• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
už tu nie som....pa :slight_smile:
27. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...poslala som ho upratať hračky...tak dosť nahlas protestoval..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no, niekedy mu stačí aj mucha a je hore a niekedy može padnúť aj bomba a spí.... :angry: :angry: :angry: :angry: ....liečiť, veru liečiť.....zatial len inhaluje, tak aspon už nemá záchvaty kašla v noci...ale na hrdlo to nie je...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. jún 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka pekné sny.... :dizzy_face:
27. jún 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasné, že cez víkendy budeme chodiť za ním...Tak zase aj Maťko :frowning2:. Skoré uzdravenie...
@denisenko aj Niskovi skoré uzdravenie.
A dobrú noc!
27. jún 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Prvá??? :confused:
28. jún 2012 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

druhááá :slight_smile:
28. jún 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako detičky? Maťko šiel do škôlky?
28. jún 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka šiel do školky........ráno mi povedal vraj ho nebolí....ale vykloktal pusu........uvidím ako bude....ešte hádam vydržíme tých pár dní..................a Viki ako?.......máte aj rozlúčku?
28. jún 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mali sme v utorok. Ale bolo to také dosť slabé. Ale nevadí, kašľať na to. Však už len tento týždeň a dovííííí...
28. jún 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a rúčka? Má ju takú dosť červenú, zapálenú, ale už ho to začína svrbieť, tak už to snáď bude dobre.
28. jún 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Božeeee...to je nudaaaaa...
28. jún 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka hádam už bude dobre...................................... :wink: ...som myslela že ešte v piatok budu mať čosi......

ja som myslela že dnes je piatok ....upiekla som korpus..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoojte...... :slight_smile:
@jacka máš dobrý týžden??? :grinning:
@utka zajtra už piatok..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!.....už som tu zo školskej akadémie, sme tam teda s Lolkou vydržali až 30 min :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..Lilka mala sama jednu básničku o tom akí sú už veľkí a že sa lúčia so škôlkou a tešia sa do školy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....pokecala som s riaditeľkou a pripomenula som sa jej s Lolkou..lobujem za škôlku už teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..lebo vraj je z roka na rok viac detí :confused: ........

@jacka...čože??.... tebe nebodaj pokračuje včerajší deň len trošku v inom podaní?? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: .....čím Maťko kloktal??.......nemá nič len to hrdielko?.....a Peťko ako? ....a budú mať niečo v piatok?

@denisenko ........keď už vieš čo funguje na simka, tak pekne krásne starší bráško bude utišovať :grinning: :grinning: :grinning: ..že čokoládová pomsta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........takú by som aj ja brala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ozaj nejaké bazény som videla v kauflandovom letáku :wink:

@utka..a ty si nevieš násjť prácu?? :slight_smile:.....pekne obehni kolegynky a pomáhaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.......
28. jún 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..však hej, ten family day bude zaujímavý :slight_smile: ..len vieš čo neznášam?.....všetko to chystanie a vláčenie harabúrd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja musím všetko nachystať a muž si len vezme doklady a kľúče od auta a má hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..... ..včera muž povedal, že je tam nahlásených 12 000 ľudí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....Lilušu prihlásil do nejakej kresliacej súťaže, tak som zvedavá ....
28. jún 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........ozaj aký bol ohlas u mužíčka na tvoj nový účes? :wink:
28. jún 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka prečo nuda? :confused:
28. jún 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 je to poznám...aj moj muž si vezme len svoju riť..... :angry: :angry: ........................a nezabudni foťák :dizzy_face: :dizzy_face: ........................ja neviem čo mi......že som nejak mimo :angry: :angry:
28. jún 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....som rada, že ma chápeš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......keby sme už aspoň plienky nemuseli trepať všade :unamused: ..........máš nárok byť mimo, v pohode mi to nikomu nepovieme :wink: .....a čo vlastne ideš piecť, nejakú trotu?...
28. jún 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka lebo máme málo roboty...
@denisenko, veru sa teším, ale nechce sa mi ku svokrovcom...
@leninka ani ony nemajú čo robiť :wink:.
28. jún 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..tak potooooom čo ja viem..pomôžte tetám upratovačkám a šup umyť okná na celom labáku :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a teba som si ani nevšimla.... :grinning: :grinning: ..ide mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vidíš leninka ti nájde hned robotu...len sa posťažuj :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tortičku..idem si ešte nájsť ten recept na plnku čo deni dala aby som mala veci k tomu..................................

som písala mužovi aby nezabudol kupiť kvietky.......no necháme sa prekvapiť :wink:
28. jún 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
robí kelové karobnátky.......dúfam že sa nebudem musieť pozvať ku vám na obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...dnes mi dali v škôlke fotky a to moje decko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......si predstavte hromadná fotka, dievčatá sedia na lavičke, chlapci za nimi stoja..všetky dievčatá pekne nožičky pri sebe a obuté v papučkách a tá moja drnda vyzutá, nohami krčí prezúvky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......skúsim to odfotiť a ukázať vám......
28. jún 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kloktal......tým čo mi sestra dala ...taký dezinfekčným roztokom.......vraj ho štípalo hrdielko....s toho :frowning2:
28. jún 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hod som zvedavá :wink: ........že drnda :grinning: :grinning: :wink:
28. jún 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ja nájdem robotu hocikomu len sebe nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........nič v zlom,ale definovala si presne aké kvietky má doniesť???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...........som zvedavá na tú plnku aj ju chcem robiť Lilke do torty :slight_smile:..........ku nám môžeš na obed hocikedy :wink:....máme síce od včera, ale dobré :dizzy_face: :dizzy_face:......do karbonátkov dávaš aj mäsko??
28. jún 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok