlási 35st....čo im haraši?......to nechcem tolko 😝 😝

jacka
15. jún 2012

@denisenko už som si spomenula......takže nič.... 😉

obedík sa robí......hádam poslúchnem leninku......a pojdeme trošku von 😉 😎 😎

blíži sa víkend....tak tu bude smutno..... 😒 😉 😉

utka
15. jún 2012

Ahojte...
@denisenko ty nemôžeš spávať 😀
@jacka nevadí, že si ma predbehla...tak ešte raz...Piatooooook hurááááááááááááááááááá!!!

jacka
15. jún 2012

@utka kam idete cez víkend?...... 🙂

jacka
15. jún 2012

@leninka75 vidím ťa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
15. jún 2012

@jacka konečne po 8. týždňoch ideme k našim...Zajtra grilovačka a tak. Už sa teším.

leninka75
15. jún 2012

ahojte!!!....

@jacka..však nestíham....pečiem karfiolové placky, zberám veci po Lolke, čítam čo ste popísali, snažím s anezabudnúť a terza chcem písať 😝 😝 😝 ...a som na konci s dychom 😝 😝

leninka75
15. jún 2012

@denisenko ..deni ber to taks tým či pôjdete na deň otcov, že to bola otázka aby reč nestála 😉 😉 😉 .....tak vy si už idete užívať 😵 😵 .....inak ma pletie to Niskove červené tričko na fotke 😉 ...doteraz som tu ja mala červenú a teraz už aj vy..musím riadne kuknúť na foto komu patrí 😀 😀 😀

leninka75
15. jún 2012

@jacka ..čo dobré varíš?? 🙂 .....hádam tu až tak smutno nebude 😉 ..posnažím sa zajtra kuk.... 🙂 .......muž ide na nejaký guláš....chápeš, čakal, že čo mu na to poviem 😅 😅 ..aj tak bol už dávno rozhodnutý, len čakal požehanie 😝 ..som sa ho opýtala, že čo by robil keby poviem nie .....a stratil reč 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. jún 2012

@denisenko .. u nás asi máme moc prepišťané deti 😀 , ale sú 4 možnosti chodenia do družiny.
1. 5 dní v týždni od konca vyučovania do 16:00
2. menej ako 4 dni v týždni od konca vyučovania do 16.00
3. do odchodu autobusu od konca vyučovania do 13:00 (to je hlavne pre deti z okolitých dedín)
4. len na záujmové útvary od 13:30 do 16:00

..jasnačka Liluša chce to posledné 😀 😀

leninka75
15. jún 2012

..Lolka si strká za tričko pexesá, už tam má d kompletné a strká tretie 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
15. jún 2012

..to d malo byť dve 😉

...a na karnevale sa vyzberalo v tombole 90 eur a učky kúpili za 60 eur deťom trampolínu 1,40 m so sieťou a schodíkmi a za zvyšok dostanú deti na konci roka darčeky 🙂 🙂 🙂 🙂 ........

leninka75
15. jún 2012

..prečo si tu sama píšem, fňuk ☹ ☹ ☹ ☹

utka
15. jún 2012

@leninka75 si si pokecala?? 😀
To je super, že trampolína...a darčeky. No so zvedavá ako to bude u nás v škôlke. Nič sa nedeje...Či aspoň niečo dostanú???

jacka
15. jún 2012

@leninka75 ja si tu tiež zvyknem sama písať.....................to nič ...si zyvkneš 😉 ........................tak si dala mužovi požehnanie.....?...to ti nejako "skoro" povedal......to ide z práce?................................to by som ju chcela videiť ako vyzerá 😵

ja netuším čo sa dialo v školke........uvidíme na rok 😉
ideme sa napapkať.....a do postielky....kto sa pridá 😵 😵 😵

mali sme ísť teraz k striguni.......ale muž 😕 😕 😕 povedal že ked je Peťko chorý tak to odložíme 😕 😕 😕 ...nestíham z neho 😕 😕

jacka
15. jún 2012

ako rýchlo ubehli tieto tri roky.......zachvilu mi pojde do školky 😵 😵 ☹

denisenko
15. jún 2012

bambule, čavte.... 🙂 🙂 🙂 bola som na UPSVaR..už posledný krát...priznali peniažky, rodičovský, urobili poriadok s prídavkami na Deniska a v júli to všetko naraz dostanem vyplatené......tešííííím sa....aj na peniažky, ale hlavne na to, že už je to všetko na poriadku a viac tam nemusím...teda až ked bude tatinko vybavovať prídavky na Simonka v IT, tak nejaké tlačivo...ale to už je brnkačka..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a kúpila som si plavky... 😀 😀 😀 😀 😀 ešte že som sa skor nedostala do tesca, lebo som ich tam mala vyhliadnuté už dávno a teraz majú 30% zlavu...no, nekúp to...... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
15. jún 2012

@jacka ty čo plačeš, že pojde do školy.... 😠 😠 😠 😠 😠 ved máte ešte rok čas.... 😵 😵 😵

denisenko
15. jún 2012

@leninka75 jáj, Lolka chce mať asi väčší objem pod tričkom...no, musí dorásť.... 😀 😀 😀 😀 ....u nás sa bude zbierať dneska na timbole nejaké peniažky pre školku, ale ak aj za to niečo kúpia, naši sa už toho nedožijú...teda Simčo áno.... 😀
@jacka... aj si sa hnevala, že nejdete k svokre???, 😀 😀 😀 sa fakt nezdá ten tvoj muž...alebo sa bojí, žeby ochorela mamička??? 😕

denisenko
15. jún 2012

@leninka75 s tou družinou...to je nejako na mna moc... 😀 😀 😀 to vieš, laktačná demencia..... 😀 😀 😀 😀 ..prečo to tak komplikujú? mali dať, že ked treba tak ostane a basta..... 😀 😀 😀

denisenko
15. jún 2012

@leninka75 nahovoríme aj @jacka nech hodí foto v červenom....ešte len potom bude guláš...aj mne sa to pletie..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. jún 2012

@utka možem spávať, mooooožem....ale moje deti nemožu..... 😀 😀 😀 😀 pridám sa aj ja...hurááááá, piatok..... 😀 😀 😀 😀 😀 ide sa opekať.... 🙂

jacka
15. jún 2012

@denisenko dobrý monolog 😀 😀

jacka
15. jún 2012

@denisenko som revala že nemožem k striguni.....na kolenách som prosila.......a nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................veru náhodou by ochorela.....a potom čo...tá by si aj rúško dala 😀 😀 ...........ale čo ved nabuduci víkend ma to čaká......sa možem začať tešiť 😝 😝
som písala školku .....že Peťko tam pojde........to vieš ťažká chvílka 😉 ...........................tak dobre poopekjte...aj seba.....aj špeky......... 😵 😵 tešíme sa na foto 🙂

jacka
15. jún 2012

@denisenko veru...červenú tu treba.....a už nebudem vedieť kto je kto 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre