Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2012

@leninka75 pokukaj prípravky........potom sa ozvi...... 🙂 ................aj tu je pod mrakom....uvidím ako bude ked sa Peťko vyspinká......vodička je teplá 27st..... 😵 ..........stačí......
to vyzerá že sa nie len ja nervujem..... 😠 😠 ..................teraz ked Peťko spinká tak je Matko v pohode....ale ako náhle sa zobudí......koniec.... 😠 😠

leninka75
10. júl 2012

@jacka ..paráda vodička!!! 😵 😵 😵 .......to sme skoro ako pri mori, dáme trošken soli, piesok pod nohy a je to 😵 😵 😵 ........ja som z nich taká nervavá, že ma zasa včera bolel žalúdok a začalo ma preháňať 😝 😝 😝 ..........ale vysvetli mi prečo sú také keď sú spolu??? 😕 😕 😕 ...keď Lolka Lilku náhodou dlhšie nevidí, alebo keď bolav škôlke len tu chodila volala na ňu..a teraz katastrofa 😝 😝 😝 ...........ja som povedala, že cez prázdniny pôjdem dobrovoľne do roboty 😀 😀 😀 😀 ...aj za darmo 😀 😀 😀 😀 ...........idem kuknúť tie veci 😉

jacka
10. júl 2012

@leninka75 parádna vodička.......na vrchu je nateplejšia.... 😀 😀 😀 🙂

tiež neviem prečo sú taký.........to je presne to čo píšeš.......ale zas niekdy maju aj svetlé chvílky....a najlepší sú ked spinkaju.... 😵 😵

leninka75
10. júl 2012

@jacka ..mám to, tak aha....1. AQUAMAR 7 day tablets (to sú chlórové tablety a dávajú sa do plaváka). 2. AQUAMAR Vločkovač (to je na prejasnenie vody), 3. AQUAMAR Quick (to je na rýchlu dezinfekciu vody), 4. AQUAMAR Algaestop (to je na preveciu tvorby rias)......a tuším sme to všetko kúpili v Tescu.....zvyčajne takú chémiu nakupujeme vo výpredajoch buď na jar a lebo na jeseň.........

leninka75
10. júl 2012

@jacka ..však to!!....najradšej by som aj Lilku dala teraz spinkať a pochvaľovala by som si aké mám úžasné deti 😀 😀 😀 ..práve som bola odokryť bazén 😵 😵 😵

utka
10. júl 2012

Tak to sa môžem tešiť, že mám len Vikiho... a aj to nie je skoro celé prázdniny doma.

leninka75
10. júl 2012

@utka ......veru teš sa!! 😉 ..ale zasa to nie je až taká katastrofa!!! 😉 .....ono sa to dá, len je fakt, že je to trošku s nervami 😔........

jacka
10. júl 2012

@leninka75 tam toto všetko potrebujem????....no pekne.... 😅 .........tak to savo možem vyliať do hajzlíka 😠 😀 😀 ...........to si musím prepísať...kdeže by som si to zapamätala 😀 😀 😉
presne...... 😀 😀 dobre si to vystihla.... 😀 😀

ideme aj my do vody 😵

jacka
10. júl 2012

@utka ja som rada že ich mám 😀 😀 ...aj troch by som brala...... 😀 😀 .... 😵 😵 😵 ......my sme tiež neboli inakší......... 🙂 😉

leninka75
10. júl 2012

@jacka .....dobre sa vyčľapkajte 😵 😵 😵 ...

utka
10. júl 2012

Však OK. Však snáď príde ten čas a nebude ani Viki sám.

jacka
10. júl 2012

@leninka75 dobre sme sa vyčlapkali.........tak dosť že mal Peťko 39 teploty......nebolo málo tak už aj Maťko......k tomu všetkému Peťkovi hnisaju očká......hurááá.....zajtra k dr.....parádička.... 😠 😠 ☹

@utka neboj ak to ty budeš chcieť tak príde 😉

deni......no ako sa máte?

dobrú nocku.....

utka
10. júl 2012

@jacka to je sila!!!Stále niečo ☹...
Dobrúúúúú...

utka
11. júl 2012

Ahojteee....

jacka
11. júl 2012

ahojte....

už sme doma....ale ideme ešte von.......máme zápal spojivky a pomaličky mu to ide do nošteka...a do pusiny............. a teplota bola vraj s tepla.....alebo prebehol nejaký vírus........to som sa len tak opýtal ked sme tam už boli...... 😉

utka
11. júl 2012

@jacka a ten zápal má z čoho? Nepovedala? Tak to asi veľa detičiek malo teplotu z tepla...

jacka
11. júl 2012

😠 😠 😠 😠 😠

jacka
11. júl 2012

@utka zápal..najskor vraj s pieskoviska........potom že s kúpaliska.......a už aj Maťko má červené očká.....ale asi najskor s teploty.....alebo ja neviem z čoho už mám toho tak vyšla hlavy dosť......

jacka
11. júl 2012

to prečo toto urobili?.... 😠 😠 😠 😠 😠

utka
11. júl 2012

@jacka ako si našla našu tému?

jacka
11. júl 2012

@utka dole......mala som ju uloženú.....

utka
11. júl 2012

...že Prežívame to isté...

jacka
11. júl 2012

@utka že..strašnééééééééééééééé 😠 😠 😠 😠 😠 .........................a ťažko sa hladá........asi sa velmi nudia 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
11. júl 2012

paráda...Maťko má 39,2.............

jacka
11. júl 2012

kde ste všetky???? 😅

utka
11. júl 2012

@jacka fúha, tak to má dosť ☹

jacka
11. júl 2012

@utka potí sa tak bude dobre......
ako sa má Viki?.....a ako v práci?

leninka75
11. júl 2012

ahojte!!.....však s ami sem nedalo dostať, žemimo prevádzky 😝 😝 ....a keď to už bolo OK, tak to má čo akože znamenať?? 😠 😠 😠 ...už horšie to spraviť nemohli 😠 😠 😠 ....

leninka75
11. júl 2012

@jacka ...už zasa sa to u vás začína??:.. ☹ .......s tou teplotou to nebude hádam až také zlé..a čo ste dostali na očká??....

jacka
11. júl 2012

@leninka75 už je dobre Maťkovi.......bol úplne mokrý.......teraz si tu maluje..........Peťko dostal unifox a oftalmoframikoin........len mi musí Maťko pomáť...držať ho 😠

veru ....neviem sa tu vyznať.......ťažko tu hladám herečky.....asi cez upozornenie je to najrýchlejšie 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre