Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2012

@jacka daj mu hryzkať jablko....alebo tvrdý chlebík.... 🙂 ...mamina robieva len čistý čerešnový..... 😎 ale aj s višnami može byť super, aj sestra to tuším s niečim miešala, len teraz si nespomeniem...... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
22. jún 2012

@denisenko aj by som mu dala.....ale je....ako im on hovorí......"stolicami" 😀 😀

to neva.....mne s višnami nejak neberie...to asi preto že ho jem odmala

denisenko
22. jún 2012

@jacka ...vidíš ho, beťár.... 😅 😅 no, už nám konečne neprší.....ale teda zlievak poriadny..... 🤐 keby bol Denisko doma, zas by mi plakal, že bude potopa..... 😀 😀 😀 😀 ...dneska sa mi podaril zázrak.....dostala som do Simča cumel...síce len na ukludnenie, a musím mu ho držať, ale to dudluje o dušu....tak hádam to už pomaly pojde.... 🙂

denisenko
22. jún 2012

@jacka neviem či nedávala jahody s čerešnami..... 😕 😕 😕 😕

denisenko
22. jún 2012

dobrú nocku, idem ja.... 🙂
takže: @jacka...preži víkend u strigune bez ujmy na zdraví...aj deti.... 🙂
@leninka75...pekný víkend 🙂
@letty aj tebe...pekný víkend 🙂
@utka prídeš??? ak nie, tak si to tiež uži...ja si tu kludne budem zajtra monologovať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2012

@denisenko dakujem.....iné mi neostáva.........ved máme dve uši... 😀 😀 😀

no neviem či Maťko nebude zas chorý.......soplíky má,.kýcha a je mu zima...... ☹ .....dúfam že to neznamená nič 😔 .....................zub je von.....ale keby si to videla......ležal na zemi....ja som na nom.....ruky som držala.....čakali sme pokial otvorí pusu....a potom to šlo............taký cirkus okolo toho.... 😝 .................a teraz si ho dal po vankúš že mu povedali o zúbkovej víle......bude ráno sklamaný..... ☹

vela si nepíš aby som nemusla vela čítať?....................a ozaj ako Denisko?....ostáva?.....

jacka
22. jún 2012

dobrú nocku.... 😵

leninka75
23. jún 2012

ránečko!! 🙂 ..ale máme vonku sviežo 😉 ......

@jacka..však ja som doletela len všetko zamknuté, nikde nikoho, tak ohniváčiara späť 😀 😀 😀 😀.......super, že sa džemík podaril 😵 😵...juj som sa nasmiala ako si ťahala zub 😀 😀 😀....a to išiel prvý?.......už bolo chorôb dosť, hádam to má z tepla, zo slniečka....... držkaj sa!!! 🙂

@denisenko .. u vás potopa?.....u nás spadli asi dve kvapky, raz zahrmelo a hotovo 🙂 ........som zvedavá ako budete pokračovať s cumlíkom.........ale keď ho nechcel, možno si mu ho nemusela dávať aspoň by si potom nemusela zasa odvykať 😉

jacka
23. jún 2012

ahojte......

@leninka75 hádam len zo zubu...... 😔 ---dúfam.......to je už tretí.......a štvrtý je tiež na odstrel.....ale ten inokedy..... 😉 .............dakujem.....

krásny víkedník 😵 😎

denisenko
23. jún 2012

ahojte.... 🙂 ...idem len kuknúť...dnes som akčná..... 😀 😀 😀 😀 😀 robím poriadky v Deniskovej izbe..... 😠 😠 😠 😠

@leninka75 vás ten zlievak minul??? budte radi....tolko vody..... 😠
@jacka Denisko príde asi zajtra...neostáva...mamina má nejaké vybavovačky po doktoroch, tak ak by ju náhodou zas nechali v nemocke, nemal by s kým ostať..... 😖 ..ale som rada...už mi chýba...... 😵 😵 😵 😵 😵 ...gratulujem k úspešnému vytiahnutiu zúbku....prečo sklamaný zo zubkovej víly???, mala si mu tam dať aspon cukrík..... 🙂

utka
23. jún 2012

Ahojte...
Tak včerajšia akcia bola super. Sme sa zabavili...Spievala Tina a večer o desiatej bol ohňostroj. Takí sme prišli domov unavaní, že až...Ale stálo to za to. Dám potom aj fotky.

denisenko
23. jún 2012

huráááá......dieťa prišlo z prázdnin.... 🙂

utka
23. jún 2012

@denisenko sa tešíš, čo? Ach jáááj, ja mám už teraz mindráky z toho, že Viki nebude doma...

utka
23. jún 2012

Pár fotiek z akcie...viac je na FB...

denisenko
24. jún 2012

pekný den.... 😉
@utka ale vám bolo super.... 😉

utka
24. jún 2012

@denisenko veru bolo...a aj dnes. Boli sme sa kúpať v Rakúsku...Viki sa konečne odvážil čvachtať bez rukávnikov a aj sa potápal...

jacka
25. jún 2012

@denisenko ------sklamaný z víly.......lebo ku nám nechodí........... 😒 .........................si rada že ho máš doma.... 😵 😵 😵 ...takže pojde do školky?....

@utka bude ti Viki chýbať ☹ ☹ .........ved mu bude dobre 😉 ..................čo je na tej foto taký naštvaný?...................dokedy ste boli v piatok?............tak ste mali super výlet.....

moji sú prechladnutý.,.....Peťko vnoci nespal.......len plakal a plakal.......som bola na nom nalepená.........tak som sním chodila po obyvke..........Maťko zas reval že už nikdy nechce do školky.........jááááj.........a ešte k tomu aj prší 😝

denisenko
25. jún 2012

dobré ránko... 😉
@jacka ...Denisko je už v školke.... 🙂 dohodli sme sa, že týžden vydrží...ale som sa zas podozvedala, vraj sa mu deti posmievajú.....kedže stále pchá prsty do pusy tak mal dosť dlho na brade pupáky...a o líčkach ani nehovorím...tak ho vraj volajú....bradavica..... 😔 😔 😔 😔 😔 ..no chápeš????? taká som bola naštvaná..... 😠 😠 😠 😠 ale teraz má tváričku čistú...zrejme mu pobyt u babky prospel.... 😅 😅 😅 😅 tak som mu povedala, že nech nie je nešťastný, ked mu tak niekto povie,ale rovno ho pošle k očnej doktorke,ked dobre nevidia..... 😀 😀 😀 😀 😀
...som ja ale mama, čo? ale nikomu nedovolím, aby sa posmieval mojim deťom...... 😠 😠 😠 😠 😠

a Peťkovi sa čo stalo, že plačkal? lieky nepomohli čo ste mali minulý týžden???...jáíj, tie choroby...fuj, fuj, fuj 🤐
a u strigune ako?prežili ste bez ujmy na zdraví????...či ideš pre istotu dezinfikovať..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@denisenko to sú strašné tie deti...............dobre si povedala.......každá si bránime svoje..... 😉 😵 😵 .........to riadny stres tam prežíva...chudatko........aj sa mu chcelo?.......ved sa odnaučí pchať pršteky.....nie? 🙂
ja som už zúfala s tých chorob........neviem čo na to povedať...................................to by som tu musela hodiny sedieť pokial by som popísala......ale ......čerešnička musí byť........kedže bolo horuco som musela do sprchy 😝 .........a ....svokro mi tam vletel 😀 😀 😀 😠 ..........asi chcel vidieť mladé mäsko 😀 ..... 😀 ........................dezinfikovaný sme už...aj prádlo je popraté 😉

jacka
25. jún 2012

idem si aspon zemiačky uvariť na obed........zabalila nám nové.....polievku som si nechala od piatka................ááááááá táááááák sa mi nechce nič robiť 😔

denisenko
25. jún 2012

@jacka 😀 😀 ..nemajú klúč?? 😕 ...si ty šikulka, ste sa včera skoro vrátili, či si robila poriadky do polnoci???....bacily...ja už ani nehovorím...Denisko soplí stále..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. jún 2012

@jacka ani mne sa nič nechce...ale musííííím..obed mám od včera, ešte mi aj svokra doniesla, robila také špeci kuracie mäsko s lečom, či čo.....tak tu mám pekne naaranžované na tanieri.....ešteže som piekla celé kura a kým ho takmer sama zjem...no, budem variť až cez víkend..... 😀 😀 😀 😀 😀 a chcela by som aj do žiliny, potrebujem kúpiť Niskovi bazén, ja s ním na kupko chodiť nebudem....drahé ako šlak, voda ľadová a to ja tam budem len sedieť v tieni s kočíkom.....radšej kúpim bazén a sadnem doma pod strom..... 🙂

jacka
25. jún 2012

@denisenko 😀 😀 nie....raz asi pred 9 rokmi sa tam niekto zamkol a už sa neodomkol...odvtedy to nik neopravil........tak je tam celudula na dverách .....volno....obsadené 😀 😀 😝 .........ale niekomu to asi nevadí 😀 😀 😀 😀 .........veru makala som celú noc..... 😝 teším sa že si zalahnem s Peťkom 😉
čo mu dávaš na soplíky......Peťko ich má nejakej divnej farby....asi vincentka nepomože ☹ .....................................veru dobre ti bude doma.......pohodička 😉 😎 .......aký velký.....aby si sa aj ty tam zmestila? 😀 😀 😀 ..................tu vo ZV tento rok kupko končí......to sa može stať len tu........hlavne že máme OC 😀 😀 😀 ........

jacka
25. jún 2012

idem si urobiť kávičku.........nech sa pohnem odtialto 😀 😀 😀 😝

utka
25. jún 2012

Ahojte...
Tak zase chorôbky ☹???
@jacka nie je nahnevaný, len vyškerený 😀 . Počula som, že končí kupko. AJ Neresnica, aj Kováčová. Ale na priehrade má známy kupko. Už tam má tuším 3 bezény. Ten bude teda ryžovať 😕 .
@denisenko je hrozné, aké dokážu byť deti zlé a zákerné. Vikimu sa tiež kamošky posmievali na ihrisku, že nevie hádzať tú Pelonzu, či čo to je. Tak som zaúradovala a dala som im to do ruky, že nech mu to ukážu...a nevedeli to ani ony. Takže som Vikimu povedala, že keď bude niečo také, tak niech si len pomyslí, že múdrejší ustúpi...

jacka
25. jún 2012

@utka to som nevedela....myslíš na Moťovej?......to kde tam?.......najskor budeme chodiť na Sliač.......aj ked je to tam malinké..... 🙂 ............................Pelonzu...to čo je?......to čo sú tie deti také hnusné.............múdrejší ustúpi......ale netreba sa nechať......... 😉

jacka
25. jún 2012

deni....vidím ťa.... 😀 😀

jacka
25. jún 2012

@utka Kováčku vraj rekonštruujú............mala by byť na bud. rok otvorená...neviem či je to pravda.....

denisenko
25. jún 2012

@utka veru, sú zákerné.... 😠 😠 😠 😠 ani ja neviem, čo je to pelonza..... 😕 😕 😕 😕
@jacka na soplíky....nedávam nič, len tú morskú vodu zatial...ale asi zas budeme musieť niečo dať....teraz som mu dala dithiaden, lebo je vyhádzaný po celom tele....z biodermy.....už ju fakt vyhodím..... 😠 😠 😠 😠 tak hádam zaberie aj na ten soplík.....uvidííííím..... 😒

jacka
25. jún 2012

@denisenko budem musieť aj tak skočiť za dr........kázala prísť na preventívku pre oboch.......len neviem kedy....---dithiaden....?....ja som myslela že to je aby sa lepšie spalo..ked to káždu dávať večer 😕 😕 😕 ............................vy máte riadne starosti s pokožkou? ☹ ☹ to kde sa ja hrabem 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre