• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ty už máš aj papier?..fiha...tebe sa to riadne kráti :dizzy_face:

ja ešte neviem ako vyplnim prázdne tri týždne... dufam že ma dr. vypíše na PN..inak som v keli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vlastne by ešte mohla obvodná...len tie blbe kontroly.......sa s tadeto ani nehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
21. jún 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu mu musim povedat že PN potrebujem od 3.7...tak som zvedavá :confused: :sweat_smile:
21. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám ešte papier.....zajtra zavolám doktorke, že sa zastavím pre neho,lebo už toho 28 nastupujem na MD,tak chcem ten papier odniesť tento týždeň na socialku.
v stredu máš poradňu? :slight_smile:
jacka nevieš aké odbery sa robia v 34tt?
21. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 34tt sa robi pri rizikových ktore maju rh neg....a v 36 tt sono či je všetko o.k

mám poradnu...sa teším ...zas mi bude robit výtery ..tak sa neviem dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ešte idem k zubárovi tak som zvedavá ako to postíham :angry:
21. jún 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aké výtery?.............ja mám poradňu prvého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem niečo schrumnúť :slight_smile: prišiel na mňa velký hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sem už po...muž zas kupil salámu ktoru kupuje dva mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už ju nemožem ai vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru chut :slight_smile:
21. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kultiváciu na kvsinky...sa im u mna toto teho páči..svine jedny :angry:
21. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si teraz merala moj "útly pás" a je tam rovná 100večka :wink:
21. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala polievku :slight_smile: .....a teraz zase koláčik :wink: už prasknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem posťahovať nejaké fotečky do pc :wink:
21. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som ta dobehla..aj ja mám stovečku :grinning: :grinning: ...ja pokial porodím tak budem viac široká ako dlhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len postahuj a šup sem s nimi... :slight_smile:
21. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo som dala :slight_smile: ....nedarí sa mi zmenšiť fotky a samozrejme tie peknučké sú obrovské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem šupnúť Simi do vane :wink:
21. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne..tá s tým bruškom vo vode nemá chybu...a tá posledná..vyzeraju ako pohádaný :dizzy_face:
21. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka neviem či náhodou neboli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj už si si aj foto zmenila :wink:

však aj tak vyzeraju..zlatý su :wink: :grinning:
21. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha dalšie foto :wink: ...sa nebála skákat??? :wink:
21. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes tu mala utka dva príspevky...maca jeden...a kde je ostatok :angry:
21. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj siwi tu chodí čoraz menej :frowning2: si si všimla jacka?...........najprv bubba,potom mirrinka,teraz siwi :frowning2: .....ktorá bude ďalšia?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simka sa nebála,ale chcela skákať len tak pomaličky :wink: do výšky nie :wink:
21. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimla..kašlu na nás.....ja som ani nevedela že bubba šla na dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a mirrinka je viac na Fb...a sa mi zda že aj siwi aj utka tam píšu...a my sme také opustene julovky :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ešte aj ty o mesiac porodíš tak to tu možu zamknut :frowning2:
21. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nevedela o bubbe..........ja na fb nechodím,sa mi to tam nepáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........mne sa páči tu :wink: ...........neboj jacka,ja si stále nájdem trochu času ,aby som kukla :slight_smile: nenechám ťa v štichu :dizzy_face:
21. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka už leháruje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja kukám slnko seno :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím končiť lebo manža už hučí nech mu dám laptop :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú nocku :dizzy_face: ........zajtra som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru aninka.... :wink:
musim žezlo odovzdat aj ja..inak ma hodí levom :grinning: :grinning:

zajra pridem tiež..pa :wink:

dobru noc.... :pensive:
21. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte julovky :sweat_smile: :sweat_smile:
ja som uz tak znechutena,ze sa mi tiez nechce pisat..dlho mi trva kym odtialto vykopem manzela..
vcera sa mi zdalo ze uz uz idem do porodky,myslim ze zo mna vyletel v sprche kus plodovej vody,ale potom uz vobec nic,sucho---dokonca sa mi aj ulavilo a zaspala som a spala az do 9.30rano
zajtra idem na kontrolu,tak som zvedava :unamused: :wink: :slight_smile:
uz chcem rodit :fearful: :fearful: :fearful:
jéééééééééj aninka ake krasne foto ma....no hadajte ze ci vas idem citat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa zivi a zdravi vratili z chorvatska,mame vsetky koncatiny a vydovoenkovani na 20 rokov :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivela aspon nemas take teplo ake bolo pred tromi rokmi v juli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
aninka a jacka, dobrú nôcku ;-ň
ivella, tak ešte stále nič? Tak držím prsty, nech to zajtra dobre dopadne.
bubba, vitaj.Ako bolo?Aké ste mali počasie?
21. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to horko bolo o hubu,sak som nechala v porodnici na koseli 10kil potu :fearful: :fearful: :grinning:
21. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ležala pred pôrodom týždeň v nemocnici a bolo to hrozné...v tom teple...
Ale po pôrode som už mala nadštandardnú izbu a mali sme tam klímu, tak už bolo super!!!
21. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok