• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
na nete som našla,ale veľmi drahé,to sa neoplatí takú ani kupovať,a sa mi zdali malé.....u nás v tescu nemajú a v dráčiku majú tiež malé do 2 rokov :frowning2:
22. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pieskovisko bude u babky na dvore,tam sme skoro stále - aj 3krát do týždna :wink:
22. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri Tapolc je od Ke cca 90km :wink: ......a ostatné Ti zistím :slight_smile: ...........a nemáš náhodou Ty bližšie ten prechod cez Slovenské Nové Mesto?
22. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mirri v metre majú super šmyčku, videla som ju tam v piatok!!!!.......stojí okolo 4500,- Sk, ale je taká, že aj 10 ročné deco ešte v kľude na nej môže šantiť.......majú ju jedni známi a už majú veľké deti, tak ju ideme od nich kúpiť................
22. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,ja ani neviem,čo je bližšie.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ak chceš takú tú velkú,tak to majú v alltoys u nás,ale tie sú nad 100euro :confounded: sa mi to zdá drahé :unamused:
22. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúha,tak 4500 by som za šmýkalku ani náhodou nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja chcem takú do 1OOO :wink: ani,a u vás v tescu kolko stojí? nevieš?
22. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri no mne sa zdá, že to Nové mesto :grinning: alebo nie?? :grinning:
22. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,asi hej? :grinning: :grinning: :grinning: a bolo tam veľa ľudí na tom kupku?
22. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri no zdá sa mi, že okolo tých 1200 korún,ale nie som si istá.........ale to je taká "dlhá" ako máme my :wink: ............tie také dlhšie stoja všade nad 100 eur,to viem určite,lebo sme na to pozerali
22. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tú novú tiež nekúpila, ale keď ku tí znami dajú za rozumnú cenu................
22. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri,no my sme boli cez týždeň,takže úplna pohodička.Detský bazén sme mali skoro stále pre seba :dizzy_face: :dizzy_face: .....nikde žiadna tlačenica :wink: ........ale cez víkend tam to musí byť husté :unamused:
22. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme,snád ešte niekde zoženiem,ak nebude presne do narodenín,tak to nevadí,bude neskôr :grinning:
22. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa vzdialiť na chvílku :wink:......ale prídem :slight_smile:
22. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už padám dievčatá - príde kamoškin malý,lebo ona musí ísť s dcérkou na kontrolu k dr.,tak budem robiť babysitterku :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nezdáte......fiha :confused: :confused: :confused:
22. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..nad tými rybami som aj ja uvažoval....pošlem muža..od utorka ich maju v akcii :wink:
22. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchádzam ..tento kon je ako lekvár...splamalený slimák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

ale prídem..... :slight_smile:
22. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte.
Aninka super fotky..... :grinning: :grinning:
Mirrinka :wink:
Jacka :wink:
Leninka :wink: na viac som sa nezmohla. :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :grinning:
zas len rychly nakuk a bezim lebo cakam kamosku
22. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste vikendovali ? my sme v sobotu boli v Cizi pozriet svokra, tak sme sa trochu vysantili v bazene :grinning:
len skoda, ze pocasie bolo dost nanic
22. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ..tak dnes ste tu boli všetky... :slight_smile:

nám tu zas prší..ešte že sme boli len na dvore..

siwi čau...
22. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obééééééééééééd!!!!........idem na tuniakový šalátik!!!!!!!!!........fuj to je des vonku, ani do toho maxu sa mi nechce!!!!! :confounded:
siwi, ivka!!! :slight_smile:
22. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
siwi čau :dizzy_face: .....ivi čau :dizzy_face:
jacka kde si? :cry: ..............u nás normálne sem tam výjde slniečko :slight_smile:
22. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

nám tu prši...aj neprší....

ani si si bola pre papier u dr.?
22. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, denisko sa narodil v juli 2OO6 možeme sa pridať?
22. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne..vitaj medzi julovkami :dizzy_face:
22. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nebola som............pojdem si pre neho vo štvrtok :wink: kmotruška ide doporadne,tak pojdeme spolu :wink:

denisenko ahoooooooooooooooooj :slight_smile: ...........jasné, že sa možete pridať :dizzy_face:
22. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme za týžden prvý krát do školky a kedže sme v zahraničí, nemám si s kým ani pokecať o takýchto veciach a ani porovnať aké to naše čertíča je. mám obavy z toho, že nerozumie , ale ved na hranie to asi ani nebude treba, že? máte s tým skusenosti?
22. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a kde žijete?...........myslíš tým,že nebude rozumieť čo mu rozprávajú v školke?
22. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok