• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahoj deni :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
16. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kdeže si???? :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
16. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .......na dobrotu.....už chápem.....už vidím ako by moj muž vzal na takúto akciu Maťka :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: ................kdeže zateplený.........hrubé steny.......skala.........takže zima stále..............ale ked sa vyhreje .....tak držíííí......až privelmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................ja atb a slnko neriešim.......nikdy som to nerobila...........nepoviem keby aml teplotu........a ten kašle....stále ho drží.....ale zas nemožem aby po týždni prešiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

detúrence spinuškaju....zajtra ideme grilovať.....kurátko :dizzy_face: :dizzy_face: ....už to má zrátané načisto :grinning: :grinning:
16. jún 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
deni zdrhla......zdrhnem aj ja.....

dobrú nocku :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. jún 2012 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoooooj!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka ..ako kuriatko??....už chytá farbu?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...máme podobné, grilujem stehná :grinning:
17. jún 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...tak až taká dobrota ten guláš ževraj nebol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....... pochopíš to moje skoro 6-ročné dieťa??....Lilka sa tam rozrevala hneď z príchodu, že ona chce mamúúúúúúúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......tuším sa vo vývoji posúva dozadu a nie dopredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..dnes sa už vracajú svokrovci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. jún 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tááák a stehienka vystriedal v rúre koláčik :slight_smile: ....ešte toto a na dnes mám "fraj" :dizzy_face: :dizzy_face:..môžem ísť strčiť nožky do bazéna :sunglasses: :sunglasses:
17. jún 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aký pečieš koláčik?................sa máš ....nožky v bazéne....možeme prísť :slight_smile: ............................ako to ubehlo že už idú domov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............................Lilka nemá chybu....ako to vyriešil otecko :slight_smile: ...............nebol dobrý guláš???? :confused: :confused: .........asi málo pil..nie :grinning: :wink: ............kuriatko už je hotové.......už len schovať do bruška..... :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk......... :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
17. jún 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: včera bol náročný den, tak som len kukuk jedným okom a išla som spinkať... :sunglasses: dnes tiež od rána neviem kde mám hlavu...Denisko už odcestoval...nakoniec sa rozhodol že pojde.. :slight_smile: Simonko spinká, toto teplo mu dáva zabrať....a ja hádam pojdem pomaly aj robiť niečo, na čo nemám čas inokedy.... :slight_smile:
17. jún 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ešte niečo zo včera...
17. jún 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dobrú noc..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko predsa šiel?.....už nepojde do školky?.....na ako dlho tam bude?..........aspon si trošku oddýchneš....zaslužiš si..... :dizzy_face: ......................Denisko musel mať poriadny zážitok.... :slight_smile: :slight_smile:
dobru..... :dizzy_face:

idem aj ja........toto teplo je až privelké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku
17. jún 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
A sme doma. Bolo super, teplučko. Len neviem, či Vikiho včera neofúklo, lebo bol spotený a šli na aute na vinicu a mal hlavu von oknom. Ja som tam nebola a tatina nejako nechcel poslúchnuť. Ráno mal trošku spuchnuté oči, a dosť kýchal :frowning2:. Ja som sa trochen pripiekla na slniečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Zajtra ide do škôlky, tak som zvedavá, čo a ako bude...
Tak dobrú noc.
17. jún 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne ránko... :wink:
18. jún 2012 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...teplo, teplo, teplúúúúúúčko....ale tiež by mohlo byť s mierou, že???...Denisko príde asi v sobotu večer, najneskor v nedelu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....do školky potom ešte na jeden týžden,ale ved uvidíme..... :slight_smile: potom by už mal prísť tatinko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....zážitok to veru bol...pre neho aj stý krát to isté je zážitok...v žiline je ten krúžok, tak ak ho to bude držať stále, ked bude starší asi ho prihlásim..... :dizzy_face: vy ako? ste sa boli včera aj kúpať niekde??
@utka ked tí drobci si nedajú povedať.... :angry: :angry: :angry: ale neviem, čo včera bolo, aj ja mám dnes ráno jedno oko opuchnuté a bolí ma a Simonko tiež, zatečené..... :confused: :confused: :confused: ..akú si mala noc, ked si sa spálila??? :confused:
18. jún 2012 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@jacka..že vraj guláš moc zriedili a tým pádom zostal nedochutený :unamused:..... koláčik so mobila marhuľový s orechovou polevou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......len prídite bazény čakajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........boli ste včera nakoniec niekde?.....aký úspech malo kuriatko ? :wink:

@denisenko ...ja somto zle pochopila, som myslela, že k vašim idete všetci traja :pensive: ......pre Niska niekto prišiel?.......vidno, že tie vlaky úplne hltal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2012 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...........
@leninka75 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. jún 2012 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj ty? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
18. jún 2012 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: čo: aj ty? :confused: :confused: :confused: :confused: už som si kávu vypila, ale stále takto zrána nechápem.... :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 povodne mal ísť len Denisko, potom že teda pojdeme všetci a nakoniec šiel len on.... :slight_smile: prišla pre neho mamina :slight_smile: ...v septembri ide do školy a on sa bojí ostať sám aj v druhom regáli v obchode... :angry: :angry: sme boli na tej výstavičke vlakov, kukal na to ako puk...strašne ho to baví, a hovorím, idem si sadnúť len tuto na lavičku, nakrmim malého a ty sa pozerkaj...no určite...mamííííí, ja idem s tebou....... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: len preto, že lavička bola za stlpikom...5 metrov od váčikov, ale nevidel by na mna....tak mám "mamine cicíky" doma dva..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak preto ho mamina zobrala samého........ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. jún 2012 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ozaj......kto mi poradí, kam ísť s detičkami na Slovensku na krátku dovolenku??? :confused:
18. jún 2012 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a ty som myslela že si ma predbehla....a ja som skončila tretia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....kávičku ešte treba zaliať......a dnes sa mi nejako nič nechce.....kde pojde do školy?........a preč pojdete s tatinkom?..............to aj ja poznám....mamíííí.......kde si......takže prícucky mám aj ja.....dvojmo...... :grinning: :grinning: ......ten by bezomna nešiel tak ako tvoj..........sa vobec divím že spal v školke bez mamy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko na ako dlho chcete ísť?.....
18. jún 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 včera sme šli k sestre..............muž umiera....bolia ho kríže tak chcel pichnuť injekciu.........aj mu ju pichla........zjedol ešte dve tbl............sa divím že sa ráno zobudil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....chudák ten tvoj muž..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akú injekciu?. :grinning: sestra je sestra???? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no, chápeš, že?-..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...chceli by sme tak asi na týžden, alebo minimálne 4-5 dní..... :slight_smile: ...do školy...jáj, hlava ma z toho bolí, asi na Sk, ale nie je to stále na 100% :confounded: :confounded:
18. jún 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
@denisenko spala som dobre aj napriek opáleniu. Skús popozerať nejaké dovolenky na zľave dňa alebo na iných zľavových portáloch. My ideme cez zľavu na 3 dni do Oščadnice.
Ach jááááj :frowning2:. Vikimu sa nechcelo ísť do škôlky. Už večer bol z toho smutný. Ani zaspať nevedel :frowning2:...
18. jún 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak sa ťa už nejdem pýtať na školu....... :wink: ...ved do septembra daleko :slight_smile: :sunglasses: ....................ideme si užiť horúčavy........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobre že min. týžden sme kurili :angry: .....................................to chcete aj s tatinkom?.............................sestra je sestra... :grinning: :grinning: :grinning: robí na are.......dúfam že moje deti nebudu umierať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: chápeš.... :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ahoj.....a ako sa mu šlo ráno?......chudatko... :frowning2: :frowning2: .......si ho mala nechať už doma.......alebo pri rodičoch
18. jún 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok