• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
..máme tu detičky, ktoré aj cez prázdniny pôjdu do škôlky?.... :confused: ..my určite nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..iba ak by som to dala Lilke ako trest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
....strašnú chuť som dostala takto na začiatku leta na vianočnú kapustničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a už sa mi varííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
27. jún 2012 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 dobrá kúpa :slight_smile: :slight_smile: ....vravím že sa pomamila :dizzy_face: :dizzy_face: ..................rozprávala jasné......aj som mu povedala že aj im vypadnu...... :rolling_eyes: ............................škoda že taká dr nie je tu bližšie :frowning2: ................musí to byť hrozné pre učitelku..........brrr ani nemyslieť :frowning2:
27. jún 2012 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 možem sa pozvať na obed?.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...mnam.................moj nejde.....nech mi pila nervy dvaja :grinning: :grinning: po jednom je to o ničom :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ....daj si na mňa za jeden :grinning: :grinning: :grinning: .....keď prídem, prinesiem :wink: ..veru takých dr. je málo :frowning2: ......škoda, že väčšina dr. svoju prácu berie skôr ako možnosť si dobre zarobiť a nie ako pomoc ľuďom :frowning2: :frowning2: :frowning2:........inak nemajú to v prísahe?? :angry: :angry: :angry:.........ty čo dnes varíš??
27. jún 2012 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja viem a predsa je to povinné očkovanie.......a inde sa picha..............

http://www.topky.sk/cl/10/1315152/Hrozba-z-vychodu--Smerom-k-Slovensku-sa-siri-osypkova-epidemia-
aha čo som našla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. jún 2012 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ešte nevarím nič........chápeš to?....doteraz som riadila........a idem niečo neviem čo.....asi syrovu om......alebo ešte niečo porad :wink:
27. jún 2012 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ani Viki nejde do škôlky cez prázdniny...rúčka už v podstate nebiolela ani včera, len to mal napuchnuté a rozpálené. Super, že máte mandľu OK. A Lilka má teda vkus :wink:.
@jacka aspoň sa chlapci spolu zahrajú, keď budú obaja doma.
27. jún 2012 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka fúúú...takže osýpky :frowning2:
27. jún 2012 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tiež koza......nasypala som cestoviny do studenej vody.......čo mi je?? :confused: :angry: :angry:

zahraju....aj pobiju......aj zle porodia..... :grinning: :grinning: ...teším sa :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@utka pekne že?....brrr......len dúfam že neprídu osýpky..... :sweat_smile:
27. jún 2012 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka :slight_smile: :slight_smile: ....dáš si s nami za jeden?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......

@jacka..to mi na teba nesedí, že si ešte nenavarila :confused: :confused:.....ale zasa máš upratané :slight_smile:..ja mám opačne, bordel, ale budú plné brušká :grinning: :grinning: :grinning:.....to je nejaký nový spôsob prípravy cestovín? :grinning: :grinning:.....som zvedavá, ako dlho ich budeš variť :grinning: :grinning:.........ja mám ku kapustnici ešte haruľu, zostala mi ryža, tak míňam :wink:........
27. jún 2012 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
..juj mne stále načítava ten článok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....Lolka sa mi vypýtala na nočník!!! :fearful: :fearful: :fearful: .....vycikala sa a teraz som ju skúsila nechať v tepláčikoch bez plienky, som zvedavá :wink:
27. jún 2012 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
27. jún 2012 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile:

@leninka75 zas pijete????? :grinning: :grinning: :grinning: ..pridám sa, bola som si kúpiť čierne pivo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a ostrihať hlavu...skoro dohola..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@jacka máš jedno málo? pošlem ti mojho na prázdniny???? spali sme...v rámci normy...zobrala som ho k sebe do postele, tak ani neviem, kedy jedol....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@jacka tak keď sú očkovaní, snáď osýpky nehrozia...Dobre varíš cestoviny :grinning: .
@leninka75 šikovná Lolka...A čo má ryža spoločné s haruľou? Nejako som to nepochopila :confused:
27. jún 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ..otváraj a pridaj sa!! :grinning: :grinning:...ty si ostrihaná??????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:......prečo?.....to chce určite foto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:........simčo mal samoobsluhu?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja si nedám. Bohužiaľ...som v práci a ešte k tomu autom...
@denisenko kto je dohola???
27. jún 2012 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka ..tiež myslím, že tie osýpky sa nás netýkajú :wink: ..no ja dávam do harule uvarenú ryžu, máličko hladkej múky a trošku mlieka, samoška zemiaky, cibuľu, cesnak ...moja svokra dáva krúpy, ale mne to tak moc nechutí......a teta zasa dáva rožky v mlieku a kopec mäsa........ty ako robíš?
27. jún 2012 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 už mám otvorené..... :grinning: :grinning: :grinning: foto..až po vás, vy ste mali prvé nové hlavy.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...no, samoobsluha......len som zvedavá, kto to zaplatí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka daj si nealko.... :wink: ..dohola...nikto, len ja som skrátila dlžku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a poooooooriadne :dizzy_face:
27. jún 2012 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj moja svokra dáva ryžu...a ja robím len zemiaky.... :wink:
@jacka..tiež sa pridám...asi si urobím cestoviny na obed......nechce sa mi nič a kurča mi lezie aj ušami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ty nebuď labuť a foť :grinning: :grinning: :grinning: ..my s utkou už len udržujeme a keď sme mali nové hlavy foto sme dali :wink: :wink: ......
27. jún 2012 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ..váš tatino má smolu, musí zobrať aj nadčasy aby to všetko poplatil :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 lebo s ním nejdem von...inak by som neriadila....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a.....aj my budeme mať zachvílu plné brušká......a ten bordel u teba si viem živo predstaviť :wink: :dizzy_face: ............................

@denisenko no vidíš aspon si sa trošku vyspinkala......dobrá pomoc tá postel ked spinká pri tebe :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko čím robíš cestovinky?
27. jún 2012 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som neosolila tie cestoviny :angry: :angry: :angry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
27. jún 2012 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko mám tu len vodu...takže na zdravie! No však ty si písala, že skoro dohola...Ja som dala foto...takže šup-šup...Ukáž sa, aká si kočka!!! :wink:
@leninka75 ja dávam len zemiaky. Prípadne robievam tekvicovú. Alebo tekvicovo-zemiakovú...
27. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
zhorela mi slanina........ :angry: :angry: :angry:
27. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ide ti :wink:. Tak dnes budú fajné cestovinky :wink:
27. jún 2012 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok