• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
nejako sa mi spať nechce...tak som zas túúúúúúúúúúúúúúú......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka nevidela, nevidela....škooooda....to vieš, svokra mi zaclánala vo výhlade...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz ťa vidím....deni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak vitáááááááj :grinning: :grinning: :grinning: ...ani mne sa nedalo...................zato Peťkovi sa dá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved vravím...svokra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Peťko spinká???? už dlho??? :confused:
20. jún 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už dve hodky :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................a vy spinkáte?
20. jún 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....mala by schudnúť....potom cez nu na Teba nevidím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no, niekto sa aspon robí že spí...si tam polhodinu čosi frflal do kolotoča...potom prečural plienku, pocuckal a zalomil..... :wink: :wink: :wink:
20. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 čo dobrého ste varili? mne s atak nechce v tomto teple stáť pri sporáku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko keby ťa tak počula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................................už je vyspinkaný..... a mrchavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................

varíte tu všetky...a nepoviete čo.........ale leninka robila hranolky.......ktovie čo k nim..................a teraz nemá čas... :grinning: :grinning:
20. jún 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
musím ísť..........vyžaduje si moju pozornosť :wink: :angry:
20. jún 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ale ved to tvrdí ona...horšie je, že má pravdu.... :grinning: ...tak sa mu povenuj, aj ja sa určite zachvílu pojdem, ako ho poznám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 najlepšie u našich...Keď zhasnú pouličné lampy...parádička!
@jacka nejako neskoro spí...a potom sa čuduješ, že večer nechce zaspať :grinning:
20. jún 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..veľa premýšľaš a potom ťa bolí hlava :wink: .......Peťko hnevá??...žeby ešte z tej choroby? :fearful:

@denisenko @jacka..robila som zeleninovú polievku a hranolky s kuracím mäskom..Alžbetka je bezlepkáčka, v škôlke neobeduje, tak aby sa najedla.....a myslíte, že jedli opice??!! :angry: :angry: :angry:......takú dobrotu nechceli a teraz sa napchávajú bezlepkáčskymi cestovinami :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:
20. jún 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja premiera s farbami..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a ešte...letná sezona zahájená.....
20. jún 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko šikulka si...pekné tričko. A Simonko aký vegeťák-zlatý je!
20. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobrú nocku...už vidím aj dvojmo, tak radšej šup do postele..... :wink:
20. jún 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....ježinku......ten je ale podarený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pokladík maličký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........tričko nemá chybu...nechceš aj pre mna také vyrobiť :wink:

ja už aj trojmo.............asi mi hlavu roztrhne.....ani tbl.nepomáhaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 chutili cestoviny?...a z čím ich jedli?..........takže tvoj obedík dostal košom........no ja by som veru nemenila :dizzy_face: :dizzy_face:
normálne ti závidím že ti tieto horúčosti nevadia.....ako to robíš?.....daj tip :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku........... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrúúúúú....
20. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

hrmíííí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....všade tma......žeby predsa? :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a zase pražííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale aspon že sa koláčik už pečie......a zajtra urobím pre deti živánsku.......mnam....... :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes maju v školke program ku dnu otcov..........som zvedavá ako sa tam budeme piecť.....ale budu tam koníky trampolíne.......možu si opekať....a tak........... :slight_smile: :slight_smile: ...... :dizzy_face:
21. jún 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :slight_smile: u nás bola nad ránom búrka, ale aby bol lepší vzduch...to nie....dusno jak v pekle..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz zas praží..... :dizzy_face:
@jacka pekný program máte...prečo sa mne zdá, že program v školkách na den otcov je lepší ako na den matiek????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ....zajtra idem k vám na obed.....teda ak bude tá živánska..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes už asi neprídem.....musím už konečne aj niečo robiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ale moja ..len prídi....nie je piatok :slight_smile: .........prídi príd na obed.......ale nie tak ako ja včera k leninke :wink: ..................aj ja mám taký pocit.......pre matky mali program v triede......a toto sa mi zdá ovela lepšie
21. jún 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...a Denisko sa má ako.....spomenie si ešte na teba :grinning: :grinning: :wink: .....Simonkove očká už lepšie?....pomáhaju atb?

veru aj tu je dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .....to ste boli u krčnej na výter?.......aj si potrebovala papier od obvodnej?..........sa teším že nemusíte vyberať mandle :dizzy_face: :dizzy_face: .......................a kdeže si......my sme dnes skoro vstávali tak mám pocit že tento den ide pomaličky .....pomaly..... :angry: :angry:
21. jún 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Denisko sa má super...hovorím s ním každý den cez skype... :wink: som včera skoro odpadla, ked mi rozprával, ako bol sám v obchode a dokonca si aj vypýtaj od tety predavačky, čo mu babka kázala kúpiť..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on, čo sa hanbí spýtať aj na to, čo by strašne chcel.... :grinning: takže...nakúpil, povysával babke celý dom, pomohol spraviť smotanovú tortu a dokonca cez obed sa aj vyspal a poobede sa boli kúpať...len v bazéne, ale aj tak bol spokojný.....šikovníček moj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..Simonkove očká....no, netetču, len sú také trošku začervenané, aspon mne sa zdá......dám mu ich zajtra pre istotu pozrieť, či netreba v pondelok k tej očnej..... :confounded:

ozaj, si dala detiskám bazén na dvor? či Peťkovi radšej ešte nie?....
21. jún 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok