• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@jacka ..ja som už pozatvárala okná a zatiahla rolety,ale aj tak to vyšplhá dnu na pekných 28 st.......
3. júl 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás bolo už ráno o 6-tej, keď som išla do práce 26 stupňov. A večer o pol jedenástej bolo 29 stupňov.
V práci ako vždy...Nudaaaa...asi tu zaspím :frowning2:.
@leninka75 ja tiež rozmýšľam, čo potrebujem ešte pokúpiť.
3. júl 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru pojde zachvílu dnu......ale pekne sa am hraju tak ich ešte nechám..........................už pred 8h som ich vyhodila :grinning: :grinning: ..............ja ešte nemožem zavrieť...umývala som podlahy..... :angry: :angry:

@utka to ti pojde zas dlho den.......... :confounded: :confounded:
3. júl 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to my máme v kameni lepšie.....25,5....a v spálni 24 :slight_smile:
3. júl 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru pôjde...do tej jedenástej. Potom pôjdeme na obed a po obde už bude čo robiť...
3. júl 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to máte super. No my v týchto panelákoch hrôza. Ešteže sme len na 3. poschodí. Neviem si predstaviť ako majú tí na 12-tom.
3. júl 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to hej......máme tu príjemne....... :wink:

to sa ti už nuda kráti.------............

a mna šlak trafí s toho našeho zdravotníctva...................... :angry: :angry: :angry: hnusoby hnusné......hanba im :angry: :angry: :angry:
3. júl 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čo sa deje?
3. júl 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka my sme vo všeobecnej poisťovni......čo viem tak vraj lekárni si budu pýtať prachy.........za vyšetrenie...a vraj budem platiť za recept na dietetické potraviny......ani by mi to teraz nevadilo....ale potrebujem ísť k dr. po recept......aj s deťmi na preventívku...............to tiež v tejto republike......kocúrkovo..... :angry: :angry:
3. júl 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to si sa kde dozvedela? Tak to je sila!!! Aj my sme všeobec. zdr. poisť.
3. júl 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka včera ráno to dávali v správach.........no je.........neviem čo je na tom pravdu vraj do 6. budu vyšerovať bezplatne.....ale nie všetci......... a že sa nemá platiť kt.budu pýtať pachy....lebo ich neuvidia..........
3. júl 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aha...no fasaaa...
Ten link sa mi nedá otvoriť...
Aha čo som našla. To by sa nám hodilo Vikimu do izby... http://www.nabytok-aldo.sk/detska-izba-s-poschodovou-postelou-jack/
3. júl 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka super....tolko miesta..... :dizzy_face: :dizzy_face: ......

mne sa ten link dá otvoriť......ale neva :wink:
3. júl 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som si ho prekopírovala a už sa dal potom aj mne... Nooo, to my potrebujeme...ušetriť miesto :wink:.
3. júl 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak, už som na chvílku tu....24 hodín za nami.... :sunglasses: včera sa stala Deniskovi nehoda...boli sme na nákup, a chcela som ešte úplne nakoniec kúpiť šampon v drogerke...sú tam dva schodíky, a cez dvere od pokladne vidno .....tak som mu kázala zostať vonku, nech stráži Simonka, že ho tam nebudem trepať s kočíkom...kúpim len šampon a za 2 minúty som naspať.....uplne bežne to tak robíme, ked je obchod, kde sa mám problém dostať s kočíkom...... :sunglasses: no a za minútu som počula Simonka plakať, síce len chvílku ale dosť žalostne, tak som vykukla od pokladne a vidím Denisko ho hojdá a už bol klud. a potom prišla jedna pani, že Denisko vysypal Simča z kočíka.....lenže kým som ja vyzrela von, tak bol spiatky, preto som to nevidela...nikto nevie, čo sa vlastne stalo, len tolko, že chcel ísť za mnou do obchodu a aj s kočíkom, vyšiel na schodík a jasné že kočík ho prevážil, alebo len už nevyrovnal a Simonko sa prevrátil...len tolko mi povedal, že nožičky mal v kočíku a hlavičku na chodníku......baby, ja som videla všetkých svetých, studené poty a infarktové stavy....vzala dieťa na ruky a šla domov.....doteraz neviem, kde nabral silu a dal ho naspať do kočíka, fakt to nebolo viac ako pár minút.....len jedna žena bola predo mnou v pokladni, tak som čakala.... :angry: Simonko mal trošku odretú tváričku na pravej strane , vedla očka..... :frowning2: ale dnes už to nie je ani vidno.... :wink: tak som si obehla chirurgiu, RTG hlavy, odtial sanitkou do žiliny na neuro.....ale našťastie nikde nič nevideli....len ho kázali sledovať, kvoli možnosti otrasu mozgu..... :pensive: len na neuro ma vytočila doktorka, lebo povedala že je hypotonický.....krava.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak Simonko je od toho pádu stále v pohode, žiadne zmeny, včera spinkal doobeda, ako vždy, poobede si so mno vykecával, zdrhal z postele a stále sa usmieval......takže asi bez následkov....ale aj tak....neprajem nikomu....
3. júl 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bože :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..ani som nedýchala.......až mi zle ostalo......všetci anjeličkovia ho strážili..............................radšej ani nemyslieť na nič zlé..... :pensive: :pensive: :pensive: ......................bože tie stresy čo si musela prežiť...........juj......... :frowning2: :frowning2: .................ja by som ošedivela :frowning2:.............................ani neviem čo mám povedať......
3. júl 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešteže mám farbené vlasy.....určite som už dávno šedivá.... :grinning: ...Simonko spí....normálne som ho dala na chrbátik, lebo zaspal na cicíku......a takto vyzerá teraz...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ten bordel....prezliekam periny...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko že bordel....ha ha :wink:
krásny je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......nádherne spinká........ :dizzy_face: :dizzy_face:

ty si ako spala?
3. júl 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja???.....ako zajac.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a od pol štvrtej sme na nohách.,......podaktorí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simonko sa potreboval do piatej vykecávať...a teraz spí už od 11-tej.....zas si asi pomýlil den s nocou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a Denisko...ten je velký, ten už nepotrebuje spať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...poznáš tie reči???, zalahol do postele presne o 12-tej........a ešte spí......veľkáč jeden.... :wink:
3. júl 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pokladík...ved má mať po kom podrezaný jazyk :slight_smile: :slight_smile: ................................Denisko velký chlapec nech sa dobre vyspinká.......ty čo si si s nimi neschrupla :slight_smile:
3. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko uffff...tak to si mala riadne stresy, čo???pre boha...Ale super, že to všetko dopadlo dobre!!!
3. júl 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no... tiež mám niekedy dojem, že jazyky majú po mame.....ale tú oni dvaja k slovu nepustia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
@utka stres???...takmer infarkt...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....som šla s plačom domov....sa asi ľudia dívali, či mi šibe..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
3. júl 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: máš konkurenciu :grinning: :grinning: :grinning: ....chudák tvoj muž :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

si neviem predstaviť čoby sa dialo somou........a neviem si predstaviť čo si prežila....... :pensive: ...a vieš čo...ani nechcem........... :pensive: :frowning2: by som na druhý den šla kupiť farbu na vlasy.... :pensive: ......si to povedala aj mužovi?
3. júl 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som bola v záhrade odtrhuť bio :grinning: :grinning: paradajku.,.......tam je riadny hic...som rada že tam nemusím :wink:
3. júl 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem s nimi ešte na dvor....ja tam super chládok :slight_smile:
3. júl 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..veru chudák mm..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale zatial sa nesťažoval.... :wink: ....juj, taká bioparadajka...vonavá od slniečka....už ,máte? či v sklenníku?...my sme boli vonku ráno o 8-mej..stačilo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:Simonko ma na tri dni zakázané slniečko a Denisko sa šiel teraz potiť do toho hicu....sa tým deťom čudujem, že dobrovoľne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...bazén už máte???,
3. júl 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tá detská...super, ak máte málo miesta....aj my sme objednávali Deniskovi odtiaľ...len si dobre prekontroluj zásielku...nám zabudli poslať dve časti.....a potom to posielali po jednom..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. júl 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko prečo má zakázané slniečko....či kvoli tomu pádu?......

bio....červená a teplučká od slniečka......mnam.....tá chuť sa nedá nahradiť ničím......vonku máme.....o skleníku len možem snívať.......

bazén nemám.......neviem či možem dať....ešte soplíkuje..........hádam to zajtra risknem :sweat_smile: :sweat_smile:

dobru nocku.....
3. júl 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok