Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
2. júl 2012

@jacka presne tak, aj ja mám tuto info, že teraz sa robia takto dlhozivotne 😠 tie práčky, aj nasi mali pračku 20 rokov...my sme mali 6 rokov práčku a už nám hrdzavela, tak kde sa daval prášok 😝
@leninka75 ja mám rok novú práčku a túto:https://www.renesancia.sk/automaticka-pracka-spredu-pln... som spokojna

leninka75
2. júl 2012

@jacka .....tuším sme na tom rovnako 😉 ..tiež mám whirpoolku a furt sa tam niečo kazí, čerpadlo som mala menené už asi 3x, raz zámka na dvierkach a ešte niečo tam bolo 😝 ..tiež sa mi teraz uprostred programu zastaví a neždíma 😝 .....a tuším už ani tak dobre neperie akona začiatku a ten násypník 😝 😝 ..škoda reči, aviváž mi vyteká čo je to také upchaté, prášok radšej dávam rovno do bubna 😝 .....ale mám fintu na vyčistenie tej násypky 😉 ..celé to vyberiem z dvierok,postavím do vedra, nasypem do tých násypiek sifox a lejem tam vriacu vodu, a celé to nechám stáť aj celú noc........ja som kukala bosch-ky 😕.......vraj sú teraz najlepšie, neviem....ešte musím pokukať.....

leninka75
2. júl 2012

@letty86 @jacka...úplne s vami súhlasím, že teraz sa robia veci s krátkou životnosťou 😝 😝 😝 ...len ma štve, že k tomu neprispôsobia aj cenu!! 😠 😠 😠 😠

jacka
2. júl 2012

@leninka75 presne toto aj ja mám s nou...... 😠 😠 .....a tiež hrdzavie.......................to vieš musia na niečom zarobiť 😠 😠 😠 hnusoby..................dobrý tip........ale ja nemám sifox...........ja to drhnem jak debil 😠 😠

leninka75
2. júl 2012

@letty86 ..celkom sa mi pozdáva 😵 ...hlavne to, že sa tam dá napchať 6 kg prádla 🙂 ......a má krátky program 🙂

letty86
2. júl 2012

@leninka75 boschky sú fajn, kamarátka jú má 6 rokov a velmi si chváli....ja som k tej nase prišla tak "protekčne" 😀 , tak som nevyberala a nehladala, ale bosch sa mi zdá dobrá volba 😉 ...whirpool má mamka, síce už dlhšie, ale ale tiez má výhrady
ja už prášok dávam len do bubna 😉

letty86
2. júl 2012

@leninka75 nie je to také podstatné, ale aj dizajnovo je pekná ta moja aristonka 😉

jacka
2. júl 2012

@letty86 kam idete na dovolenku?

leninka75
2. júl 2012

@jacka ....vraj sú lepšie s predu plnené, tam sa tie násypky neupchávajú 😕 .......teta má beko práčku je spokojná....ja toto neznášam, keď si mám vybrať nejaký spotrebič 😝.....toľkoj e značiek 😝 ..a hlavne sa tým technickým veciam "rozumiem" 😝 😝 😝 😝

leninka75
2. júl 2012

@letty86 ..jajaj to by som aj ja potrebovala, keby mi niekto postavil práčku do kúpelne a že na nevyberaj ....... mne sa celkom teraz dizain spotrebičov veľmi páči 😵 😵 .......

letty86
2. júl 2012

@jacka k moru nejdeme...tatik ešte nechcel kvoli matkovi a po bojniciach s ním súhlasím 😀 😀 😀 😀 som bola z matka domučená 😀 ....budeme týzden u svokry a urobíme si nejaké výlety a na týzden pojdeme na chatu....vy sa kam chystáte?

jacka
2. júl 2012

@leninka75 to nie je ani pre mna nič............ 😝 .......a toto je lepší moj muž...... 😀 😀 😀 aspon na niečo 😀 😀 😀 ............................tie z predu sa daju otvoriť ked si tam niečo zabudla a už pračka perie?

jacka
2. júl 2012

@letty86 kam na chatu?..............my len tak na jednodnový výlety........ešte som nie velmi nastavená čo s ich jedlom...... 😅 😅 ........to by sme si museli samy variť........a to je čo za dovoelnka ☹...........................a ja k svokre nehrozí....

úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúpeťko

utka
2. júl 2012

Ahojte...
@jacka Maťkovi-krásnemu štrbáčikovi 😉 prajeme všetulinko všetko len to najlepšie k narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka!!!
@leninka ja mám Whirlpool a som celkom spokojná...Mám ju asi 2 roky a predtým som mala asi 8 rokov Eurotech.

letty86
2. júl 2012

@jacka veru, s tým jedlom to máte ☹
na chatu pojdeme na síravu
áno, dá sa otvoriť....neviem, pri akom cykle sa to ešte dá....ja dávam na začiatku, ked zistím, že som niečo zabudla

jacka
2. júl 2012

@utka dakujem...... 😵 😵 že štrbáčik 😵 😵 🙂

leninka75
2. júl 2012

@letty86 ....ešteže máš tak reálne rozmýšľajúceho mužíčka 🙂....ten môj ma moc nepočúva keď niekam nechcem ísť preto že Lolka je ešte maličká a aj tak z výletu nič nemá a kto niečo má tak ja kopu starostí 😝 😝 😝 .........ale budete mať peknú dovolenku 🙂 🙂

@jacka.....to máš fajn, že ti poradí 😉..veci do domácnosti u nás riešim ja, ale keby sa jednalo o foťák alebo niečo s autom, tak to muž 😅 😅 😅.....vôbec netuším ako fungujú tie spredu plnené práčky 😕..musím niečo počítať.....mňa by tiež zaujímalo, že ak si kúpim práčku cez net, či mi odvezú tú starú? 😨.......

jacka
2. júl 2012

@letty86 hádam si zvyknem a pojdeme aj na dlhšie 😉 ............. 🙂 a k moru by som si netrúfla..........
tú pračku neotvoria deti?......lebo moji túto otvoria.....aj ked by nemali 😝

letty86
2. júl 2012

idem, žienky, dnes začínam lymfodrenázovať....matko bude s mamkou, hádam ju tie moje detváky nezmoria

leninka75
2. júl 2012

@jacka .....môj muž plánuje na rok ísť na dva týždne do chorvátska autom 😅 😅 ..snažím sa mu to vyhovoriť, že ja by som aspoň dovču rada strávila bez varenia...uvidím ako sa mi to podarí, ešte mám na to rok 😀 😀 😀 😀 ...čo stvára Peťko?? 😕

leninka75
2. júl 2012

@letty86 ...uži si relax!! 😵 ..som zvedavá ako sa ti to bude páčiť.. 😉

@jacka ..takto mi povedz, kam sa deti nedostanú??? 😀 😀 😀 ..a zvlášť chlapci... 😉

leninka75
2. júl 2012

..dík za typy dievčatá!! 🙂

@utka ..nevolala si ešte ako Viky??

jacka
2. júl 2012

@leninka75 ty máš Lilku doma?....
ja sa do elektra vobec nevyznám 😀 😀 😝 ....................................to ide byť dnes hic zase 😝 😝

jacka
2. júl 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všade.....sú ako mravce 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
2. júl 2012

@leninka75
@jacka vy máte zhora plnené? ja som zas takú nikdy nemala 😕 práčku deti neotvoria pocas prania, je zamknutá, svieti tam taký klucik, musís ju ty vypnút, az tak sa otvorí

no vídíš, leni, u nás je to noapak 😀 sa prehodíme 😀 😀 😀 😀 v tomto bude spokojnost 😀 😀 😀 😀

jacka
2. júl 2012

@leninka75 tak mna toto bude čakať asi každú dovolenku 😠 ☹ ......................neviem ako to robia iný.....veal ich nepoznám a jedna tema na celiakiu je súkormna...nechápem 😝

robia neplechu 😠 😠 😠 😠 asi ich vyhodím von 😠 😠

jacka
2. júl 2012

@letty86 aj táto je zamknutá..ale silou ju otvoria 😠 😠

utka
2. júl 2012

@leninka75 ja som kupovala cez net a starú mi odviezli. Len sme ju mali ešte v kúpelke, tak bol ujo ochotný a novú mi doniesol až dnu a zobral starú. Ale nevládla som ju s ním naložiť do auta, tak sme ešte zastavili takého okloidúceho mladíka a ten mu pomohol 😀 . Tuším som mu potom tomu ujovi dala 5€ za ochotu.
Akurát som volala s maminou, tak že Viki ešte spí. A vraj spal dobre...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre