Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. jún 2012

pekný víkendík 😎 😎 😎

denisenko
15. jún 2012

@jacka ..a čo len vy si možete písať monology a ja som hádam od macochy???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...akože ...bola som pre Niska....prezlečené mal tepláky, tie z rána totálne mokré...vraj ho niekto oblial mliekom...a tie druhé.....oblečené úplne naopak a také špinavé..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...nechcete niekto jedno prasiatko navyše???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...jasné, opečiem...keby sa dali aj tie moje trochu ztopiť..... 😠 😠 😠 😠 ale zas som prišla na to, že pár kíl navyše má svoje výhody.....môžem si kúpiť normálnu konfekčnú velkosť....a ísť darovať krv.....to bol vždy moj sen...ale na to treba mať 50 a viac....tak už mooooožem...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
15. jún 2012

@jacka ty už víkenduješ???? 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
15. jún 2012

@jacka ...nejaký ich kolega odchádza a lúči sa gulášom 😀 ....požehnanie som dala a navrch ešte Lilku, či chce či nie musí zobrať zo sebou 😀 😀 ..aspoň mám istotu, že sa dlho nezdrží 😀 😀 😀 😀 ......

@jacka..plačem s tebou, že máš taký dobabraný víkend 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀.......bez návšetvy obľúbenej svokričky 😝 😝 😝 😝......

@jacka ..chvíľku to bude pre teba čudné, že budeš sama v chalupe, ale zvykneš si 😉

leninka75
15. jún 2012

@denisenko ..na všetko čo som čítala od teba som sa taaaakto 😀 😀 😀 a hádam ešte aj viac cerila 😀 😀 😀 ......tak nech vám chutia špekane 😵 😵 😵 😵

leninka75
15. jún 2012

@denisenko .a kam plánuješ nové plavky?? 😵 😵 😵

leninka75
15. jún 2012

..pekný víkend prajem, slnečný a teplučký!! 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂

leninka75
15. jún 2012

a predsa len... 😔

@denisenko ..neverím!!!..fakt už na úrade nič od teba nechcú????? 😕 😕 ....žeby tam tetušky mali dobrý deň a rozhodli sa nekomlipovať ti už život??? 😵 😵 ...riadne si uži tie peniažky 🙂 🙂 🙂

..už idem paaaaaaaaaaa 🙂

jacka
15. jún 2012

@denisenko nie čosi si.....ja víkendujem celý týžden 😀 😀 😀 .....ako bolo na špekách?...............som zvedavá

@leninka75 neplač za mojou strigunou.......... 😀 😀 😀 😀 ......už by sme tam mohli prestať chodiť....navždy 😝 ...brrr................ináč som to celkom nepochopila s tou chalupou...že sama......ja viem celkom mi to nepáli 😀 😀 😀 ...to vieš šok že nejdem cez víkend nikam 😀 😀 😀

denisenko
15. jún 2012

@leninka75 ....aj ja sa možem???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...veru teta už nechce nič...ale ukázala mi moj spis......je hrubý asi 10 cm....parááááda.... 😠 😠 😠 😠 trošku z dnešného poobedia.....

denisenko
15. jún 2012

@jacka a neskúšala si podať inzerát...darujem svokru? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .............ved by mi ju vrátili...aj keby bola zadara 😀 😀 😀 ....tak akurát do afriky..medzi kanibalov 😀 😀 😀

krásne foto.....muselo byť dobre.... 😵 😵 😵 .......som sa nalakala čo mal ten chlapec v puse 😕 😀

jacka
15. jún 2012

dobrú nocku.... 😵

utka
15. jún 2012

Dobrúúúúúúúúúú

jacka
16. jún 2012

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
16. jún 2012

ahojte 😎 😎 😎

denisenko
16. jún 2012

ahojte.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jún 2012

@jacka super nápad s tou afrikou....síce by ťa to draho vyšlo....ale zas... 😀 😀 😀 😀 len sa bojím, že by aj tým kanibalom otrávila život......to vieš, ani my nejeme všetko..... 😀 😀 😀 😀 ....v puse bolo lízatko...a trčala z neho palička..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jún 2012

no, navarené, upratané, opraté....bola som aj tatinkovi v oprave pre bicykel, píli mi uši, že už je hotový.... 😝 😝 😝 😝 akože asi mu nedochádza že mám len dve ruky, dve deti a jeden kočík..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 tak Denisko tlačil kočík a ja bike.... 😠 😠 😠 😠 😠 a zachvílu pojdeme do žiliny, v OC Mirage je výstava vláčikov, modelov, takže už viem kde stvrdneme celé popoludnie.. 😠 😠 a to sme ešte namalovali nejaké tričká, Denisko sa činil, kým Simonko spal... 😀 😀 😀 😀 😀 ...čo človek pre nich neurobí....len škoda, že sa nedá naklonovať...niekedy by bodlo 😖 😖 😖 😖

letty86
16. jún 2012

@denisenko ty si sikovná žienka 😉 no más toho dost 😔
ja čakám kým sa matko zobudí a ideme k mamke, vikinka je tam od včera a tato pracuje

denisenko
16. jún 2012

@letty86 šikovná...ani moc nie....ja len skoro vstávam, tak preto tolko stíham..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀...aj tento moj drobizg by mal spať, ale....nejako štrajkujú......obaja...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
16. jún 2012

@denisenko jaaaj, to preto nestíham 😀 😀 😀 😀 ja si veru do tej 7mej poležím a keby mozem aj dlhšie 😔 ale kto by nie, že 😅 😉
šikovná si 😵 o tom niet pochýb....ja som už taak zvyknutá, že mi manža pomáha, že sa až niekedy zlostí, čo všetko musí on vybavovat 😅 😝

letty86
16. jún 2012

matolko je hore...padáme...krásny dník 😎 😵

leninka75
16. jún 2012

ahojte!!...... 😎 😎 ..hurá ticho a kľud 😵 ..tatino s Lilušou išli na dobrotu a Lolka chrumká v postielke 😵 😵 ..a mňa čaká kamoš mop 😝 😝

@denisenko..to čo, že si maľovala tričká?? 😕..ako?, čo?, prečo?.. však daj viac 😉 😉 😉

@jacka..no s tou prázdnou chalupou ..to patrilo k tomu, že v septembri pôjdu detičky do škôlky, muž do práce a jediný chlap, ktorý ti zostane doma bude havino 😉..takže budeš sama, ale zvykneš si 😉 .......

leninka75
16. jún 2012

@jacka ..a mám ťa!! 🙂 😉

jacka
16. jún 2012

@leninka75 ...............na aku dobrotu?........ved vidíš mne to musiíš polopasticky vysvetliť 😀 😀 ....ved neviem či mi ho ešte schvália...............to vieš úúúrady 😝

@letty86 aj vám krásny dníček..užite si 😵 😵

@denisenko ved aspon vám rýchlejšie ubehne.........a Denisko bude celý nadšený....už vidím tých mojich akoby im svietili očká

ja neviem čo ideme robiť.....Maťko chce ísť na pustý hrad.........ale Peťulo stále drhne...tak neviem....

krásne je vonku............takto by mi to stačilo 😎 😎 😎 .....dobre že dnu zas kosa.....vonku horúco......možem si tipnuž kt. bude zas chorí 😝 😝

jacka
16. jún 2012

@leninka75 no moje nervy.......... 😀 😀 😀 😀čo tu ešte robíš.....ja som myslele že som tu sama..inkognito😀

leninka75
16. jún 2012

@jacka ..však som ti včera sľúbila, že ťa tu nenechám samučkú 🙂 🙂 🙂 ........na dobrotu išli, na gulášik 😵 ..veru by som si taký dobrý aj ja dala..uvarím si?? 😀 😀 😀 ......však máš vážny dôvod na predĺženú MD, to je aspoň môj názor 😉 ..je fakt, že úrady zvyčajne veci vidia inak 😝 😝 😝 ........máte zateplený dom?......my tu v podkroví dnes ešte celkom dobre, ale tak pozajtra tu bude na nevydržanie 😝 😝 .......no neviem ten Pustý hrad s Peťkom?.....do mňa vždy hučia, že keď sú ATB veľmi by sa po slnku nemalo 😕 ..tak ti neviem.........Peťkovi sa nelepší?? ☹

leninka75
16. jún 2012

@jacka ...kam si ušla?? 😕

leninka75
16. jún 2012

..Lolka je hore 🙂 ...pekne víkendujte dievčence!!! 😎 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre