• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
@jacka ..vraj sa teší :wink: ...len koľko ju to bude držať? :fearful: :grinning: :grinning: .....ozaj a zajtra majú nejaké dievadielko v škôlke, tak som zvedavá.....vo štvrtok je škôlkarsko - školská akadémia a v piatok rozlúčka.....a hurá prázdniny :slight_smile:
26. jún 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..pôjdem pomaly schystať veci, potom pre Lilku, uložiť Lolku a čakať deduša......pa :slight_smile:
26. jún 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki sa tiež teší. V sobotu povedal, že by chcel už v pondelok ísť do školy.
Len som zúfalá z toho "R"...stále nič :frowning2:. Aj včera sme boli na logo. S paličkou v puse sa mu podarí ale iba "TR" a "DR". Ostatné bez šance. A tým, že nebude teraz doma, tak neviem ako to poriešime :frowning2:.
26. jún 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O chvíľu zdrhám...o 15:30 máme v škôlke rozlúčku. Asi budem plakať... :cry:
26. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čítam len tak jedným okom....na kútiky len Riboflavín....ale treba vybrať celé balenie...to je tuším na mesiac.... :wink:
@jacka...veverička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..som sa nasmiala. :grinning: .....

som bola Deniskovi vybaviť novú europsku zdravotnú kartičku....a chcela som kúpiť aj ten bazén, ale nemali ani v hyper ani normálnom tescu...... a Simonko spal v kočíku od 9-tej do pol druhej.......no nemože tak spať v noci?????? :angry:
26. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...neplááááč..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky...otázka...Treba dať niečo Deniskovi pre učky na posledný den v roku, či ako sa to robí?????,
26. jún 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som kúpila takých dvoch malých anjelikov pre učky...
Besiadka bola pekná. Ale dosť to bolo slabé. Učiteľky si nedali bohvie koľko námahy :frowning2:.
Viki mi cestou domov povedal, že ho bolí hlava. Nem dobré znamenie. Prišli sme domov, zmerala som teplotu a bum...38,4. Takže reakcia na očkovanie presne po 24. hodinách. Dúfam, že to rýchlo prejde, aby mohol ísť zajtra do škôlky....Jááááááj... :frowning2:
26. jún 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka hlava???..ach jáj...kedy to už skončí..... :pensive: ja ani neviem, koho sa mám v školke spýtať, či nejaké kvety alebo...čo..... :unamused:
26. jún 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....ja idem kupiť kvietok.......dostali ho aj vlani.......nič tým nepokazím....len sa potešia.....mne to učka povedala.....že to je pochvala za celý rok

@utka no pekne :frowning2: :frowning2: ...aj mu niečo dávaš?
26. jún 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dala som mu Ibalgin 200-ku. teraz zaspal...
26. jún 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........len nech si oddýchne :frowning2:
26. jún 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nespal dlho...aspoň pôjde večer normálne spinkať. Už mu klesá,ale pomaly. Maťko nemal teplotu?
26. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie nemal......ale bol trošku mimo.......ale v rámci normy...... :wink: .....kedy chodí spávať?..........to by ste ani vy neboli keby ste nemali reakciu :frowning2: :pensive:
26. jún 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak.....Maťkovi v školke posmievali že nemá zuby.....a zle rozpráva.....to je úúúplne choré........dúfam že si s toho nič nerobil :angry:
Maťkovej učke zomrela mama....tak vraj plakala pred nimi :frowning2:
26. jún 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....tak to je smutné..... :pensive: :pensive: :pensive:
26. jún 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však to, my musíme mať všetko...Bože, to je hrozné tie detiská :angry:
26. jún 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan.....bolí ma zas hlava........toto počasie je na nervy.....

@utka ako sa má Viki?.......že hnusoby.....vysmeju sa zo všetkého..kde na to chodia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku....pekné sničky.......dobre sa vyspinkajte :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte nespí :frowning2:. Teplotu nemá, ale bolí ho hlávka.Má studený obklad aj na čele, aj na rúčke. Má tam na ramene peknú hrču. Dúfam, že to bude do zajtra lepšie...
Dobrú noc.
26. jún 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............

@utka ako je Vikimu?
@denisenko a vy ste ako spinkali?......
27. jún 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...

@jacka Vikimu teplota klesla a už nevystúpila...klop-klop. Dúfam, že ani cez deň už mať nebude. Išiel do škôlky...
27. jún 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......hádam je už z najhoršieho von :wink:
27. jún 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dúfam, že áno...len tá hrča na ruke, ale to sa spraví :wink:...
27. jún 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka už poooď!!!
27. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
veru....aj ja ju už vidím :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka neviem prečo ho pichali do ručičky?...... :confused: :confused: .....som myslela že to každého rovnako :confused: :confused:
27. jún 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!...tak včera na krčnom OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...žiadna zväčšená mandľa, hnis z dutín je preč, doberieme ATB a jupíííí!!! :slight_smile: :slight_smile: ...zlatá pani doktorka, som rozhodnutá keby čosi s babami, tak len ku nej :wink: ....potom sme sa túlali po meste, Liluša ma obrala o pár eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....padlo jej do oka modré tričko a legíny v kiku....opica má dobrý vkus, tak jej to pasuje, potvore :slight_smile: :slight_smile: ......

@jacka..rozprávala si sa s Maťkom o tom posmievaní?....ako to zobral?...a tej učke sa nedivím, že plakala pred deťmi :frowning2: :frowning2:.....dnes hlavička poslúcha? :slight_smile:

@utka .......ráno už ani rúčka nebolela? :slight_smile:

@denisenko ...a to čo žilina a okolie vykúpili bazény??? :sweat_smile: :sweat_smile: ..simko si pekne potiahol spinkanie :dizzy_face: .....hej včera som kúpila ten riboflavín, uvidíme a ešte mi v lekárni povedali, že mastiť imazolom......a nepýtala si sa iných rodičov v škôlke, či niečo dávajú deťom?.....súhlasím s jackou kvietkom nič nepokazíš :slight_smile: ...my sme sa poskladali po 4 eurá na kvety pre učky, pre triednu väčšiu kytku, kuchárkam vínečko a detičkám na rozlúčku kúpime zmrzku, tyčinky a chipsy.........
27. jún 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka @jacka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..heeej vy dve šmíralky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ale prosím ťa, že každého rovnako pichajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....však poznáš doktorov, každý ti povie a urobí inak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som sa o tom presvedčila u tých krčiarok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok