• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
ej ale ste sa tu pekne vychválili..... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ved to muž nevybaví nič.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj moji budu mať den otcov......neviem či to muž bude stíhať...ale ja pojdem....ak zas nezlomí valašku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...alebo niečo iné......Maťko mi v postielke vraví že sa už nevie dočakť kamošov v školke..... :confused: ......to čo bude hovorit po dvoch mesiacoch :pensive:
len pekne chod na den otcov...prečo by si nešla........aj tak to sú také čudné sviatky.....za našich mladých čias ....to veru nebolo..................ako k tomu príde dieťa kt.nemá otca......teda možno niekde má.....napr. Maťko má v školke spolužiačku.....čo je bez otca.......... :confused: :frowning2:

inak..............som si všimla ...že len ja sa tu sťažujem............či na školku...či na strigu...či na počasie....ved sa aj vy pridajte.... :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 bola som kúpať detičky....potom šupito do hajan........a teraz som tu...a tu nik..... :wink:
14. jún 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dorbúúúú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja sa tiež stále sťažujem....
Dobrú noc.
14. jún 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :slight_smile: dnes tu zrejme nebudem, tak vás aspon pozdravím.... :slight_smile:
@jacka my sa tu sťažujeme všetky, všimla si si???? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ved nato sme tu, no nie???? :sweat_smile: ...keby sme mali ideálnych mužov, ideálne deti, ideálne svokry a ideálnu prácu, tak by sme tu ani "nepáchli"...nemali by sme potom o čom písať..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. jún 2012 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........

dakujem dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: ..........................

@denisenko a kde budeš moja.?????.... :confused: :confused:

@utka predbehnem ťa.....huráááááááá piatok :wink:

máme po búrke...tak dúfam že dnes bude krajšie :sunglasses: :sunglasses: ..............som kuk počasie tak na bud. týžden hlási 35st....čo im haraši?......to nechcem tolko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už som si spomenula......takže nič.... :wink:

obedík sa robí......hádam poslúchnem leninku......a pojdeme trošku von :wink: :sunglasses: :sunglasses:

blíži sa víkend....tak tu bude smutno..... :unamused: :wink: :wink:
15. jún 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@denisenko ty nemôžeš spávať :grinning:
@jacka nevadí, že si ma predbehla...tak ešte raz...Piatooooook hurááááááááááááááááááá!!!
15. jún 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka kam idete cez víkend?...... :slight_smile:
15. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka konečne po 8. týždňoch ideme k našim...Zajtra grilovačka a tak. Už sa teším.
15. jún 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!....

@jacka..však nestíham....pečiem karfiolové placky, zberám veci po Lolke, čítam čo ste popísali, snažím s anezabudnúť a terza chcem písať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a som na konci s dychom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..deni ber to taks tým či pôjdete na deň otcov, že to bola otázka aby reč nestála :wink: :wink: :wink: .....tak vy si už idete užívať :dizzy_face: :dizzy_face: .....inak ma pletie to Niskove červené tričko na fotke :wink: ...doteraz som tu ja mala červenú a teraz už aj vy..musím riadne kuknúť na foto komu patrí :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..čo dobré varíš?? :slight_smile: .....hádam tu až tak smutno nebude :wink: ..posnažím sa zajtra kuk.... :slight_smile: .......muž ide na nejaký guláš....chápeš, čakal, že čo mu na to poviem :sweat_smile: :sweat_smile: ..aj tak bol už dávno rozhodnutý, len čakal požehanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som sa ho opýtala, že čo by robil keby poviem nie .....a stratil reč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko .. u nás asi máme moc prepišťané deti :grinning: , ale sú 4 možnosti chodenia do družiny.
1. 5 dní v týždni od konca vyučovania do 16:00
2. menej ako 4 dni v týždni od konca vyučovania do 16.00
3. do odchodu autobusu od konca vyučovania do 13:00 (to je hlavne pre deti z okolitých dedín)
4. len na záujmové útvary od 13:30 do 16:00

..jasnačka Liluša chce to posledné :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..Lolka si strká za tričko pexesá, už tam má d kompletné a strká tretie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jún 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..to d malo byť dve :wink:

...a na karnevale sa vyzberalo v tombole 90 eur a učky kúpili za 60 eur deťom trampolínu 1,40 m so sieťou a schodíkmi a za zvyšok dostanú deti na konci roka darčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
15. jún 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..prečo si tu sama píšem, fňuk :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. jún 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 si si pokecala?? :grinning:
To je super, že trampolína...a darčeky. No so zvedavá ako to bude u nás v škôlke. Nič sa nedeje...Či aspoň niečo dostanú???
15. jún 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja si tu tiež zvyknem sama písať.....................to nič ...si zyvkneš :wink: ........................tak si dala mužovi požehnanie.....?...to ti nejako "skoro" povedal......to ide z práce?................................to by som ju chcela videiť ako vyzerá :dizzy_face:

ja netuším čo sa dialo v školke........uvidíme na rok :wink:
ideme sa napapkať.....a do postielky....kto sa pridá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mali sme ísť teraz k striguni.......ale muž :confused: :confused: :confused: povedal že ked je Peťko chorý tak to odložíme :confused: :confused: :confused: ...nestíham z neho :confused: :confused:
15. jún 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ako rýchlo ubehli tieto tri roky.......zachvilu mi pojde do školky :dizzy_face: :dizzy_face: :frowning2:
15. jún 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
bambule, čavte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bola som na UPSVaR..už posledný krát...priznali peniažky, rodičovský, urobili poriadok s prídavkami na Deniska a v júli to všetko naraz dostanem vyplatené......tešííííím sa....aj na peniažky, ale hlavne na to, že už je to všetko na poriadku a viac tam nemusím...teda až ked bude tatinko vybavovať prídavky na Simonka v IT, tak nejaké tlačivo...ale to už je brnkačka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a kúpila som si plavky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte že som sa skor nedostala do tesca, lebo som ich tam mala vyhliadnuté už dávno a teraz majú 30% zlavu...no, nekúp to...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ty čo plačeš, že pojde do školy.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ved máte ešte rok čas.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. jún 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jáj, Lolka chce mať asi väčší objem pod tričkom...no, musí dorásť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....u nás sa bude zbierať dneska na timbole nejaké peniažky pre školku, ale ak aj za to niečo kúpia, naši sa už toho nedožijú...teda Simčo áno.... :grinning:
@jacka... aj si sa hnevala, že nejdete k svokre???, :grinning: :grinning: :grinning: sa fakt nezdá ten tvoj muž...alebo sa bojí, žeby ochorela mamička??? :confused:
15. jún 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 s tou družinou...to je nejako na mna moc... :grinning: :grinning: :grinning: to vieš, laktačná demencia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..prečo to tak komplikujú? mali dať, že ked treba tak ostane a basta..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nahovoríme aj @jacka nech hodí foto v červenom....ešte len potom bude guláš...aj mne sa to pletie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka možem spávať, mooooožem....ale moje deti nemožu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pridám sa aj ja...hurááááá, piatok..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ide sa opekať.... :slight_smile:
15. jún 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrý monolog :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko som revala že nemožem k striguni.....na kolenách som prosila.......a nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................................veru náhodou by ochorela.....a potom čo...tá by si aj rúško dala :grinning: :grinning: ...........ale čo ved nabuduci víkend ma to čaká......sa možem začať tešiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som písala školku .....že Peťko tam pojde........to vieš ťažká chvílka :wink: ...........................tak dobre poopekjte...aj seba.....aj špeky......... :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa na foto :slight_smile:
15. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko veru...červenú tu treba.....a už nebudem vedieť kto je kto :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok