• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......a s tým varením...myslíš že je to chytlavé :grinning: :grinning: :wink: ...................kočka si....Simonko je aký veliký..rastie ti ....pred očami :slight_smile: :slight_smile: .......................
27. jún 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja nezávisláčim......len využívam čas pri obede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...hladám klímu....akutne kupujem....kto sa tu bude variť ked cez víkend má byť 35 :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....veru ..zbožný pohlad... :wink:
@utka Denisko ho chráni, aj ked niečo poviem len tak, zo srandy.....ked vyrastie, nebudem mu môcť ani capnúť po zadku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka pokým je to len pred očami... :slight_smile: horšie bude, ked mi bude prerastať cez hlavu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 však ja beriem aj tvoje deti.....len neviem čo na to chlapci povedia.......mne raz Maťko povedla že on sa s babami nehrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................ako sa vydaril obed?.....mne aj omáčka prihorela....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to je láska bratská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak sa priprav aj na to ........to bude ten horší variant :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....tež myslím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no, bežím von...dieťa do koča, nech spí...mama ide kúpiť baliaci papier pre oslávencov..... :slight_smile:
27. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no ja ti neviem či s toho vyrastie......moji nevyrástli ani jeden.......a to som si myslela že na MAťka nemá nik........tak ma musela Peťko šoknuť :angry: ....že predsa sa niekto našiel.........to je chlapec a má to v génoch...........ale zas lepšie ako by mal byť len taký tichučký a kludnučký :wink: .....takto vieš že ho máš :wink: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pre akého oslávenca?...... :confused: bež bež.....kludne ma tu nechaj samú :wink:
27. jún 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pre tatinka, ten mal narodky, bude Pretra a Pavla k tomu...a ešte Samkovi na narodeniny.... :wink:
27. jún 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja som tuuuuu...a chutil obedík???
@denisenko to je super, že si ho zastáva :wink:
@leninka si Lolku poriekla s tým cikaním :wink:
27. jún 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru...Petra a Pavla. Muž Peter a svokor Pavel...Cez víkend oslavujeme aj my. Len neviem, čo svokrovi kúpime...
27. jún 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko v piatok bude mať meniny..viem viem......

aj u nás bude oslava........obe deti aj muž...... :wink: :wink:
27. jún 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kde budete robiť oslavu?......a čo s tou tortou objednala si ju?
27. jún 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a vy kde budete oslavovať...chystáte sa do ZV?
27. jún 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
leni...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..a čo takto studené obedy a všetky ostatné chody? :grinning: :grinning: .....u vás je tiež tých osláv požehnane :slight_smile: ......

@utka...to bolo vyslovene naschvál a ešte, že "aha mamča aká sranda!!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka..ty už dnes nič nerob, radšej :wink: :grinning:.....tak nič baby upichnem niekam inam, ale kam : :confused:, akosi s ami tu teraz zdá málo dievčat :unamused: .......
27. jún 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka inak obedík chutil.....čo iné sme mali robiť? :unamused: :wink:
27. jún 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no proste si s v menšine....... :wink: .......ved ty jediná tu máš baby....okrem letty...tá má jednu :wink: ....zavoláme aninku :grinning: :slight_smile: :wink:
27. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ideme cez víkend do ZV a v nedeľu vezieme Vikiho k našim...
27. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vy idete koho oslavovať?......
27. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak Viki už pojde na prázdniny?..........ti bude aj smutno :frowning2: :wink: ..........u vašich bude dokedy?
27. jún 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ani sa nepýtaj..hrozná sobota pred nami..najskôr familly day v kii,potom oslava u našich (mama, otec a švagor) a večer školský juniáles :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka veru ide. U našich bude 2 týždne a potom týždeň u svokrovcov. To si píš, že mi bude chýbať :cry:
27. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 takže perný víkendík...
27. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka oslavovať budeme doma...chceli by sme vonku....záhradná grilovacia párty s tortou...tú budem piecť ja...moj muž je už teraz zhrozený...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..naposledy som mu upiekla...čokoládovú pomstu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aspon vám rýchlejšie ubehne víkend :slight_smile: .....prečo hrozná.....ja by som rada vypadala nataký family day :wink:

@utka cez víkendy ho budete chodiť kuk...nie?

@denisenko to budeme mať podobnu oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: ....................že zhrozený :grinning: :grinning: :grinning: .....pomstu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon trochu veselosti dávaš :slight_smile: :dizzy_face:
Maťko má zapálené hrdlo..nemože prehltať........hurááá...... :angry: ..........ved prečo by mal byť chorý len jeden no nie?......vám prajem dobrú nocku....doslovne :slight_smile:

idem...ktovie aká bude zase noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru ...a pekné sníčky :dizzy_face:
27. jún 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dobrú nocku aj vám..... :slight_smile: Denisko mi zobudil Simonka, toho išlo zas roztrhnúť od vresku....tak skončili obaja v Niskovej posteli a počúvali rozprávku...fakt zaujmavé, že pri nom bol tichúčko.... :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...joooj, zapálené hrdlo...mne sa zdá, že aj na Deniska niečo lezie..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no super....tak sa budete asi aj vy liečiť :frowning2: :frowning2: ..........to čo robil že ho zobudil?....to má taký zlý spánok? :frowning2: :frowning2:
27. jún 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok