• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 to je len šalát, tri kúsky mäska a k tomu dávajú takú pizza štanglu-ako taký rohlík je to...
4. júl 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka tak asi preto zapala...No dúfam, že na ňu nič nelezie...že sa nepridá k tým našim chorým detičkám...
4. júl 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..však v tom teple to asi aj bohato stačí :slight_smile: ..veru dúfam aj ja, že to nie je nič vážne...a Viki ako?
4. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ozaj včera sme kúpili práčku :slight_smile: ....

http://www.nay.sk/bosch-wae24365by/d-295716-c-1829/
4. júl 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jáj, mamulky....torta je už v chladničke...ten krém....čistý pribináčik..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: @jacka to by mohli aj tvoji, keby si im dala bezlepkovú muku, že? vyzerá to super osviežujúco..... :wink:
4. júl 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..pekne, pekne...maminka može prať :grinning: ..1200 otáčok???...dosť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 no mna zatial vždy pustili....ked mám Simča na rukách a Deniska za zadkom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru stačí...a mne to chutí, zvyknem si dávať takéto šaláty na obed. Práčka vyzerá super...
4. júl 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako? neprší??? u nás sa prehnala taká burka, prietrž mračien a ľadovec..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:ešteže som pri prvých kvapkách stiahla detiská z balkoná...boli v mini bazeniku...... :sweat_smile: ale ten vzduch teraz....máme 20 stupnov vonku a ja sa z toho vytešujem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kuk......

@denisenko aj tu je búrka asi...hrmí tu už od 14h.....a stále prší..........to preto že som napustila bazén.....nemala som :grinning: :grinning: .....................celé poobede chodil Pekťo že sa chce kupať........však može..aj dvor je pod vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo treba dážd......
4. júl 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to máš super že ťa pustia.........tu nič nehrozí :angry: ...škoda :frowning2: ...aj dnes som bola s nimi v lekárni......a kukali tam na nás......že preboha vy máte doma radosť.....a niežeby ma pustila......sa tam vykeciavala o somarinách :angry: :angry:
4. júl 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vidím letty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ahoj :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vyskušaj tortičku aká je.........potom v septembri urobím....... :slight_smile:
4. júl 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako je Lilke?..........juj len nech nie je chorá :frowning2: :frowning2: ....heš choroby...heš
4. júl 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no ukáž sa.....vidím ťa...... :slight_smile:
4. júl 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
chodím na rehabilitáciu a lymfo, tak mi rýchlo ubiehajú dni :confused:
@denisenko :frowning2: som rada, že je Simonko v poriadku
u nás zatial nepršalo, ale mohlo by :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 dobrý výber pračky :wink:
4. júl 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá, ja mám odskúšanú túto tortu, je fajnová, ľahká a svieža :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5601
4. júl 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no kde si mi zmizla
4. júl 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..juj dievčatá, dúfam, že bude dobrá tá práčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....páči sa mi tam ten krátky program..využijem hlavne teraz..muž si dá ráno košeľu a poobede ide rovno do koša na prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......

@letty86..ahoj!..ako sa cítiš po rehabke a lymfo? :wink:

@jacka..no máme teplotku, ale vyzerá to na virózu :slight_smile:

@denisenko..aj tu zahrmotalo, popršalo, ale vzduch má stále 27 aj dnu aj von :stuck_out_tongue_closed_eyes:..pre Lilku by som teraz potrebovala chladnejšie :frowning2:
4. júl 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..dobrú nôcku! :pensive:
4. júl 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 júj, tak sa držkajte...
Dnes je malý piatok...huráááááá...
Dobrú noc.
4. júl 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vyzerá fajnovo.............zmizla som okúpať detičky........teraz som ich hodila spolu...a vody viac na zemi ako tam ked by mala byť..............nevadí...to maju namiesto bazéne dneska :wink:
@leninka75 .....tu sa fajn schadilo......bodaj by tak dlho hrmelo...blýskalo sa............krásnych 19st..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: paráda......uvidíme čo nás čaká zajtra

@utka super....uži si volno......ja som aj zabudla.......muž ide zajtra makať....tak mi je to šuma fuk :grinning: :grinning:

dobru nocku :slight_smile:
4. júl 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dobrúúúúúúú
4. júl 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........

fajn sa schladilo......hmla ako v anglicku :slight_smile:

takže dnes tu bude víkend??
5. júl 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......

@jacka ..tak to si len myslíš, že sa tu bude víkendovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........máte hmlu? :sweat_smile: ..u nás od rána :sunglasses: ..a jasnúčko.......nejdeš chystať bazén? :dizzy_face:

@utka.....aj máte na dnes program??
5. júl 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....Lilka ma zobudila o 7:15, že vstávaj už moc spíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........však ja by som aj dlhšie :pensive:
5. júl 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..dnes by mi mali doviezť tú práčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
5. júl 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dnes?....... :confused: :confused: ...........

ja nechápem ako možeš tak dlho spať....teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ...................ved vidíme...uvidíme..............bazén aby zas bola trojhodinová búrka.....................ááááááno :grinning: :grinning: ....ešte nie je slniečko
5. júl 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: už......
5. júl 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok