• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
dobré ránko... :wink:
29. jún 2012 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :sunglasses:
29. jún 2012 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Maťo sa má dobre....vraj sa s kamošom hrali na chápanie....tak asi preto ho mal bolavé :angry: :wink: hlavne že je dobre :slight_smile:
29. jún 2012 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
Hurá piatoooook :wink:...
29. jún 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
29. jún 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka :dizzy_face: :dizzy_face: veru hurá....... :wink:
29. jún 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka dnes ako v práci? :slight_smile:
29. jún 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nudáááááá...A to má jedna kolegyňa dovolenku. Ale cez leto to bude tak, lebo aj lekári majú dovolenky.
29. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kde ste???Nechali ste ma tu samu??? :frowning2:
29. jún 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Peťkovi želáme všetko len to najlepšie k meninkám.
@denisenko a aj manželíkovi všetko najlepšie...
29. jún 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka dakujeme... :slight_smile: a tiež želáme všetko najlepšie.... :wink:
@jacka...Peťkovi hlavne zdravičko a veľa, veľa lásky......cmuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!.....dnes sa vám nejako nechce čmárať :grinning: :grinning: :grinning: .......ako dobre :grinning: :grinning: ..aspoň nemusím veľa dobiehať :dizzy_face: ..sa stavím, že teraz sa rozbehnete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :slight_smile: .....ja od rána nestíham, najskôr nákup na rozlúčku, trošku sa pohrať s Lolkou, depilácia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teraz do škôlky pre Lilku, atď,atď.....a že hurá piatok :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..a potom budeš ako chladiť?....napr. že dáš to obyvky pootváraš všade dvere aby prešiel chlad alebo to budeš prenášať??....

.....dievčatá, všetkým manželíkom Peťkom prajem k sviatku všetko dobré!!... :slight_smile:

a zvlášť @jacka...nášmu drobátku Peťkovi, prajem veľa zdravíčka, nech už tie choroby idú do kelu, veľa lásky, a všetkého najsuper!!.....a všetky baby posielame véééľku pusinku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..ak by som náhodou už nestihla, tak vám prajem krásny víkendík!!!! :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....pa
29. jún 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ďakujeme...
29. jún 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďakujem za manželíka...
29. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@denisenko
@leninka75 dakujem krásne.................

aj vaším drahým milovaným.......všetko najlepšie,.......nech poslúchaju :slight_smile:
29. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj vám krásny víkendík....... :slight_smile:
@denisenko tá plnka do torty je bezkonkurenčná......velmi dobrá......mnam..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ďakujeme...
29. jún 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ty si dokedy v práci?.....aj ste niečo kupili učitelkám?
29. jún 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte neviem dokedy tu budem. Záleží to od Peťa kedy sa jemu podarí odísť po Vikiho. Ja už len tu kúsok zájdem za nimi do jeho práce e fičíme. Dnes bude asi katastrofa na ceste :frowning2:.
My sme spolu nekupovali nič. Každý sám. Ja som kúpila teké bonboniery obom učkám a ešte k tomu takých malých anjelikov. Nech majú pamiatku.
29. jún 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru piatky na cestách hotový horor.....kto šoferuje ..ty?...............

Viki sa teší na prázdniny?
29. jún 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pojdeme sa pomaličky nachystať........užite si posledný den svojich školkárov....už budu školáci...... :slight_smile: ...prajme krásny víkendík.....všetky riadne oslávte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....

ale ja určite ešte prídem..... :slight_smile:
29. jún 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja nie...muž šoféruje... Ďakujeme a pekný víkendík prajem aj ja. Cez víkend tu asi nebudem, len ak mužovi šľohnem služobný mobil :wink:.
29. jún 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:

@jacka Peťkovi krásnemu :dizzy_face: všeeeeetko najlepšie, nech je zdravučký a nech vám robí veeeľa radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Prajem vám krásny víkend, všetky všetko pekne oslávte, ja budem u mamky, tak kuk az v pondelok :wink:
29. jún 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jáj, žienky moje....pani učitelka spieva, bude hic...... :grinning: :grinning: :grinning: zobrala som Niska zo školky, rovno na vlak do žiliny a kúpila bazén.....aj pumpu...a leto može začať.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: svokra skoro odpadla, ked ma videla že sa s tým ťahám sama....dve deti, kočík a bazén..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka som rada, že chutí......aj nám chutila, aj sestra vravela, že urobí takú, lebo je dobrá.... :wink:
29. jún 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak..a školka je definitívne za nami...jedna časť Deniskovho života sa uzavrela...zbohom, bezstarostné detstvo....teraz už len školské povinnosti....
29. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ty si priam super žena..........................mali by sa aj iné učiť od teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
aj si Deniskovi niečo kúpila?......a aký máš s toho pocit že ste uzatvorili jednu kapitolu........ :slight_smile: ........

dobru nocku.....a ešte raz pekný víkend............fuj horúci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale deni je to jedno...má klímu :slight_smile: :slight_smile:
29. jún 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrú...
29. jún 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok