Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
20. jún 2012
nejako sa mi spať nechce...tak som zas túúúúúúúúúúúúúúú......... 😃 😃 😃 😃
@jacka nevidela, nevidela....škooooda....to vieš, svokra mi zaclánala vo výhlade...... 😃 😃 😃 😃
jacka
20. jún 2012
teraz ťa vidím....deni 🙂 🙂 🙂
jacka
20. jún 2012
@denisenko tak vitáááááááj 😃 😃 😃 ...ani mne sa nedalo...................zato Peťkovi sa dá x-) x-) x-)
jacka
20. jún 2012
@denisenko ved vravím...svokra 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. jún 2012
@jacka ..Peťko spinká???? už dlho??? =-)
jacka
20. jún 2012
@denisenko už dve hodky =-) =-) x-) x-) x-) ...................a vy spinkáte?
denisenko
20. jún 2012
@jacka ....mala by schudnúť....potom cez nu na Teba nevidím...... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. jún 2012
@jacka ...no, niekto sa aspon robí že spí...si tam polhodinu čosi frflal do kolotoča...potom prečural plienku, pocuckal a zalomil..... 😉 😉 😉
denisenko
20. jún 2012
@leninka75 čo dobrého ste varili? mne s atak nechce v tomto teple stáť pri sporáku... :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
20. jún 2012
@denisenko keby ťa tak počula 😃 😃 😃 😃 .......................................už je vyspinkaný..... a mrchavý :-p .................

varíte tu všetky...a nepoviete čo.........ale leninka robila hranolky.......ktovie čo k nim..................a teraz nemá čas... 😃 😃
jacka
20. jún 2012
musím ísť..........vyžaduje si moju pozornosť 😉 ]-(
denisenko
20. jún 2012
@jacka ...ale ved to tvrdí ona...horšie je, že má pravdu.... 😃 ...tak sa mu povenuj, aj ja sa určite zachvílu pojdem, ako ho poznám.... x-) x-) x-) x-)
utka
20. jún 2012
@leninka75 najlepšie u našich...Keď zhasnú pouličné lampy...parádička!
@jacka nejako neskoro spí...a potom sa čuduješ, že večer nechce zaspať 😃
leninka75
20. jún 2012
@jacka ..veľa premýšľaš a potom ťa bolí hlava 😉 .......Peťko hnevá??...žeby ešte z tej choroby? 😕

@denisenko @jacka..robila som zeleninovú polievku a hranolky s kuracím mäskom..Alžbetka je bezlepkáčka, v škôlke neobeduje, tak aby sa najedla.....a myslíte, že jedli opice??!! ]-( ]-( ]-(......takú dobrotu nechceli a teraz sa napchávajú bezlepkáčskymi cestovinami :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-(
denisenko
20. jún 2012
moja premiera s farbami..... x-) x-) x-) x-) x-)
denisenko
20. jún 2012
a ešte...letná sezona zahájená.....
utka
20. jún 2012
@denisenko šikulka si...pekné tričko. A Simonko aký vegeťák-zlatý je!
denisenko
20. jún 2012
dobrú nocku...už vidím aj dvojmo, tak radšej šup do postele..... 😉
jacka
20. jún 2012
@denisenko ....ježinku......ten je ale podarený x-) x-) x-) pokladík maličký x-) x-) x-) ..........tričko nemá chybu...nechceš aj pre mna také vyrobiť 😉

ja už aj trojmo.............asi mi hlavu roztrhne.....ani tbl.nepomáhaju :-p
jacka
20. jún 2012
@leninka75 chutili cestoviny?...a z čím ich jedli?..........takže tvoj obedík dostal košom........no ja by som veru nemenila x-) x-)
normálne ti závidím že ti tieto horúčosti nevadia.....ako to robíš?.....daj tip x-) x-)
jacka
20. jún 2012
dobrú nocku........... x-) x-)
utka
20. jún 2012
Dobrúúúúú....
jacka
21. jún 2012
ahojte..........

hrmíííí 😎 😎 😎 ....všade tma......žeby predsa? 🙂 🙂
jacka
21. jún 2012
a zase pražííííííí :-p :-p .........ale aspon že sa koláčik už pečie......a zajtra urobím pre deti živánsku.......mnam....... 🙂 🙂
jacka
21. jún 2012
dnes maju v školke program ku dnu otcov..........som zvedavá ako sa tam budeme piecť.....ale budu tam koníky trampolíne.......možu si opekať....a tak........... 🙂 🙂 ...... x-)
denisenko
21. jún 2012
dobré ránko.... 🙂 u nás bola nad ránom búrka, ale aby bol lepší vzduch...to nie....dusno jak v pekle..... :-p :-p :-p a teraz zas praží..... x-)
@jacka pekný program máte...prečo sa mne zdá, že program v školkách na den otcov je lepší ako na den matiek????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) ....zajtra idem k vám na obed.....teda ak bude tá živánska..... 😃 😃 😃 😃 😃

dnes už asi neprídem.....musím už konečne aj niečo robiť.... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
21. jún 2012
@denisenko ale moja ..len prídi....nie je piatok 🙂 .........prídi príd na obed.......ale nie tak ako ja včera k leninke 😉 ..................aj ja mám taký pocit.......pre matky mali program v triede......a toto sa mi zdá ovela lepšie
jacka
21. jún 2012
@denisenko ...a Denisko sa má ako.....spomenie si ešte na teba 😃 😃 😉 .....Simonkove očká už lepšie?....pomáhaju atb?

veru aj tu je dusno :-p :-p :-p
jacka
21. jún 2012
@leninka75 .....to ste boli u krčnej na výter?.......aj si potrebovala papier od obvodnej?..........sa teším že nemusíte vyberať mandle x-) x-) .......................a kdeže si......my sme dnes skoro vstávali tak mám pocit že tento den ide pomaličky .....pomaly..... ]-( ]-(
denisenko
21. jún 2012
@jacka ..Denisko sa má super...hovorím s ním každý den cez skype... 😉 som včera skoro odpadla, ked mi rozprával, ako bol sám v obchode a dokonca si aj vypýtaj od tety predavačky, čo mu babka kázala kúpiť..... :-N :-N :-N :-N :-N on, čo sa hanbí spýtať aj na to, čo by strašne chcel.... 😃 takže...nakúpil, povysával babke celý dom, pomohol spraviť smotanovú tortu a dokonca cez obed sa aj vyspal a poobede sa boli kúpať...len v bazéne, ale aj tak bol spokojný.....šikovníček moj.... x-) x-) x-) x-) x-) ..Simonkove očká....no, netetču, len sú také trošku začervenané, aspon mne sa zdá......dám mu ich zajtra pre istotu pozrieť, či netreba v pondelok k tej očnej..... :-S

ozaj, si dala detiskám bazén na dvor? či Peťkovi radšej ešte nie?....