• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka a s kým by som ho nechala doma? :unamused:
Však uvidíme, čo povie, keď príde domov zo škôlky. To ráno je blbé, ale potom je to už OK. Vo štvrtok majú rozlúčku, tak som chcela, aby tam bol. A ešte uvidíme, či ho dám aj budúci týždeň do škôlky, alebo ho už zavezieme k našim.
18. jún 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ..díky, skúsim pozrieť, len ešte presne neviem na aký termín, len rozmýšlam, že kam, aby si to aj Denisko užil :slight_smile: ...no povedz, čo majú proti tej školke? v septembri budú frflať, že musia do školy....a potom zistia, ako bolo v školke super...... :confounded:
@jacka ...no ARO radšej zdaleka obísť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..veru, aj s tatinkom, všetci štyria niekam na pár dní vypadnúť, kde sa o nás postarajú....preto zhánam niečo, aj so stravou, aby som si aj ja oddýchla a nemusela variť a umývať riad... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len dúfam, že výjde počasie..... :sweat_smile: ..vy ste minulý týžden kúrili??? ja už som odstavila radiátory úplne... :wink: Maťko už šiel do školky? karanténa skončila???, ozaj, ako to dopadlo, hlavičky čisté???? :confused:
18. jún 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Teraz mi volal manžel, tak Vikimu bolo smutno, ale neplakal. A vraj sa rozlúčka prekladá na 26.6., tak ho budem musieť prehovoriť, aby šiel do škôlky ešte aj budúci týždeň.
18. jún 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka mala si ho už nechať pri vašich.........ale to je už na vás........ :wink: ....statočný je :slight_smile:

@denisenko kurila som.....teda len som prekurila.....zima tu bola......aj Peťko chorý.......................veru vyhnuť sa aru z oblukom.....tá ma tiež hned zruší...ked sa posťažujem o valaške...alebo o všičkách....povie mi čo sa dialo v práci.......tak toto sú len maličkosti.....asi má pravdu.......má trošku iný pohlad na život.............raz mi povedala že padlo dieťa z tej zemeguli........preliezky.....hádam viete z akej...........a nechcite vedieť čo sa s ním stalo.....odvtedy tam moje deti ani nepáchnu ani dotknuť sa jej............................................a všičky......už som nenašla hnidy nikomu.......ale pre istotu ešte dostal muž zábal.......a deťom kuk každý den........aj tak maju kratučké vlásky..... :slight_smile: .............dúfam že sú načistu fuč..... :angry:

ideme na bicykel pokial nei je horučosť :angry: :angry: :angry: :angry:
18. jún 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...uf, radšej ani nehovor, čo sa stalo.....aj ked...ja som strašne zvedavá....ale potom by som aasi v klude už nikdy nespala, že?...tu už je horúčava....bicykel...uf,uf,uf...už teraz sa potím..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a Peťko je už v poriadku?...jáj, tolko vecí som si naplánovala,že urobím....a zas nič.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....teplooooooo
18. jún 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja viem, že u našich by bol spokojnejší, ale keď ja chcem, aby bol doma s nami čo najdlhšie. Vieš ako mi bude chýbať. Teraz sme boli 6 týždňov stále spolu a zrazu tu nebude :cry: ...
Aj ja som zvedavá, čo sa stalo na tej "zemeguli".
Ja keď vidím Vikiho, kde lozí a skáče, tak mi je zle...
18. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pomooooooc..tam je vyše 30...a ja sa chystám so Simčom k mudrej...sakra, kto to vymyslel ordinačné hodiny od pol dvanástej do tretej???????......uvarííííííííme sa...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak držím päste...nahoď plavky a choď :wink:...
18. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. jún 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuj, hic...idem spojazdniť ventilátor.....kutil mama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko my máme v kancli klímu, ale bohužiaľ už nesedím sama a moja kolegynka na všetko frfle :frowning2: :angry:
18. jún 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon mna tá zemegula odstrašila .....................chlapec...asi taký starý ako náš......vtedy....tak nešťastne spadol..že .....mu opuchol mozog.......a už sa neprebral........

@utka kašli na kolegynu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
@denisenko ...držím palce aby ste sa neuvarili............daj vedieť čo ste vybavili :dizzy_face: :dizzy_face: kolko váži.....meria...a tak :dizzy_face: :dizzy_face: ...................................mna výpek čaká zachvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked pojdeme pre MAťula
18. jún 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak si uži Vikiho..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......
18. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
leni....ty si sa nám kde stratila????
18. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha ju...spomen čerta :grinning: :grinning: :wink:
18. jún 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..to akoby si písala o mojej Lilke!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:....teda to Nisko bez teba ani krok.....toľko som sa ju už naposiela na dvor, že veď je všetko zamknuté, je tam babka, dedko..ale nie slečinka bude dupkať a nervačiť, kým všetko nepochystám a ideme všetky tri naraz :angry: :angry: :angry: :angry:.........ten krúžok si myslela nejaký modelársky???.......my sme boli na dovolenke v Bešeňovej keď mala Lilka rok a sestra si chválila hotel Hutník v Tatrách.........riadny hic máme v tých našich podkroviach :dizzy_face:..Lolka zaspala len v body :slight_smile:

@jacka..také smutné veci z ARA radšej ani nevedieť :frowning2: .....ten tvoj muž :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..dúfam, že si ho poriadne poľutovala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......teším sa , že zvieratká už sú fuč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........Peťko ešte stále drhne?....

@utka...Viki už to nejako zvládne, už sú to len 2 týždne :frowning2: :slight_smile:....ani neviem či sa tešiť či čo :confused:.....to je radosť ufrfľaná kolegyňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........
18. jún 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ..prašule spomínaj moja nie mňa!! :grinning: :grinning: :grinning: ..mňa sa nedá tak ľahko zbaviť :grinning: :grinning: :grinning: ..iba že by som sa ofučla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......bola som u kaderníčky, tak som za peknú :grinning: :grinning: ..asi to mám fakt dobré lebo suseda ma nespoznala, až keď som sa na ňu zazubila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. jún 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 vidím že ty zbožnuješ hic....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ........ja mám rada teplo ale toto je privela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................veru radšej nevedieť......ale ako odstrašujúci príklad........teda mne stačilo....................
:grinning: :grinning: :grinning: to vieš že som ho polutovala.....ešte som ho sfúkla prečo sa tolko dopuje ked mu skoro nič nie je........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......vieš ono mu fakt nič nebolo.....normálne chodil...hýbal sa........nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ........................................dúfam že sú načisto fuč.......a už si ku nám nenájdu cestu.........nikdy............a od teraz kuk vlasy každú nedelu.....povinne :angry: ....................Peťka už tak nedrhne.......aj ked kašle tak rýchlo neprejde........
18. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 myslíš že to bude tým prečo ťa nespoznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. jún 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale nie mojka......aby si sa neurazila.....hod foto nech si ťa aj my vyobzeráme....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pochválime :dizzy_face: :dizzy_face: ......................veru prašule tie by sa zišli ako sol :wink:.................a neofuč sa.......lebo sa to tu rozmonoží.....:grinning:
18. jún 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ....veru mám rada teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....dobre si toho svojho maróda sfúkla :slight_smile: ..si mu pokazila radosť :grinning: :grinning: ..daj chlapcom urobiť melír ako bezpečnostné opatrenie proti zvieratkám :wink: .......vidíš, ešte je tu druhá možnosť prečo ma nespoznala, mám od včera opuchnuté ľavé líce, takže tvár totálne deformovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......a tým to bude!! :grinning: :grinning:......a ja hlupaňa som myslela, že aká kočka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.......myslíš, že by som sa za to urazila :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:...........ja srandu rada tak ako hic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........pamätáš si také dávnejšie foto kde som s rovnými vlasmi??......tak stále mi to tak kadernička urobí, od nej je to pekné ja si to už potom tak neviem :frowning2: ......
18. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 kdeže si moja......hádam si sa neofučala? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to si možeš podať zo sestrou ruky.......tá zbožnuje teplo............ja tak priemer.......25 a dosť.... :slight_smile: ................to vieš kaderníčka to vie urobiť perfektne..........ona to robí každý den.......mala si si od nej pýtať triky :slight_smile: :wink: ..........................................to bude tým učesom ver mi...... :dizzy_face: :dizzy_face: že ťa nespoznala.............................veru muž nevedel čo mi má na to povedať......... :grinning: :grinning: :grinning: ............ved ale zas odtial potial.....ne.... :angry: :grinning:
18. jún 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 melír :grinning: :grinning: :grinning: do hola :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale si mu dala /mužovi/ :grinning:
@leninka takže za peknú si...hmmm...daj foto.
No kolegyňa nie je zlá, len má divnú povahu. Čo už? Ako mi bolo dobre, keď som si tu bačovala rok sama :wink:.
18. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som v sobotu vykosila Vikiho. Tak sa stále potí. Bude mať aspoň pokoj. Potom volal so švagrinou a povedal, jej, že "Mamina ma ostrihala. Taký som zlatý." Narcis malý :grinning:
18. jún 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
myslíte že som mužovi ublížila :confused: .................. :grinning: :grinning: :wink: .............................tak nabuduce budem milšia :grinning: :grinning:

@utka daj aj ty foto......nemá chybu......že zlatý..že sa aj pochváli :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ,........................ako často ho "kosíš"?
18. jún 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ..ach tie perly našich detí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....

@jacka.to akože zasa pozor s tou milotou...to zasa netreba preháňať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......
18. jún 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
..ozaj som dnes v jednom papierníctve videla školskú tašku čo chce Lilka zlacnenú o 10 eur.......neviem či ju mám kúpiť, alebo ešte čakať :fearful: :fearful: :fearful:
18. jún 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme doma....aj športku som bola podať, kedže mi Simčo dneska rovno do ruky nakakal... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ved sa nerob...dáááj foto... :wink: školské tašky....no, obávam sa že lacnejšie už boli v zime...ale aj tak sa pohybovali okolo 45E.... :angry:
@jacka neboli sme v poradni...Simonkovi opuchlo ráno očko a tečie mu-......tak sme vyfasovali pamycon a framykoin.....blééééééééééééééé......a to som sa zaprisahala, že tak skoro ATB neuvidí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ak nepomože, tak na očné, že to budú upchaté kanáliky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka...to aj ja musím vždy vychváliť Deniska ako dobre vyzerá, lebo inak by to bral tragicky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..neboj, nie sú narcisti....budú len zdravo sebavedomý....ja sa snažím, hlavne preto že deti vedia byť kruté k ryšavým vlasom...a pehám..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. jún 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok