• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@denisenko .......to aj moji skušali.....ale našťastie som tam prišla.......ale to len rukou buchali ......aj to stačí :pensive:
Simonkovi ja ako doma?
12. júl 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Simonko je už v pohode.... :slight_smile: len ho nesmiem nechať nikde na sekundu samého...teda okrem postielky...to je iný cestovateľ...aj 180cm široku manželskú postel precestuje za pár minút.....guľko malý..... :wink:
12. júl 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zlatinko...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........tatinka ešte máte doma?.......ešte stále sú kamoši? :slight_smile:
12. júl 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Vikimu som málokedy dávala čípky. Tiež mu zabrali len ne chvíľu, alebo ich vykakal skôr ako začali zaberať :frowning2:.
@denisenko nechcela som ťa oklamať s tým piatkom :wink:.
12. júl 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vidíš ja len čapíky..obom.... :wink: ..aj ked pri tom vrešiat akoby som neviem čo robila

@denisenko aj my sa chystáme na habakuky....škoda že si nezamávala..je to blízko od nás :slight_smile: :wink:
12. júl 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mávala som...ale boli mraky, asi si nevidela.... :wink:
12. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jj, tatinko je doma...a potom by sme mali ísť všetci spolu preč....veru, kámoši....som rada.... :dizzy_face:
12. júl 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to bude asi tým :grinning: :grinning: .........................super že si zvykol......aj tatinko má radosť....... :dizzy_face: už viete kedy idete preč?....
12. júl 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...určite tým..... :wink: ..preč..asi 4.augusta, či tak nejak.... :confounded: ani sa mi nechce..... :confounded:
12. júl 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!......varím , pečiem od rána a stále nemám hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......

@denisenko..vítame cestovateľov!! :slight_smile:.....aspoň, že si si aj ty trošku užila :wink: ..to bol simčo pricucnutý stále na prsníku??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ......................o tom strečne som počula už dávnejšie, len moje baby to nejako neberie, prečo asi :grinning: :grinning: :grinning: .......a 4. augusta idete všetci či len tatinko?

@jacka..ako sa máte?.....čo chlapci, ešte je teplota?....a čo to vrackanie?? :confused:

@utka ..jaj to je niekomu, že už teraz má piatok!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...skoro si aj mňa dostala :grinning: :grinning: :grinning: .....
12. júl 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to vieš, že sme sa včera vykecali, ešte nám aj málo bolo :grinning: :grinning: ..tak sa stretneme aj v sobotu, máme tu obecné oslavy prvej písomnej zmienky, tak kofolka pokračuje :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko o by si moji mohli oči vyočiť.....................pojdete všetci?.....to bude dlho tatino domka.....zapáčilo sa mu byť doma?

@leninka75 chalani sa maju fajn......teplota nie je.............sa už nezmestia do kože.....ani von sa nedá...na Peťkove oči tento vetrisko nie je.....počkám pokial prestane........čože si varila a piekla?
12. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už sa neviem dočkať. Pred treťou zdrhám...
@jacka máte vetrisko? :frowning2:
12. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pekný víkend. Určite sa ozvem, lebo v penzióne je wifi.
Ahojteeeee...
12. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..už zasa error :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ..hlavne, že už nie je teplota :slight_smile: ......varila som halušky a sponge boba, akurát čo som ho dokončila ......tak ma bolia nohy čo som od rána stála pri linke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a lilka, že poďme si zacvičiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........
12. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...čo mi ušlo?....aký penzión? :fearful: ...uži si predĺžený víkend!! :dizzy_face:
12. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Simčo je mamin cecok...doslova.... :angry: :angry: :angry: ....ale tak zas aj sa úpohrá v postielke, sem tam vydrží na rukách 5 minút aj u starkej, 10 minút u tatinka...takže možem sa ísť aj vykakať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a čo to, vojny tvoje baby nebavia??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ja nepojdem, to radšej umyjem okná..... :grinning:
@jacka tatinko tvrdí, že pojde už len na poslednú sezonu a ostane doma...no neviem, :unamused: ...mali by sme ísť všetci.....ale....do vtedy je ešte daleko..... :zipper_mouth:
12. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a tatinko to hovoril každý rok..či len teraz?........asi mu je smutno bez vás.... :frowning2: ..........to máte ešte skoro mesiac.......ale super že je tak dlho s vami :dizzy_face: :dizzy_face: ......................toto čo píšeš mi normálne pripomína Maťka..... :pensive: ....si veru užiješ :frowning2:
12. júl 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...hej, pravdu máš...každý rok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aj Maťko bol taký??? :confused: ...sa teším, ked začne chodiť...hádam ho to prejde...len sa bojím, že potom sa budem cítiť zbytočná..... :pensive:
12. júl 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 idu do Oščadnice.........sponge boba?????? :confused: :confused: to čo je???...................................len si chod peken zacvičiť...večer budeš lepšie spať :grinning: :grinning:

@denisenko mojich baví strielanie........hlavne v bazéne.....to baví všetkých troch :grinning: :grinning: to sú chute :angry: :grinning: :grinning: .......................to nejak často umývaš okná.....stav sa cestou.....aj u mna :slight_smile: :wink: :grinning:
12. júl 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...................no počkaj ked začne chodiť....bude chcieť zo začiatku len tvoju ruku......a ked sa mu to zapáči tak mu to bude už jedno :grinning: :grinning: :grinning: .......................neboj nič....on ťa bude potrebovať stále........ja som sa zbytočná citila ked som dokojila :cry: :pensive: :frowning2:
12. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj Maťko bol taký.......prícucok moj..... :dizzy_face: :dizzy_face: pekné obdobie :grinning: :dizzy_face:
12. júl 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale až tak, že by na tebe visel 24 hodín v kuse??? :confused:
12. júl 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko skvelé dukátové som urobila.......už tú Sk múku nechcem ani vidieť...... :angry:
12. júl 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko všade somnou....neurobila som nič......nežehlila...varila s ním na rukách.......o wecku ani nehovorím........len čo som zmizla z dohladu ..tak susedia v okne čo sa deje.................ako vrešťal.........som sabála že aj Peťko bude taký.....ale nie...on je až teraz...............a velmi máličko mi spával....takže som nestihla nič doma porobiť.......zalahínala som so slepicami..........
12. júl 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo ti nevyšli? či si mala inú múku???....jako keby si o mne písala..... :pensive: :pensive: :pensive:
12. júl 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ba vyšli....velmi fajnučké boli......robila som ich od scharu....mnam.....aj duplu pýtali......zajtra musím variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viem čo prežívaš....... :frowning2: .....
12. júl 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jáááj....to je fajnová značka.....len škoda, že drahá..... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. júl 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru...o celé euro........ale čo neurobím aby sa najedli.... :frowning2:
12. júl 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok