Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
28. jún 2012
@leninka75 do frasa....niéééééé,,,,,,,,.............to budem v riadnom šoku......dúfam že donesie nejaký klinec ]-( 😃 😃 ......................................dávam.....špeku som dala..... 😉 ..........škoda že si nie trošku bližšie.......hned by som tam bola.....ver mi 😉 ..............kde je tá fotka?........................a našla si ten recept?...ja som si uložila len varechu..... a nie to čo písala deni.......
jacka
28. jún 2012
@leninka75 kde je foto? 😉
leninka75
28. jún 2012
@jacka .... 🙂 🙂 🙂 🙂 ..ja viem 😉 ......tak teraz tŕpni čo donesie 😕 .......však som odfotila len neviem ako strčiť kartu do PC aby som stiahla fotky |-| |-| |-| ..........ja mám ten recept rovno napísaný na papieriku,ale kuknem či som si to aj neuložila....
leninka75
28. jún 2012
@jacka ..nech sa ti páči 🙂 ..http://varecha.pravda.sk/recepty/parizsky-krem/23151-recept.html
utka
28. jún 2012
@leninka75 že ďakujem pekne...okná síce umývam rada, ale nechám to na odborníkov...Však za chvíľu ideme na obed a potom sa to už šupne...
leninka75
28. jún 2012
...prečo sa na to nedá rovno kliknúť?? 😕
jacka
28. jún 2012
@leninka75 dikes.... x-) x-) x-) x-)

@utka 😉 .......no aspon že sme tu my.... 😃 😃 😃 😉
leninka75
28. jún 2012
@utka ..ale také okná u mňa, nezlomím ťa? 🙂 😉 ; 🙂 😉 😉
leninka75
28. jún 2012
@jacka .za málo 🙂 🙂
leninka75
28. jún 2012
..čo si by som mala ísť robiť, len sa mi nechce :-p .........
utka
28. jún 2012
@leninka75 lebo si tam mala dať medzeru medzi bodkami a linkom 😉.
A nie, ani okná u teba. Doma ma čakajú...
utka
28. jún 2012
@jacka aspoň to, že ste tu...veru...ale po obede už budem mať čo písať...
leninka75
28. jún 2012
@utka ....tak nič 😞 .....jej aká prkotina, a čo to spraví |-| :-N
leninka75
28. jún 2012
super Lolka sa rozhodla, že budeme mať pestrú podlahu, tak maľuje fixami po zemi :-N :-N :-N
jacka
28. jún 2012
@leninka75 Lolka nemá chybu 🙂 🙂 🙂 ..aspon to ide dole?
utka
28. jún 2012
@leninka75 šikovná Lolka...
Že aký dobrý obed som dnes mala: Pl.pečená paprika, sojovo zeleninová plnka so syrom na šaláte
denisenko
28. jún 2012
mamky, zanedbávam vás..... 😞 ujo kurier mi doviezol klímu, tak som to dávala trošku dokopy a čítala návod.... 😃 😃 😃 😃 ....horúčavy možu prísť...ja som pripravená..... 😉 😉 😉 😉 😉
denisenko
28. jún 2012
@utka mnáááám.... x-)
denisenko
28. jún 2012
@leninka75 no, kde je tá fotos??? 😃 😃 😃 😃 ....Lolka rekonštruuje byt?....ved treba....nám píše po ôpodlahách Denisko....perom..... :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
28. jún 2012
a kúpila som aj kvietky....2 kytičky malých ruží.....oranžovú a žltu...Denisko newch im to podelí.... x-)
jacka
28. jún 2012
@denisenko leninka asi drhne podlahu 😃 😃 😉 ....my to máme po stenách.....ale len perom... :-p 😉 ..................................čo zaujmavé si sa dočítala? 😃 😃 😃 😃
denisenko
28. jún 2012
@jacka ..španielská dedina.... :-p :-p :-p .....ale...funguje.... 😃 😃 😃 😃 😃
utka
28. jún 2012
@denisenko To ju už máš aj doma? Super rýchlosť! Tak už môže byť horúco...A akú si kúpila a za koľko?
denisenko
28. jún 2012
@utka hej, včera som objednala dnes na obed prišla.... 🙂 takáto

http://www.nay.sk/vov-vac-1280/d-294686/#tab=ko...
utka
28. jún 2012
@denisenko dobraaa...ale dosť drahá, či?
denisenko
28. jún 2012
@utka drahááááááá......čo už.... :-p :-p :-p :-p sú aj lacnejšie, ale vychladia menší priestor...ja som túto nekupovala v nay, ale som si ju zohnala cez net za 320 aj s dopravou... x-) x-) x-) 80E som ušetrila.... x-) x-) x-)
leninka75
28. jún 2012
..umyla som to cifom :-p ........

....dievčatá vydržte s tou fotkou bude 😉 ...

@jacka ..ako maťkove hrdielko??

@utka....mňáááám to si mala dobrotu!! x-)

@denisenko .....šikulka si ty, takže už je zapojená len stlačiť on?! 🙂..kam si ju dala?...
denisenko
28. jún 2012
@leninka75 aj ja to čistím cifom...asi by sa nemalo, že????? =-) 😃 ...už sme aj stlačili.... 😃 😃 😃 zatial je v spálni, schovaná pred prírodnou katastrofou...Deniskom...už šťukal tlačítka...... :-p :-p :-p :-p
denisenko
28. jún 2012