Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. júl 2012

@jacka tu bolo ráno príjemne...a je pod mrakom...

leninka75
9. júl 2012

ahojte!!.......juj ani žiť nestíham 😝 ..Lolka od rána ako oči rozdrapila a to bolo pred šiestou len plače a plače..nervy už mám v kýbli..Lilka sa nudí, nevie čo so sebou..ach,pomoc.....kedy to skončí??...... ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😠 😠 ....a svokra sa postaví do dverí a kuká na nás a božeká, že čo je len s tou malou 😠 😠 😠 😠 ......keby tak zobrala Lilku jej ani nenapadne 😝 😝 😠 😠 ......

leninka75
9. júl 2012

@jacka......u babky bolo fajn, navarila segeďák 😵 , ten ja môžem, teta spravila taký fajný medový koláčik a ešte bola zmrzka s horúcimi malinami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........Lolka to mala presne ako Lilka za 24 hod bola fit.........aký máte bazén,okrúhly??....

@denisenko...krásne fotky, vidno, že chlapi si užívajú!!.....a ty máš z toho aspoň niečo??

@letty..juj maličký je choručký? ☹....rýchlo nech sa vylieči..a horúčavy asi tak do štvrtku....

utka
9. júl 2012

@leninka75 mne volala mamina, že má Viki teplotu ☹. Dúfam, že je to len z toho, že bolo teplo a bol celý víkend na slnku. Že to nebude nič vážne, lebo ja už som teraz na prášky z toho 😨(.

leninka75
9. júl 2012

@utka ...jaj tiež teplota ☹ ...snáď to bude v poriadku...bolo moc horúco 😝 ..teda pre deti...

utka
9. júl 2012

@leninka75 dúfam, že je to z toho...ale som ako na ihlách. Je to zle, že je tak ďaleko ☹. Viem, že to naši zvládnu, ale aj tak sa bojím ☹.

jacka
9. júl 2012

@leninka75 okruhly.......super vec taký velký bazén........len to aby som mala oči ešte na na zadku 😉 .............................vy ste mali poriadnu fajnotku 🙂 🙂 😵

@utka dúfajme že to bude len zo slniečka......neboj nič.....vaši si určite poradia 😉

jacka
9. júl 2012
utka
9. júl 2012

@jacka tak to si ma nepotešila teda s tými horúčavami. A kde si kupovala bazén. Ja som kúpila v Tescu, priemer 244cm a výška 63cm, ale nemali sme ho úplne plný. Aj tak sme minuli hrozne veľa vody. A kým sa to zohrialo...hmmmm...

leninka75
9. júl 2012

@utka ..my máme okrúhly bazén priem 305 a výška 70.....máme ho celé leto a bežne je v ňom teraz tepota vody 31 st. 😵 😵 😵 ...a tej vody zasa až toľko neminieš pokiaľ chlóruješ a nemeníš vodu každý týždeň 😉

@jacka..súhlasím bomba vec taký bazénik 😵.....Lilka sa nevie došantiť a my s mužom si pekne sedkáme po krk vo vode a chladíme sa 😵

leninka75
9. júl 2012

@jacka ...ja ti neviem s tým článkom 😕 ....ráno som kukala Iľka a práveže sa má od štvrtku postupne ochladiť na teploty 20 - 25 st a aj noci majú byť chladnejšie...mal síce predpoveď len na 10 dní, ale však uvidíme 😉

utka
9. júl 2012

@leninka75 pokiaľ ho máš tam stále, tak áno. Ale my sme ho v sobotu ráno napustili a Viki sa už o hodinu chcel kúpať. A vo štrvtok z neho vodu vypúšťame a berieme ho zase ku svokrovcom...
A máte aj filtráciu?

leninka75
9. júl 2012

@utka ......svokrovci nech pekne vnúčikovi kúpia druhý, aby mal Viki všade teplučkú vodu 😀 😀 😀 😀 😀 ..hej aj filtrácia je tam 🙂 .........vo štvrtok?..berieš si dovču??......

utka
9. júl 2012

@leninka75 Tento filtráciu nemá...musíme dokúpiť. Ale však ho aj tak nemôžeme tam nechať, lebo dosť zavadzia a Viki pôjde k našim už len na týždeň v auguste.
Hej, v piatok mám dovču, ideme na víkend do Očšadnice. Ak nebude Viki chorý ☹...

jacka
9. júl 2012

my máme 300x75.....kupovaný v kauflande......okolo 45 e.......aj s filtráciou......nie je značkový ale hlavne že je...........vodička fajnová..........len škoda že si nemožem sadnuť........dorazila mrcha......ale nevadí 😉

@leninka75 o ho čistíte?....ja som kupila savo na bazény...ale to asi nestačí..že?..... 😖

@utka ako je Vikimu?

jacka
9. júl 2012

dobrú nocku.... 🙂 ......

utka
10. júl 2012

Ahojte...
@jacka Viki bol večer bez teploty, ale keď muž volal okolo pol desiatej, tak mal zase 37,6. Tak neviem...dnes som ešte nevolala... ☹
Včera som bola 1. krát na pedikúre, že aká paráda 😉. A večer som bola s kamoškou vonku...

jacka
10. júl 2012

ahojte.....

denisenko
10. júl 2012

dobré ránko.... 🙂 juj, ako je tu dneska ráno čerstvo..... 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
10. júl 2012

@denisenko aj u nás...som zvedavá do kedy.
Už som volala domov. Viki mal večer 37,6 teplotu. Okolo desiatej mu dala mamina Ibalgin. Ešte bol chvíľu horúci, potom sa spotil ako myš a zatiaľ od vtedy nemal. Ale ešte spí. Tak keď sa zobudí a bude mať, tak pôjdu s ním k lekárovi. Jáááj, som zúfalá ☹. Čo to zase môž byť???

jacka
10. júl 2012

@utka ved to nemá taku vysokú teplotu..........neboj nič.....určite sa vypotil..... 😉

jacka
10. júl 2012

@denisenko aj tu tak bolo.....ale už vyšlo slnko......tak som zvedavá čo to bude.....a vy ako v jaskyni.... 🙂

leninka75
10. júl 2012

..no super a môžem písať znova 😝 😝 😝 😝 .......

leninka75
10. júl 2012

...ahojte!!.......čím to je, že Lolka je teraz keď je doma aj Karolínka oveľa horšia??? 😝 😝 😝

@utka.....jej ty si fajne užívaš trošku slobody!!! 😵 😵 😵..Viki to bude mať asi len virózu, ešte počkajte s Dr. 😉

@denisenko ..už ste doma???

@jacka ..juj tá tvoja záľuba v dezinfikovaní!!! 😀 😀 😀 😀 .........my keď napustíme bazén dávame taký rýchlo prípravok na "zakonzervovanie" vody, vždy na noc dávame plavák s chlórovou tabletou a ešte dávame aj detský tekutý chlór..voda vydrží cca 2 mesiace, takže akurát cez leto, potom bazén len vystriekame wapkou, riadne vysušíme a odložíme.........

utka
10. júl 2012

@jacka včera mal aj 38,4. Viem, že to nie je vysoká, ale je.
@leninka ja by som počkala, ale naši sa boja, tak ak bude mať dnes, tak určite s ním pôjdu k Dr.

utka
10. júl 2012

Teraz som volala s maminou, tak Viki nemá teplotu. Hurááááá...dúfam, že to tak aj vydrží.

jacka
10. júl 2012

@utka super 😵 😵

@leninka75 😀 😀 však a čím to mám dezinfikovať?..........to bolo prvé čo ma napadlo......daj tip....napíšem mužovi nech to kúpi...........a dnes sa asi bazén nekoná..nejak je divne 😕 😝

jacka
10. júl 2012

@leninka75 čo sa stalo že si musela dva krát písať?...........................si tu včera písala že sa doma nudí..........aj moj .....dokončí jendu činnosť.,.....a hned to začne.....a aj večer ked si lahol do postele tak to povedal........fajn obdobie.... 😝

leninka75
10. júl 2012

@utka ..jaj teším sa !! 😵 ..

@jacka ...ale napísala som odoslala a že error on page 😝 😝 😝 ..tak pekne znova 😠

leninka75
10. júl 2012

@jacka ..keď Lolka zaspí pôjdem s ati pozrieť na tie prípravky 😉 ......aj u nás je trošku pod mrakom, ale poobede sa ideme kupkať 🙂 ..teplota stúpa a vodičku treba využiť kým je vyhriata 😉 ........vám sa stihla na koľko ohriať?.....

@jacka..jaj moja Lilka, to je nekonečný príbeh 😝..nič si sama nezačne, len čaká ako sa s ňou ja zahrám, jeduje Lolku, tá potom ričí, ja behám od jednej k druhej a som z toho nervná 😝 😝 😝.....už teraz má Lilka naplánované , že dáme Lolku spať aideme sa hrať na vlak 😕...keď som ju teraz posielala, aby išla s babkou oberať ríbezle, aby jej ušiel čas tak, že nie prečo by mala ísť babke pomáhať.. a zabila tým, že či musí 😝 😝 😝 😝.....a potom, že si užívaj kým sú deti malé 😝 😝 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre