• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@jacka presne tak, aj ja mám tuto info, že teraz sa robia takto dlhozivotne :angry: tie práčky, aj nasi mali pračku 20 rokov...my sme mali 6 rokov práčku a už nám hrdzavela, tak kde sa daval prášok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ja mám rok novú práčku a túto:https://www.renesancia.sk/automaticka-pracka-spredu-plnena-ariston-aqsl-09-u-eu-p-6305.html....zatial som spokojna
2. júl 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....tuším sme na tom rovnako :wink: ..tiež mám whirpoolku a furt sa tam niečo kazí, čerpadlo som mala menené už asi 3x, raz zámka na dvierkach a ešte niečo tam bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tiež sa mi teraz uprostred programu zastaví a neždíma :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a tuším už ani tak dobre neperie akona začiatku a ten násypník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..škoda reči, aviváž mi vyteká čo je to také upchaté, prášok radšej dávam rovno do bubna :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale mám fintu na vyčistenie tej násypky :wink: ..celé to vyberiem z dvierok,postavím do vedra, nasypem do tých násypiek sifox a lejem tam vriacu vodu, a celé to nechám stáť aj celú noc........ja som kukala bosch-ky :confused:.......vraj sú teraz najlepšie, neviem....ešte musím pokukať.....
2. júl 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 @jacka...úplne s vami súhlasím, že teraz sa robia veci s krátkou životnosťou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...len ma štve, že k tomu neprispôsobia aj cenu!! :angry: :angry: :angry: :angry:
2. júl 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 presne toto aj ja mám s nou...... :angry: :angry: .....a tiež hrdzavie.......................to vieš musia na niečom zarobiť :angry: :angry: :angry: hnusoby..................dobrý tip........ale ja nemám sifox...........ja to drhnem jak debil :angry: :angry:
2. júl 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..celkom sa mi pozdáva :dizzy_face: ...hlavne to, že sa tam dá napchať 6 kg prádla :slight_smile: ......a má krátky program :slight_smile:
2. júl 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 boschky sú fajn, kamarátka jú má 6 rokov a velmi si chváli....ja som k tej nase prišla tak "protekčne" :grinning: , tak som nevyberala a nehladala, ale bosch sa mi zdá dobrá volba :wink: ...whirpool má mamka, síce už dlhšie, ale ale tiez má výhrady
ja už prášok dávam len do bubna :wink:
2. júl 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie je to také podstatné, ale aj dizajnovo je pekná ta moja aristonka :wink:
2. júl 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 kam idete na dovolenku?
2. júl 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....vraj sú lepšie s predu plnené, tam sa tie násypky neupchávajú :confused: .......teta má beko práčku je spokojná....ja toto neznášam, keď si mám vybrať nejaký spotrebič :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....toľkoj e značiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a hlavne sa tým technickým veciam "rozumiem" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..jajaj to by som aj ja potrebovala, keby mi niekto postavil práčku do kúpelne a že na nevyberaj ....... mne sa celkom teraz dizain spotrebičov veľmi páči :dizzy_face: :dizzy_face: .......
2. júl 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka k moru nejdeme...tatik ešte nechcel kvoli matkovi a po bojniciach s ním súhlasím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som bola z matka domučená :grinning: ....budeme týzden u svokry a urobíme si nejaké výlety a na týzden pojdeme na chatu....vy sa kam chystáte?
2. júl 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to nie je ani pre mna nič............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a toto je lepší moj muž...... :grinning: :grinning: :grinning: aspon na niečo :grinning: :grinning: :grinning: ............................tie z predu sa daju otvoriť ked si tam niečo zabudla a už pračka perie?
2. júl 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 kam na chatu?..............my len tak na jednodnový výlety........ešte som nie velmi nastavená čo s ich jedlom...... :sweat_smile: :sweat_smile: ........to by sme si museli samy variť........a to je čo za dovoelnka :frowning2:...........................a ja k svokre nehrozí....

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúpeťko
2. júl 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka Maťkovi-krásnemu štrbáčikovi :wink: prajeme všetulinko všetko len to najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka!!!
@leninka ja mám Whirlpool a som celkom spokojná...Mám ju asi 2 roky a predtým som mala asi 8 rokov Eurotech.
2. júl 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru, s tým jedlom to máte :frowning2:
na chatu pojdeme na síravu
áno, dá sa otvoriť....neviem, pri akom cykle sa to ešte dá....ja dávam na začiatku, ked zistím, že som niečo zabudla
2. júl 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dakujem...... :dizzy_face: :dizzy_face: že štrbáčik :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
2. júl 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....ešteže máš tak reálne rozmýšľajúceho mužíčka :slight_smile:....ten môj ma moc nepočúva keď niekam nechcem ísť preto že Lolka je ešte maličká a aj tak z výletu nič nemá a kto niečo má tak ja kopu starostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale budete mať peknú dovolenku :slight_smile: :slight_smile:

@jacka.....to máš fajn, že ti poradí :wink:..veci do domácnosti u nás riešim ja, ale keby sa jednalo o foťák alebo niečo s autom, tak to muž :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.....vôbec netuším ako fungujú tie spredu plnené práčky :confused:..musím niečo počítať.....mňa by tiež zaujímalo, že ak si kúpim práčku cez net, či mi odvezú tú starú? :fearful:.......
2. júl 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 hádam si zvyknem a pojdeme aj na dlhšie :wink: ............. :slight_smile: a k moru by som si netrúfla..........
tú pračku neotvoria deti?......lebo moji túto otvoria.....aj ked by nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem, žienky, dnes začínam lymfodrenázovať....matko bude s mamkou, hádam ju tie moje detváky nezmoria
2. júl 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....môj muž plánuje na rok ísť na dva týždne do chorvátska autom :sweat_smile: :sweat_smile: ..snažím sa mu to vyhovoriť, že ja by som aspoň dovču rada strávila bez varenia...uvidím ako sa mi to podarí, ešte mám na to rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo stvára Peťko?? :confused:
2. júl 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...uži si relax!! :dizzy_face: ..som zvedavá ako sa ti to bude páčiť.. :wink:

@jacka ..takto mi povedz, kam sa deti nedostanú??? :grinning: :grinning: :grinning: ..a zvlášť chlapci... :wink:

2. júl 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..dík za typy dievčatá!! :slight_smile:

@utka ..nevolala si ešte ako Viky??
2. júl 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty máš Lilku doma?....
ja sa do elektra vobec nevyznám :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................to ide byť dnes hic zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všade.....sú ako mravce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka vy máte zhora plnené? ja som zas takú nikdy nemala :confused: práčku deti neotvoria pocas prania, je zamknutá, svieti tam taký klucik, musís ju ty vypnút, az tak sa otvorí

no vídíš, leni, u nás je to noapak :grinning: sa prehodíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tomto bude spokojnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak mna toto bude čakať asi každú dovolenku :angry: :frowning2: ......................neviem ako to robia iný.....veal ich nepoznám a jedna tema na celiakiu je súkormna...nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

robia neplechu :angry: :angry: :angry: :angry: asi ich vyhodím von :angry: :angry:
2. júl 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj táto je zamknutá..ale silou ju otvoria :angry: :angry:
2. júl 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som kupovala cez net a starú mi odviezli. Len sme ju mali ešte v kúpelke, tak bol ujo ochotný a novú mi doniesol až dnu a zobral starú. Ale nevládla som ju s ním naložiť do auta, tak sme ešte zastavili takého okloidúceho mladíka a ten mu pomohol :grinning: . Tuším som mu potom tomu ujovi dala 5€ za ochotu.
Akurát som volala s maminou, tak že Viki ešte spí. A vraj spal dobre...
2. júl 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok